رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ی میواستم بدونم قدر ترین کامپوننت مدیریت آگهی چیه؟ ن خودم adsmanager رو نصب کردم  ولی تاریخش شمسی نیست . کسی میتونه راهنمایی کنه بهترینشون کدومه ک هم بشه فیلد هاش براساس سطح کاربر گذاشت هم جسجوی پیشرفته داشته باشه و تاریخ شمسی و ماژول و پلاگین های خوبی برای نمایش اگهی داشته باشه 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون از راهنماییتون , کاربرد امتیازاتش رو توی کامپوننت متوجه نمیشم , کاربر باید عضو بشه و این امتیازات رو بخره بعد چ کاربردی در روند کار داره؟یعنی با خرید این بسته امتیازی چه امکاناتی میشه ب کاربر داد؟

لینک به ارسال
بر ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ ه‍.ش. at 20:31 , رضاقاسمی گفت:

رایج ترین افزونه dj classifieds هست.

یاعلی

این افزونه شمسیه؟

لینک به ارسال
15 ساعت قبل, امیررضاتهرانی گفت:

بله دقیقا همینه شما میتونید بوسیله امتیازات پکیج تعریف نمایید

خوب همین تعریف پکیج رو مشکل دارم , متیاز تعریف میکنی با ی مبلغی ولی این امتیاز توی بقیه گزینه ها اصلا دیده نمیشه !!! مثلا اون قسمتی  اگهی اول و ویژه داره اصلا باز ربطی ب امتیاز نداره من از ورژن 3.6.1 هم دارم استفاده میکنم ولی ربطی بین این دسته ها و متیازات و مدت زمان و تبلیغات نمیبینم!!!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...