رفتن به مطلب
hrbarany

کار نکردن افزونه جامع تلگرام جوملا

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

من افزونه جامع تلگرام رو امروز نصب کردم و مطابق فیلم آموزشی تنظیم ها رو انجام دادم و ماژول رو هم منتشر کردم

ولی هر صفحه ای رو که به اشتراک میزارم تو کانال نمیاد و حتی به لیست صفحات تو کامپوننت هم اضافه نمیشه

پلاگین مربوطه فعال هست

پلاگین های  open graph  رو هم نصب کردم و فعال هستن

لطف میکنین راهنمایی بفرمایید

با تشکر

ویرایش شده توسط hrbarany

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

افزونه مشکلی نداره تست شده هست. احتمالا مشکل یه جا توی تنظیماتتون هست. و این که دسترسی رو در قسمت ماژول بر روی سرپرست کل سایت قرار بدید.

لینک به ارسال

ممنون از پاسخگوییتون

دسترسی برای سرپرست کل هست و با همون هم لاگین میکنیم به سایت ولی زمانی که اشتراک گزاری انجام میشه نه تو کانال چیزی میاره نه حتی تو قسمت صفحات پلاگین چیزی ثبت میشه

لینک به ارسال

لطفا یک نفر از طراحای این افزونه بیاد و پاسخگو باشه

آیا این افزونه روی جوملای جدید کار نمی کنه ؟

من تمام تنظیمات رو درست انجام دادم ولی افزونه چیزی به تلگرام نمی فرسته 

این توضیح رو هم بدم که قبلا از این افزونه روی سایت های دیگه استفاده کردم ( جوملای قدیمی تر) و درسته که چیزی که می خواستم ارسال نمی شد اما بالاخره ارسال داشت

الان نه چیزی ارسال می کنه و نه لینک کوتاه می سازه !

لینک به ارسال

سلام
بنده از طراحان این افزونه نیستم. اما هر افزونه ای بر روی نسخه ای که در توضیحاتش گفته شده کار خواهد کرد. بنابراین با تغییر نسخه جوملا امکان داره افزونه هم از کار بیفتد.

اگر جوملا را به نسخه جدید آپدیت کردید باید منتظر آپدیت افزونه تلگرام برای نسخه جدید جوملا باشید یا اگر عجله دارید با مسئولان جومینا تماس بگیرید برایتان اینکار را انجام دهند ( البته شاید هزینه ای هم داشته باشد )

لینک به ارسال
بر ۱۳۹۶/۳/۳ ه‍.ش. at 13:35 , xvision گفت:

لطفا یک نفر از طراحای این افزونه بیاد و پاسخگو باشه

آیا این افزونه روی جوملای جدید کار نمی کنه ؟

من تمام تنظیمات رو درست انجام دادم ولی افزونه چیزی به تلگرام نمی فرسته 

این توضیح رو هم بدم که قبلا از این افزونه روی سایت های دیگه استفاده کردم ( جوملای قدیمی تر) و درسته که چیزی که می خواستم ارسال نمی شد اما بالاخره ارسال داشت

الان نه چیزی ارسال می کنه و نه لینک کوتاه می سازه !

درود

اول از همه این رو بگم که باید تاپیک جدید میزدین! دوم هم اینکه اگر سرچ میکردید گفته شده بود که افزونه به زودی (حدودا 20روز دیگه) آپدیت میشه و قابلیت های جدیدی قراره بهش اضافه بشه تنها مشکلی هم که روی بعضی از سایت ها وجود داره رفع میشه... توصیه میکنم عجله نکنید و تا اومدن آپدیت منتظر بمونید. :wacko: علاوه بر این قابلیتی مثل اتصال ایمیل های ارسالی به مدیر به ربات تلگرام هم در نظر گرفته شده البته اگر تایید بشه...

