رفتن به مطلب
lorus

مشکل در عدم تطبیق اطلاعات ارسالی پلاگین بانک ملت جی تو استور

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام و عرض ادب

چند وقت پیش پلاگین بانک ملت را برای جی و استور نسخه 3.2.19 پرو و جوملا 3.6.5 خریداری کردم

پس از نصب _ البته فعال سازی اون با مشکل توام بود که فروشنده با ایجاد تغییراتی اون رو رفع کرد _ و تست متوجه شدم مشکلی

در آن به شرح ذیل که توسط به پرداخت برام ارسال شده وجود داره

متاسفانه فروشنده اصلا زیر بار نمیره و پشتیبانی و رفع ایراد رو قبول نمی کنه

و شرط رفع عیوب احتمالی رو منوط به پرداخت وجه جداگانه برای پشتیبانی قرار داده است.

در این خصوص نیاز به راهنمای اساتید محترم جهت رفع این مشکل دارم

لطفا حقیر را راهنمایی بفرمایید .

با تشکر

رونوشت متن ارسالی از به پرداخت :

پذیرنده محترم مقدار orderid تولید شده برای هر تراکنش بر روی متد verify و settle هم باید در مقدار saleorderid باید

همان مقدار به سمت بانک ارسال شود.ولی شما روی متد payrequest مثلا مقدار 5 را ارسال میکنید و روی متد verify یک عدد دیگر را ارسال میکنید.

ویرایش شده توسط lorus

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
9 ساعت قبل, lorus گفت:

با سلام و عرض ادب

چند وقت پیش پلاگین بانک ملت را برای جی و استور نسخه 3.2.19 پرو و جوملا 3.6.5 خریداری کردم

پس از نصب _ البته فعال سازی اون با مشکل توام بود که فروشنده با ایجاد تغییراتی اون رو رفع کرد _ و تست متوجه شدم مشکلی

و شرط رفع عیوب احتمالی رو منوط به پرداخت وجه جداگانه برای پشتیبانی قرار داده است.

با تشکر

پذیرنده محترم مقدار orderid تولید شده برای هر تراکنش بر روی متد verify و settle هم باید در مقدار saleorderid باید

همان مقدار به سمت بانک ارسال شود.ولی شما روی متد payrequest مثلا مقدار 5 را ارسال میکنید و روی متد verify یک عدد دیگر را ارسال میکنید.

درود

ببیند تا اونجایی که من میدونم ساختار به این شکله که یه فایل برای ارسال درخواست به درگاه هست که اطلاعات پرداخت رو به درگاه میفرسته مثل مبلغ و مرچنت کد و این ها یه فایلم هست که داخلش پرداخت چک میشه که مبلغ پرداخت شده و اطلاعات یکی باشه که اگر فایل دوم نباشه فرد میتونه 100تومن بجای 10هزار تومن پرداخت کنه و اونورم ممکنه تایید بگیره. و خب همونطور که مشخصه اگر شما دارید به درگاه مبلغ 10هزار تومان رو ارسال میکنید و پرداخت میشه اینور باید مبلغ 10هزار تومان چک بشه. و ظاهرا در سایت شما رقم ارسالی و رقمی که چک میشه متفاوتن و به احتمال زیاد میتونه از سمت افزونه پرداخت باشه مشکل. افزونه کد شده هست یا کد باز؟ اگر کد باز هست افزونه رو در پیام خصوصی ارسال کنید تا برسی کنم.

یاحق

لینک به ارسال
بر ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ه‍.ش. at 06:51 , lorus گفت:

با سلام و عرض ادب

با تشکر

درود

یک بار دقیق تر برسی کردم ماله شما اصلا بحث مبلغ نیست اما در کل همون بحثه :D و از اونجایی که ملت همه چی رو چک میکنه مشکل از یکی نبودنه شماره سفارشه

افزونه رو برسی کردم. افزونه برای 2سال پیشه و با توجه به تغییرات زیادی که ملت هرساله پیدا میکنه فکر میکنم باید دنبال یه پلاگین جدیدتر باشید.

