رفتن به مطلب
mohammad.torabi

تاثیر کامپوننت sp page builder بر روی سئو سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز

من تازه با کامپوننت sp page builder آشنا شدم و خیلی هم پیشرفته هستش و بدرد بخور مخصوصا این موضوع که کار طراحی رو خیلی سریع می کنه.

اما سوالی که برام وجود داره تاثیر اینت افزونه روی سئو سایت هست مخصوصا زمانی که داخل صفحه اصلی ازش استفاده میشه، چون تمام استایل ها رو داخل صفحه اصلی ایجاد میکنه و تا جایی که من یادمه این کار باعث میشه سئو سایت بیاد پایین.

اگه از دوستان کسی در این باره اطلاعاتی داره خوشحال میشم که منو هم در جریان بزاره.

اینم لینک یکی از قالب های خود سایت جوم شیپر هست که با این کامپوننت ساخته شده، بی زحمت یه source  بگیرید ببینید.

ممنون و متشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
2 ساعت قبل, mohammad.torabi گفت:

با سلام خدمت دوستان عزیز

من تازه با کامپوننت sp page builder آشنا شدم و خیلی هم پیشرفته هستش و بدرد بخور مخصوصا این موضوع که کار طراحی رو خیلی سریع می کنه.

اما سوالی که برام وجود داره تاثیر اینت افزونه روی سئو سایت هست مخصوصا زمانی که داخل صفحه اصلی ازش استفاده میشه، چون تمام استایل ها رو داخل صفحه اصلی ایجاد میکنه و تا جایی که من یادمه این کار باعث میشه سئو سایت بیاد پایین.

اگه از دوستان کسی در این باره اطلاعاتی داره خوشحال میشم که منو هم در جریان بزاره.

اینم لینک یکی از قالب های خود سایت جوم شیپر هست که با این کامپوننت ساخته شده، بی زحمت یه source  بگیرید ببینید.

ممنون و متشکر

درود

والا لینک رو که من هرچی گشتم ندیدم! اما با این کامپوننت کار کردم. بعضی از جاها یه سری اینلاین استایل تولید میکنه در حد چند خط که خوب عادیه و به تنهایی نمی تونه ملاک جا به جا شدن یه سایت از صفحه اول به صفحه آخر گوگل باشه! اما بی تاثیر هم نیست. کلا اگر بخواید از افزونه های آماده استفاده کنید از 10 تا 9 تاشون قطعا اینطورین پس نباید سخت گرفت در غیر این صورت باید 0 تا 100 خودتون همه چی رو بنویسید.

یاحق

لینک به ارسال

آقا ممنون از لطفتون و توضیح خوبتون و شرمنده بابت سوتی که دادم و لینک رو یادم رفته کپی کنم.

این لینک

https://try.sppagebuilder.com/index.php/page-templates/home-corporate

میشه یه نگاهی بندازید؟

لینک به ارسال
1 ساعت قبل, mohammad.torabi گفت:

آقا ممنون از لطفتون و توضیح خوبتون و شرمنده بابت سوتی که دادم و لینک رو یادم رفته کپی کنم.

این لینک

https://try.sppagebuilder.com/index.php/page-templates/home-corporate

میشه یه نگاهی بندازید؟

درود

فکر میکنم تقریبا همه چیز رو توی پست بالا گفتم. انتخاب با خودتونه!

یاحق

لینک به ارسال
هم اکنون, mohammad.torabi گفت:

دستتون درد نکنه

ممنون از راهنماییتون

درود

خواهش میکنم. برای تشکر از دکمه پسندیدن استفاده کنید و اسپم ارسال نکنید. پست مخفی شد.

یاحق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...