رفتن به مطلب
sarabahal65

پلاگینزرین پال rs form

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من پلاگین زرین پال آر اس فرمم رو از سایت گرفتمو نصب کردم ولی موقع فعال کردن پلاگین با این خطا مواجه شدم

Fatal error: SourceGuardian Loader - This protected script does not support version 5.6.22 of PHP. Please contact the author of the script regarding this problem. Error code [07] in /home/parnakco/public_html/plugins/system/rsfpzarinpal_z/rsfpzarinpal_z.php on line 2

چکار باید انجام بدم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

همونطور که تو ارور گفته مشکل از عدم همخوانی افزونه با نسخه Php است، با پشتیبانی سایتتون در تماس باشید و مشکل را در میان بزارید

لینک به ارسال
3 ساعت قبل, sarabahal65 گفت:

با سلام

من پلاگین زرین پال آر اس فرمم رو از سایت گرفتمو نصب کردم ولی موقع فعال کردن پلاگین با این خطا مواجه شدم

Fatal error: SourceGuardian Loader - This protected script does not support version 5.6.22 of PHP. Please contact the author of the script regarding this problem. Error code [07] in /home/parnakco/public_html/plugins/system/rsfpzarinpal_z/rsfpzarinpal_z.php on line 2

چکار باید انجام بدم؟

درود

از پشتیبانی هاستینگتون بخواید که سورس گاردین رو برای شما فعال و نسخه پی اچ پی رو هم روی 5.6 قرار بدن.

یاحق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...