رفتن به مطلب
gediran

عوض نشدن نام صفحه اصلی سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام.زمانی که در قسمت منو ها  تنظیمات منو اصلی یا منو پیش خوان رو میزنم و نام سایت رو تغییر می دم ولی نام صفحه اصلی عوض نمیشه.لطفا راهنمایی کنید.بااحترام

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

وارد منو پیش فرض شده و از زبانه گزینه های پیش فرض صفحه

عنوان صفحه را تغییر بدید

لینک به ارسال

با سلام

همانطور که آقای تهرانی فرمودند عمل کنید که من هم بعضی چیزها را اضافه میکنم

از منوها/مدیریت منو/منوی اصلی یک منو تحت عنوان خانه یا home یا پیش خوان وجود دارد که باید نوع گزینه منو را روی مطالب ویژه شده قرار دهید و موقعیت منو را روی منوی اصلی و گزینه والد را روی گزینه منوی اصلیو وضعیت را روی منتشر شده و صفحه پیش فرض را روی بلی قرار دهید در ضمن فکر کنم بد نباشه اسم مستعار را به انگلیسی وارد کنید البته فکر کنم در نسخه آخر جوملای جومینا این مورد اهمیتی نداشته باشه باز به امتحانش می ارزه.

در ضمن باید از منوی سیستم/تنظیمات کلی از تب وبسایت اضافه نمودن نام سایت در بالای تمامی صفحات را روی بعد از یا روی قبل از قرار بدهید که در اینجا هم با توجه به آموزشهایی که توسط آقای تهرانی روی سایت قرار داده شده بهتر است از بعد از استفاده نمایید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

با سلام کلا از سه روش میشه عنوان صفحه رو تغییر داد که به ترتیب اولویت بالا به پایین مینویسم:

1- افزونه های سئو مانند Sh404sef که باهاش میتونید کلا عنوان صفحه رو زیر و رو کنید.

2- بخشی که استاد بزرگوارم آقای تهرانی فرمودند.

3- بخش تنظیمات کلی که کاربر محترم ؛ آقا بهزاد فرمودند. (در اولین فیلد تنظیمات کلی میتوانید عنوان سایت را تغییر دهید.)

روش های غیر استاندارد دیگری هم هستند که اگر با بررسی موارد فوق حل نشد به بررسی آنها میپردازیم مثل مشخص کردن عنوان ثابت در کد نویسی قالب سایت و...

لینک به ارسال

با سلام و تشکر از همه طراحان.کار هایی را که گفته بودید با توجه به آموزش های مهندس تهرانی عزیز قبلا انجام داده بودم.ولی دوباره هم انجام دادم.ولی چیزی تغییر نکرد.

لینک به ارسال
58 minutes قبل , gediran گفت:

با سلام و تشکر از همه طراحان.کار هایی را که گفته بودید با توجه به آموزش های مهندس تهرانی عزیز قبلا انجام داده بودم.ولی دوباره هم انجام دادم.ولی چیزی تغییر نکرد.

درود

فکر میکنم دوستان همه ی راه رو گفتن! دسترسی سایتتون (فقط پنل ادمین) رو برام پیام خصوصی کنید، برسی کنم.

یاحق

لینک به ارسال
3 ساعت قبل, gediran گفت:

سلام.مهندسین ،لطفا یه راهنمایی کنید موضوع ضروریه.بااحترام

درود

اگر هنوز حل نشده باید برید سراغ این مورد:

بر ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ه‍.ش. at 00:30 , رضاقاسمی گفت:

روش های غیر استاندارد دیگری هم هستند که اگر با بررسی موارد فوق حل نشد به بررسی آنها میپردازیم مثل مشخص کردن عنوان ثابت در کد نویسی قالب سایت و...

یاحق

لینک به ارسال
7 ساعت قبل, gediran گفت:

بفرمایید

درود

والا نمی دونم آقای قاسمی منظورشون چیه. اما:

1. وارد فایل منیجر هاست خودتون بشید.
  2. این مسیر رو دنبال کنید: /public_html/templates/template-name
  3. فایل index.php رو باز کنید.
  4. تگ <head> رو پیدا کنید و این کد رو مثل تصویر بعد از این تگ پیست کنید:
<?php
	  if ( $_SERVER['REQUEST_URI'] == "/" ) {
	  $config = JFactory::getConfig();
		echo '<title>' . 'عنوان تستی برای صفحه اصلی قالب' . $config->get( 'sitename' ) . '</title>';
	   }
	   else {
		echo '';
	   }
?>

do.php?imgf=785628a898431.png

من خودم این کد رو تست نکردم اما به احتمال زیاد باید کار کنه. البته اگر هنوز افزونه sh404sef رو تست نکردین اول اون رو تست کنید چون 100% مشکل رو برطرف میکنه و میتونید برای صفحه اصلی به انحصار title بزنید.

یاحق

لینک به ارسال
1 ساعت قبل, gediran گفت:

درود. مسیر /public_html/templates/template-name  وجود نداره!

درود

100% وجود نداره! template-name اسم قالب شماست. و توی هر سایتی متفاوته...

do.php?imgf=28ac8b6f13f71.png

یاحق

لینک به ارسال

با سلام

اگر براتون مقدوره دسترسی هاستینگ و مدیریت جوملا رو ارسال کنید یک بررسی جامع انجام بدم.

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

همانطور که قبلا عرض نمودم اولین اولویت با کامپوننت های سئو میباشد.

در این جا کامپوننت سئو نصب نشده ولی کامپوننت Jsitemap pro نصب شده.

برای تغییر عنوان صفحه اصلی وارد کامپوننت Jsitemap pro شوید و در بخش "موتور های جستجوی Metainfo" وارد شوید و عنوان صفحه را تغییر دهید.

یاعلی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...