رفتن به مطلب
q.job

مشکل در سرچ در کامپوننت k2

پست های پیشنهاد شده

سلام.در کامپوننت k2 جوملای من ، در سرچ فارسی مشکل وجو داره.در واقع انگلیسی میشه سرچ کرد و پیدا میکنه ولی فارسی نه.این اتفاق چندماه پیش بعد از اپدیت k2 اتفاق افتاد.برای حل مشکل باید چیکار کنم؟تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.مهندس اگر k2 شما انگلیسی هستش شاید به خاطر این باشه که از زبان فارسی پشتیبانی نمیکنه،در وبسایت جومینا این کامپوننت به زبان فارسی وجود داره ومن ازش استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم نداره.اینم لینکش:

http://www.joomina.ir/item/979-کامپوننت-k2-کی-2-برای-جوملا-3.html

موفق باشید.یا علی

لینک به ارسال

سلام مهندس. اتفاقا k2 من ، فارسی هست و گفتم مال منم درست بود تا قبل از اینکه چندماه پیش آپدیتش کردم ولی بعد بهم ریخت

لینک به ارسال
17 ساعت قبل, q.job گفت:

سلام مهندس. اتفاقا k2 من ، فارسی هست و گفتم مال منم درست بود تا قبل از اینکه چندماه پیش آپدیتش کردم ولی بعد بهم ریخت

درود

بله ظاهرا تاریخ کی 2 جومینا مشکل داره چون منم که بروزرسانی کردم همین بلا سرش اومد و یکی در میون درسته از کی 2 قبلی استفاده کنید درست میشه.

یاحق

لینک به ارسال

مهندس از سایت اصلی k2 بروز رسانی کردید؟اگر نسخه جدیدی منتشر شده از ((گروه طراحان وب جومینا)) خواهشمندم نسخه جدید را ترجمه کنند.چون خیلی کاربر ایرانی داره.

یا علی

لینک به ارسال
23 minutes قبل , gediran گفت:

مهندس از سایت اصلی k2 بروز رسانی کردید؟اگر نسخه جدیدی منتشر شده از ((گروه طراحان وب جومینا)) خواهشمندم نسخه جدید را ترجمه کنند.چون خیلی کاربر ایرانی داره.

یا علی

درود

خیر!!! اگر از اونجا بروزرسانی کرده بودم که بایدم تاریخش خراب می بود.

یاحق

لینک به ارسال
20 minutes قبل , gediran گفت:

مهندس پس از کجا بروزرسانی کردید؟

درود

والا هنوز قسمت نشده مهندس بشم :D، از جومینا. البته از کی 2 یه گروه دیگه استفاده کردم اوکی شد.

یاحق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...