رفتن به مطلب
zahrabi

sj_kay

پست های پیشنهاد شده

سلام 

من برای این قالب sj_kay  که از سایت اسمارت اد انز هست  می خوام  کارهای زیر رو انجام بدم  -  اگر کسی می تونه کمک کنه -  اگر کسی می تونه انجام بده شامل هزینه هم بشه  هزینه اش رو هم پرداخت م یکنم - هزنیه منصفانه 

1- اضافه کردن فونت به قالب 
2- اضافه کردن سه موقعیت بالای منو  - سه موقعیت جدید  - ریسپانسیو هم باشه  -  برای گذاشتن سه ماژول  جدید 
3- اسلاید شو به اندازه تمام صفحه شود  - الان وسط صفحه است از دوطرف چپ و راست  هالی هست  - رنگ ابی  پشت برداشته  بشه و به جای  اون اسلاید شو تمام صفحه رو بگیره 
4- اون نوار ابی منو رو کوچیک تر کنم  - که اون هم  کلی واسه خودش داستان داره  

خودم تا حدودی نصفه و نیمه انجام دادم و ولی  یا ریسپانسیو نیست  - یا جای دیگر رو دچار مشکل کرده   و یا مشکلات دیگه  

با تشکر 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
7 ساعت قبل, zahrabi گفت:

سلام 

من برای این قالب sj_kay  که از سایت اسمارت اد انز هست  می خوام  کارهای زیر رو انجام بدم  -  اگر کسی می تونه کمک کنه -  اگر کسی می تونه انجام بده شامل هزینه هم بشه  هزینه اش رو هم پرداخت م یکنم - هزنیه منصفانه 

1- اضافه کردن فونت به قالب 
2- اضافه کردن سه موقعیت بالای منو  - سه موقعیت جدید  - ریسپانسیو هم باشه  -  برای گذاشتن سه ماژول  جدید 
3- اسلاید شو به اندازه تمام صفحه شود  - الان وسط صفحه است از دوطرف چپ و راست  هالی هست  - رنگ ابی  پشت برداشته  بشه و به جای  اون اسلاید شو تمام صفحه رو بگیره 
4- اون نوار ابی منو رو کوچیک تر کنم  - که اون هم  کلی واسه خودش داستان داره  

خودم تا حدودی نصفه و نیمه انجام دادم و ولی  یا ریسپانسیو نیست  - یا جای دیگر رو دچار مشکل کرده   و یا مشکلات دیگه  

با تشکر 

درود

بهترین راه اینه که یا از آموزش طراحی قالب جومینا استفاده کنید و یا به سامانه: sos110.ir مراجعه کنید. و یا آدرس سایت رو قرار بدین تا راهنمایی کنیم.

یاحق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...