رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه دوستان

سایتی که جدید میخام طراحی کنم بعد از نصب دمو یه اسکرول پایین براش بوجود اومده و در سمت چپ یه موقعیت هایی وجود داره که سایت رو بهم داره میریزه.

نتونستم که این مشکل رو حل کنم.

اینم آدرس سایت:

http://negarsima.com/demo/evportal2/

در صورت ممکن راهنمایی بفرمائید که چطوری باید این مشکل رو حل کنم.

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
31 minutes قبل , farhad6169 گفت:

با سلام خدمت همه دوستان

سایتی که جدید میخام طراحی کنم بعد از نصب دمو یه اسکرول پایین براش بوجود اومده و در سمت چپ یه موقعیت هایی وجود داره که سایت رو بهم داره میریزه.

نتونستم که این مشکل رو حل کنم.

اینم آدرس سایت:

http://negarsima.com/demo/evportal2/

در صورت ممکن راهنمایی بفرمائید که چطوری باید این مشکل رو حل کنم.

با تشکر

درود

مسیر تاپیکتون مربوط به جوملا3 هستش! اما اونطور که من دیدم سایتتون وردپرس. اما به هرحال فکر میکنم از داخل تنظیمات باید حالت rtl قالب رو فعال کنید. چون direction سایت راست چین هست و همه ی float ها چپ بخاطر همین قالب به هم میریزه اگر به بدنه قالب (body) مقدار direction: ltr; رو بدین کاملا معلوم میشه.

یاحق

لینک به ارسال
5 ساعت قبل, farhad6169 گفت:

به body مقدار direction:rtl دادم اما درست نشد!

درود

گفتم که. باید قالب رو راست چین کنید. اگر خودش پشتیبانی از راست چین داره که میتونید فعالش کنید. اما اگر نداره باید یه child theme بسازید و براش css بنویسید تا راست بشه. الان اگر تک تک float هایی که left هستن رو right کنید. میبینید که بهم ریختگی برطرف میشه. و کم کم قالب راست چین میشه. direction رو هم گفتم ltr بدین تا مشخص بشه مشکل از قالب نیست.

یاحق

لینک به ارسال
13 minutes قبل , RezaDindar گفت:

درود

گفتم که. باید قالب رو راست چین کنید. اگر خودش پشتیبانی از راست چین داره که میتونید فعالش کنید. اما اگر نداره باید یه child theme بسازید و براش css بنویسید تا راست بشه. الان اگر تک تک float هایی که left هستن رو right کنید. میبینید که بهم ریختگی برطرف میشه. و کم کم قالب راست چین میشه. direction رو هم گفتم ltr بدین تا مشخص بشه مشکل از قالب نیست.

یاحق

درود

بله پشتیبانی از راست چین رو نداره! child theme داره که فعالش میتونم بکنم اما برای این قسمت که اسکرول پایین داره نمی دونم دقیقا باید چیکار کنم. هرچی float و direction بود رو تغییر دادم اما نشده هنوز.

لینک به ارسال

پاسخی که پشتیبانی قالب به ما داده اینه!!

I suppose that your want to make your site in RTL mode, right? Please keep in mind that our theme has no RTL support because it has been designed to be used in this layout, sorry!
Unfortunately, we have no plan on implementing it in the near future. Implementing RTL support in our theme will require 2 style.css files and it will add significant “weight” to the theme. Using the RTL mode means that lots of elements have to be adjusted and this thing involves custom work and we cannot provide this at the moment!
Please try to do a simple search of our forum and you will see that our team offers support only for theme related problems and which not require additional customizations.

درواقع گفته که ما از rtl ساپورت نمی کنیم!

دوستان اگر راه حلی برای این اسکرول پایین دارند ممنون میشم راهنمایی بفرمایند

با تشکر

لینک به ارسال
17 minutes قبل , farhad6169 گفت:

پاسخی که پشتیبانی قالب به ما داده اینه!!

I suppose that your want to make your site in RTL mode, right? Please keep in mind that our theme has no RTL support because it has been designed to be used in this layout, sorry!
Unfortunately, we have no plan on implementing it in the near future. Implementing RTL support in our theme will require 2 style.css files and it will add significant “weight” to the theme. Using the RTL mode means that lots of elements have to be adjusted and this thing involves custom work and we cannot provide this at the moment!
Please try to do a simple search of our forum and you will see that our team offers support only for theme related problems and which not require additional customizations.

درواقع گفته که ما از rtl ساپورت نمی کنیم!

دوستان اگر راه حلی برای این اسکرول پایین دارند ممنون میشم راهنمایی بفرمایند

با تشکر

درود

کد زیر رو اضافه کنید یه جورایی ماس مالی میشه :rolleyes: نمی دونم شایدم درست بشه! در ظاهر که اینطوره. البته جواب پشتیبانی هم عجیب نیست. چون از بوت استرپ استفاده نشده و باید بشینن 0 تا 100 راست چین کنن که خیلی سخت میشه کارشون...

body {
	overflow-x: hidden;
}

یاحق

لینک به ارسال

تشکر از همه

خودم کدهاش رو یه بلایی سرش آودم و از نو همه رو راست چین کردم.

آدرس سایت :

http://negarsima.com/demo/evportal4/

اما مشکل الان اینجاست که وقتی راست چین میشه و کدهای css رو قرار میدم که راست چین بشه صفحه بندی منوها و محتوا دیگه درست کار نمیکنه. داخل منو 5 تا عکس نشون میده که پایین شون 2تا فلش هست که مثلا 5تای بعدی رو بیاره اما وقتی میزنی 10تاش رو لود میکنه!!

تو سایت انگلیسی درسته اما اینجا اینطوریه. سایت دمو:

https://demo.tagdiv.com/newspaper/

اگر ممکنه این مورد رو راهنمایی بفرمائید. 

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...