رفتن به مطلب
sajadzangene

روشی برای انتقال مطالب به قالب دیگر

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان عزیز 

من میخوام کلا قالب اصلی سایتمو با قالب sjhelthmag عوض کنم اما چون فریم ورک ها با هم تفاوت دارند نمیشه. آیا راهی هست که قالب سایتم عین دموی قالب sjhelthmag بشه؟ لطفا راهنماییم کنید یک هفته هست درگیرش هستم. 

ادرس سایتم : fastzaban.com 

ویرایش شده توسط sajadzangene

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مثلا محتوا و مطالب رو انتقال دادم هم از طریق j2xml و هم دیتابیس اما کلا به فنا میره قالب. اومدم مطالب رو کپی کردم توی قالب جدید، خطاهای 404 میاد بعضی هاشون 

توی قالب فعلی از k2 استفاده نمیکنم اما توی قالب جدید k2 داره و بیشتر منوها هم با k2 نمایش داده میشه، 

اگه k2 رو حذف کنم قالب بهم نمیریزه؟ 

لینک به ارسال
58 minutes قبل , sajadzangene گفت:

مثلا محتوا و مطالب رو انتقال دادم هم از طریق j2xml و هم دیتابیس اما کلا به فنا میره قالب. اومدم مطالب رو کپی کردم توی قالب جدید، خطاهای 404 میاد بعضی هاشون 

توی قالب فعلی از k2 استفاده نمیکنم اما توی قالب جدید k2 داره و بیشتر منوها هم با k2 نمایش داده میشه، 

اگه k2 رو حذف کنم قالب بهم نمیریزه؟ 

درود

ببینید معمولا قالب هایی که کی2 دارند از مطالب خود جوملا هم پشتیبانی میکنند و تمام افزونه ها هم میتونن به کی2 متصل بشن و هم مطالب خود جوملا و اونها رو نمایش بدن. برای انتقال هم بهتره روی سایت فعلی قالب و افزونه های جدید رو نصب کنید تا اینکه مطالب رو انتقال بدین. قبل از هرکاری بکاپ یادتون نره. به هرحال هرجا به مشکل خوردین اعلام کنید تا راهنمایی کنیم.

یاحق

لینک به ارسال

متاسفانه این کار رو هم کردیم توسط یک جوملا کار اما فقط رنگ قالب مثل دمو شد، خود من هم وقتشو ندارم. لطفا اگه راه ساده ای برای این کار هست بفرمایید یا کسی میتونه انجام بده، البته مثل دمو قالب بشود، قیمت منصفانه بفرماید 

لینک به ارسال
43 minutes قبل , sajadzangene گفت:

متاسفانه این کار رو هم کردیم توسط یک جوملا کار اما فقط رنگ قالب مثل دمو شد، خود من هم وقتشو ندارم. لطفا اگه راه ساده ای برای این کار هست بفرمایید یا کسی میتونه انجام بده، البته مثل دمو قالب بشود، قیمت منصفانه بفرماید 

درود

به سامانه sos110.ir مراجعه کنید.

یاحق

لینک به ارسال

با سلام

در حال حاضر 11/21/95 امکان این قبل کارها را در sos نداریم وقتی پاسخی نگرفته اید یعنی الویت تیکت شما پایین بوده رفته در صف انتظار

لینک به ارسال

بهترین راه این است که خودم هم بهش رسیدم 

قالب رو روی یک فولدر در هاست نصب کردم و تمام محتوا مجموعه ها و مطالب را با j2xml انتقال دادم البته بصورت کم کم چون زیاد باشه خطا میزنه 

بعدش از طریق cpanel تمام آدرس ها رو تک تک بصورت 301 انتقال دادم. بهترین و سریعترین راه 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...