یاحق

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
بر 5/26/2017 at 00:35 , RezaDindar گفت:

درود

اول از همه این رو بگم که باید تاپیک جدید میزدین! دوم هم اینکه اگر سرچ میکردید گفته شده بود که افزونه به زودی (حدودا 20روز دیگه) آپدیت میشه و قابلیت های جدیدی قراره بهش اضافه بشه تنها مشکلی هم که روی بعضی از سایت ها وجود داره رفع میشه... توصیه میکنم عجله نکنید و تا اومدن آپدیت منتظر بمونید. :wacko: علاوه بر این قابلیتی مثل اتصال ایمیل های ارسالی به مدیر به ربات تلگرام هم در نظر گرفته شده البته اگر تایید بشه...

یاحق

ممنون بابت پاسخ شما

صبر می کنم اما من تا به حال فکر می کنم 3 بار نیاز داشتم افزونه رو دانلود کنم که هر بار مجبور شدم امتیاز بدم بابت دانلود ! حداقل وقتی من برای یک افزونه امتیاز می دم برای دفعات بعدش لازم نباشه دوباره امتیاز بدم این مثل اینه که هربار دارم افزونه رو خرید می کنم !

انشالله به زودی این افزونه خوب آپدیت بشه 

ویرایش شده توسط xvision

لینک به ارسال

با سلام و درود 
افزونه ارسال به تلگرام رو دریافت کردم. با فیلم آموزشی پیش رفتم. مازولش هم نصب کردم اما مطلب رو به کانال ارسال نمیکنه. لطفا راهنمایی کنید.

کارهایی که انجام شده

1- ایجاد بات 2- ایجاد کانال 3- ادمین کردن بات در کانال 4- نصب پلاگین - کامپوننت - ماژول 5-وارد کردن api در تنظیمات همانند فیلم آموزشی 

سوال های مورد نیاز

1- نسخه خاصی از جوملا 3 کار میکنه؟ 2- نسخه php خاصی  تنظیم کنیم؟ 3- ماژول برای نمایش باید در جایگاه خاصی منتشر بشه؟ 

اگر کسی تونسته نتیجه بگیره لطفا پیام بده

لینک به ارسال
5 ساعت قبل, ali77baran گفت:

با سلام و درود 
افزونه ارسال به تلگرام رو دریافت کردم. با فیلم آموزشی پیش رفتم. مازولش هم نصب کردم اما مطلب رو به کانال ارسال نمیکنه. لطفا راهنمایی کنید.

کارهایی که انجام شده

1- ایجاد بات 2- ایجاد کانال 3- ادمین کردن بات در کانال 4- نصب پلاگین - کامپوننت - ماژول 5-وارد کردن api در تنظیمات همانند فیلم آموزشی 

سوال های مورد نیاز

1- نسخه خاصی از جوملا 3 کار میکنه؟ 2- نسخه php خاصی  تنظیم کنیم؟ 3- ماژول برای نمایش باید در جایگاه خاصی منتشر بشه؟ 

اگر کسی تونسته نتیجه بگیره لطفا پیام بده

درود . اگر منظورتون اون نسخه قبلی هست ؛ که باید بگم به علت بروز رسانی تلگرام دیگه باهاش همخوانی نداره .

تقریبا دیگه با سایت های http نمیسازه و در کل باید افزونه باز نویسی بشه .

موفق باشید;) . یا علی

لینک به ارسال

سلام و ممنونم از پاسخگویی شما

تازه دیروز دریافت کردم

حالا با یه داستانی راه انداختم اما عکس نمیفرسته میکتونید کمکم کنید؟

لینک به ارسال
بر ۱۳۹۶/۵/۱۸ ه‍.ش. at 17:29 , ali77baran گفت:

سلام و ممنونم از پاسخگویی شما

تازه دیروز دریافت کردم

حالا با یه داستانی راه انداختم اما عکس نمیفرسته میکتونید کمکم کنید؟

درود

اگر لینک ارسال میشه و عکس زیرش نیست قبلا هم توی انجمن در موردش صحبت شده هم سایت جومینا.

یاحق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...