اما در کل پیشنهاد میکنم از ملت استفاده نکنید چون همیشه مشکل سازه... درگاه ملی پیشنهاد میشه.

یاحق

لینک به ارسال

مهندس جان این پلاگین در جومینا رایگان قرار داده شده چرا از اون استفاده نمیکنید

http://www.joomina.ir/item/730-پلاگین-اتصال-j2store-به-بانک-ملت.html

البته نمیدونم به نسخه شما بخوره یا خیر اما فکر کنم مشکلی نباشه

لینک به ارسال
2 ساعت قبل, امیررضاتهرانی گفت:

مهندس جان این پلاگین در جومینا رایگان قرار داده شده چرا از اون استفاده نمیکنید

http://www.joomina.ir/item/730-پلاگین-اتصال-j2store-به-بانک-ملت.html

البته نمیدونم به نسخه شما بخوره یا خیر اما فکر کنم مشکلی نباشه

با سلام و عرض ادب و احترام

جناب آقای تهرانی دوست عزیز و بزرگوارم

متاسفانه این نسخه مشکل داره به خاطر همین مجبور شدم پلاگین فوق را بخرم

در اینجا عنوان کردم فرمودن تاپیک خیلی قدیمی هستش

تصویر خطا برای پلاگین جومینا :

e5oi_capture.png

از لطف شما بسیار سپاسگزارم

ویرایش شده توسط lorus

لینک به ارسال

امروز متوجه شدم پلاگینی که خریدم به دو صورت هستش که هر دو تاش مشکل داره ؟!

ویرایش شده توسط lorus

لینک به ارسال
27 minutes قبل , lorus گفت:

درود

پلاگینی که برای من ارسال کردین مربوط به نسخه ی 2.5 بود اسم فایل ها رو بگید لطفا.

29 minutes قبل , lorus گفت:

در اینجا عنوان کردم فرمودن تاپیک خیلی قدیمی هستش

درست گفتن افزونه خیلی قدیمیه.

یاحق

لینک به ارسال
36 minutes قبل , lorus گفت:

درود

نسخه دوم رو برسی کردم. نسخه اول با سواپه. نسخه دوم بدون سواپه و کامل تر و هم order_id و هم orderpayment_id رو داره. نسخه ی دوم رو نصب کنید اگر که مشکلی نداشت که هیچ اما اگر باز هم گفتند دو مقدار متفاوت هستن بگید تا اصلاحش کنم و نسخه ی جدید رو براتون بفرستم اما فکر نکنم مشکلی داشته باشه.

یاحق

لینک به ارسال
هم اکنون, RezaDindar گفت:

درود

نسخه دوم رو برسی کردم. نسخه اول با سواپه. نسخه دوم بدون سواپه و کامل تر و هم order_id و هم orderpayment_id رو داره. نسخه ی دوم رو نصب کنید اگر که مشکلی نداشت که هیچ اما اگر باز هم گفتند دو مقدار متفاوت هستن بگید تا اصلاحش کنم و نسخه ی جدید رو براتون بفرستم اما فکر نکنم مشکلی داشته باشه.

یاحق

با سلام و عرض ادب

جناب مهندس پلاگین دوم هم مشکل داره پس از پرداخت مثل قبلی اصلاحیه میخوره و پول عودت داده میشه

صبح نصب و تستش کردم

با تشکر

لینک به ارسال
22 minutes قبل , lorus گفت:

با سلام و عرض ادب

جناب مهندس پلاگین دوم هم مشکل داره پس از پرداخت مثل قبلی اصلاحیه میخوره و پول عودت داده میشه

صبح نصب و تستش کردم

با تشکر

درود

والا من دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه چون هر دو مقدار رو داره از یه پارامتر میگیره و هر دو مقدارم رو هم ارسال میکنه اما قبلی فقط یکی رو داشت.

یاحق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...