رفتن به مطلب
complex

اجرای پلاگین likebtn در جوملا

پست های پیشنهاد شده

باسلام.
یک پلاگین بسیار خوب و کاربردی برای امتیاز دهی به محتویات مطالب پیدا کردم که ظاهرا بسته ی رایگان و تجاری داره.
نصب کردم اما برای فعال سازیش نیاز به یک پروسه ی اعتبار سنجی داره.
خیلی تلاش کردم اما موفق نشدن نتیجه بگیرم.
مطرح کردم دوستان لطف کنند بررسی و راهنمایی کنند که بتونیم از این افزونه استفاده کنیم.
ممنون
اینم لینکش:
https://likebtn.com/en/joomla-like-button-plugin

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

اول وارد این سایت بشید و نسخه رایگان پلاگین رو دانلود کنید، این پلاگینی که دانلود کردید فقط برای 7 روز رایگانه.

وقتی که ثبت نام کردید و آدرس سایتتون رو وارد کردید بهتون API code  و  SiteId رو میده. کدهارو توی پلاگین قسمتی که ازتون API code و SiteId رو میخواد وارد کنید.

بعد پوشه com_content از پوشه ی component رو کپی کرده و در پوشه html قالبتون قرار بدید.

html/com_content/article/default.php

فایل رو باز کنید و این کد رو توی صفحه بذارید:

<?php echo plgContentLikebtn::getMarkup('com_content.article', $this->item->id, array('style'=>'drop', 'lang'=>'en'), true, true); ?>

لینک به ارسال
10 minutes قبل , کارشناس پشتیبانی(خسروشاهی) گفت:

درود بر شما

اول وارد این سایت بشید و نسخه رایگان پلاگین رو دانلود کنید، این پلاگینی که دانلود کردید فقط برای 7 روز رایگانه.

وقتی که ثبت نام کردید و آدرس سایتتون رو وارد کردید بهتون API code  و  SiteId رو میده. کدهارو توی پلاگین قسمتی که ازتون API code و SiteId رو میخواد وارد کنید.

بعد پوشه com_content از پوشه ی component رو کپی کرده و در پوشه html قالبتون قرار بدید.

html/com_content/article/default.php

فایل رو باز کنید و این کد رو توی صفحه بذارید:

<?php echo plgContentLikebtn::getMarkup('com_content.article', $this->item->id, array('style'=>'drop', 'lang'=>'en'), true, true); ?>

همونطور که شما گفتید نسخه رو دانلود و نصب کردم.

در اون سایت ثبت نام هم کردم زمانی که میخوام آدرس سایتم رو ثبت کنم و API بگیرم این پیغام رو میده:
Like Button was not found on the specified domain: add LikeBtn code to your website first.

و نمیتونم ثبتش کنم.

لینک به ارسال

درود بر شما

جهت استفاده از این پلاگین ابتدا می بایست پلاگین را دریافت نصب و سپس فعال نمایید.

پس از فعال نمودن پلاگین به وبسایت سازنده رفته ثبتنام نموده و برای ثبت وبسایت خود اقدام نمایید.

از  خطایی که ذکر کردید

Like Button was not found on the specified domain: add LikeBtn code to your website first.

مشخص هست که هنوز پلاگین بر روی سایت شما فعال نشده.

موفق و پیروز باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...