رفتن به مطلب
behzadh

حذف تول تیپ از تماس

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بعد از ایجاد یک تماس در جوملا وقتی اشاره گر موس روی عنوان موارد الزامی (مثلا نام) قرار میگیرد توضیحاتی در حالت h3 نمایش داده میشود که زیبایی فرم تماس را خراب میکند البته این مورد تا زمانی هست که اشاره گر روی موارد ذکر شده باشد و به محض دور شدن توضیحات نیز ناپدید میشوند ، حال سئوال بنده اینست که این توضیحات را بوسیله کدام کد یا دستور سی اس اس حذف کنم که دیگر نمایش داده نشوند.

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
54 minutes قبل , behzadh گفت:

با سلام

بعد از ایجاد یک تماس در جوملا وقتی اشاره گر موس روی عنوان موارد الزامی (مثلا نام) قرار میگیرد توضیحاتی در حالت h3 نمایش داده میشود که زیبایی فرم تماس را خراب میکند البته این مورد تا زمانی هست که اشاره گر روی موارد ذکر شده باشد و به محض دور شدن توضیحات نیز ناپدید میشوند ، حال سئوال بنده اینست که این توضیحات را بوسیله کدام کد یا دستور سی اس اس حذف کنم که دیگر نمایش داده نشوند.

با تشکر

درود

هر چیزی رو که بخواید مخفی کنید کافیه بدین صورت عمل کنید:

.classname {
	display: none;
}

یاحق

لینک به ارسال

با سلام

با استفاده از این دستور میتوانید تولتیپ ها را مخفی کنید:

.popover{
	display: none !important;
}

روز خوش

لینک به ارسال
6 ساعت قبل, رضاقاسمی گفت:

با سلام

با استفاده از این دستور میتوانید تولتیپ ها را مخفی کنید:

.popover{
}

روز خوش

با سلام و تشکر

از کدی که لطف فرمودید استفاده کردم و اعصاب خردی یک هفته ای من تمام شد چون خیلی راهها را که بلد بودم و امتحان می نمودم ولی نتیجه ای نمیگرفتم ؛ فقط یک سئوال و آن اینکه این دستور رو درست مطابق فرمتی که نوشته اید وارد میکنم کار میکند و وقتی چیزی به اولش اضافه می کنم مثلا وقتی میخواهم فقط در قسمت تماسها اجرا بشه، دیگه کلا اجرا نمیشه . آیا همینطوره یا من اشتباه میکنم؟

لینک به ارسال
4 ساعت قبل, behzadh گفت:

با سلام و تشکر

از کدی که لطف فرمودید استفاده کردم و اعصاب خردی یک هفته ای من تمام شد چون خیلی راهها را که بلد بودم و امتحان می نمودم ولی نتیجه ای نمیگرفتم ؛ فقط یک سئوال و آن اینکه این دستور رو درست مطابق فرمتی که نوشته اید وارد میکنم کار میکند و وقتی چیزی به اولش اضافه می کنم مثلا وقتی میخواهم فقط در قسمت تماسها اجرا بشه، دیگه کلا اجرا نمیشه . آیا همینطوره یا من اشتباه میکنم؟

درود

اگر بخواید فقط توی قسمت تماس باشه بدین صورت میشه:

.contact-form .popover {
}

البته ممکنه توی قالب شما کلاسش چیز دیگه ای باشه...

یاحق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...