رفتن به مطلب
mfjoomina

مشکل برای سایت بعد نصب بسته جوملا ۳.۶.۵

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام و ارادت

چند روز قبل برای ورود به مدیریت سایت مشکل داشتم و تشخیص دادم برای جوملاش مشکل ایجاد شده؛

لذا  در سی پنل اقدام به حذف جوملای قبل و نصب بسته جوملای ۳.۶.۵ جومینا کردم؛ مشکل مدیریت حل شد اما به جای بالا آمدن قالب اصلی سایت, صفحه معرفی جوملای جومینا میاد بالا. چند دفعه هم اقدام به نصب مجدد قالب کردم اما مشکل حل نشده

لطفا راهنمایی بفرمایید.

این هم آدرس سایت adibestan.ir

ممنون

ویرایش شده توسط mfjoomina

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
5 ساعت قبل, mfjoomina گفت:

با سلام و ارادت

چند روز قبل برای ورود به مدیریت سایت مشکل داشتم و تشخیص دادم برای جوملاش مشکل ایجاد شده؛

لذا  در سی پنل اقدام به حذف جوملای قبل و نصب بسته جوملای ۳.۶.۵ جومینا کردم؛ مشکل مدیریت حل شد اما به جای بالا آمدن قالب اصلی سایت, صفحه معرفی جوملای جومینا میاد بالا. چند دفعه هم اقدام به نصب مجدد قالب کردم اما مشکل حل نشده

لطفا راهنمایی بفرمایید.

این هم آدرس سایت adibestan.ir

ممنون

درود

پوشه installation رو پاک نکردید...

یاحق

لینک به ارسال
1 ساعت پیش, RezaDindar گفت:

درود

پوشه installation رو پاک نکردید...

یاحق

ممنون از پاسختون, اما این پوشه رو قبلا پاک کردم, اطلاعات فایل configuration رو هم چک کردم ولی بازهم حل نشد!

ضمنا قالب سایت هم برا جوملا ۳ طراحی شده و مشکل از قالب نیست.

لینک به ارسال
29 minutes قبل , mfjoomina گفت:

ممنون از پاسختون, اما این پوشه رو قبلا پاک کردم, اطلاعات فایل configuration رو هم چک کردم ولی بازهم حل نشد!

ضمنا قالب سایت هم برا جوملا ۳ طراحی شده و مشکل از قالب نیست.

درود

تا اونجایی که من دیدم. این فایلی که اولش برای نصب میاد یه فایل htmlعه که توی این پوشست اگر هنوز نشونش میده یعنی هنوز این پوشه پاک نشده. به هرحال منتظر پاسخ سایر دوستان باشید.

یاحق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...