رفتن به مطلب
daneshpars

چگونگی حذف دو صفر اضافه در قیمت های افزونه IPrice calculator

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام.

ببخشید هرچه در تنظیمات افزونه ی IPrice calculator جستجو کردم. نتونستم دو صفر  00. که بعد از قیمت اضافه میشد رو حذف کنم.

گویا در بخش دیتابیس باید این کار انجام شود . اتفاقا آنجا هم چک کردم اما موردی واسه ی اعشار ندیدم !

متاسفانه میدونم کدام مورد را باید ویرایش کنم ؟

با تشکر از راهنمایی شما

ویرایش شده توسط daneshpars

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
1 ساعت پیش, daneshpars گفت:

با سلام.

ببخشید هرچه در تنظیمات افزونه ی IPrice calculator جستجو کردم. نتونستم دو صفر  00. که بعد از قیمت اضافه میشد رو حذف کنم.

گویا در بخش دیتابیس باید این کار انجام شود . اتفاقا آنجا هم چک کردم اما موردی واسه ی اعشار ندیدم !

متاسفانه میدونم کدام مورد را باید ویرایش کنم ؟

با تشکر از راهنمایی شما

درود

اگر در بخش تنظیمات افزونه نباشه احتمالا داخل یکی از فایل های PHP افزونست.

دنبال یه همچین چیزی باید بگردین:

$price = number_format($price, 2, '.', '');

و احتمال داخل پوشه helpers

یاحق

لینک به ارسال

سلام

به هیچ عنوان نیازی به تغییر در جداول دیتابیس و یا فایل های هسته ی جوملا نیـسـت !

در ویرچومارت به بخش تنظیمات واحد های پولی مثلاً ریال بروید، سپس فیلد مربوط به تعداد ارقام اعشار رو که بصورت پیشفرض 2 هست به 0 تغییر بدید. اگر در زمان ذخیره سازی به مشکلی برخوردید من یحتمل بخاطر نبود شناسه دو کاراکتری واحد پولی می باشد که میتوانید مثلاً IR را در فیلد مربوطه نوشته ذخیره سازی نمایید و تمام...

لینک به ارسال
6 ساعت قبل, aliiiii گفت:

سلام

به هیچ عنوان نیازی به تغییر در جداول دیتابیس و یا فایل های هسته ی جوملا نیـسـت !

در ویرچومارت به بخش تنظیمات واحد های پولی مثلاً ریال بروید، سپس فیلد مربوط به تعداد ارقام اعشار رو که بصورت پیشفرض 2 هست به 0 تغییر بدید. اگر در زمان ذخیره سازی به مشکلی برخوردید من یحتمل بخاطر نبود شناسه دو کاراکتری واحد پولی می باشد که میتوانید مثلاً IR را در فیلد مربوطه نوشته ذخیره سازی نمایید و تمام...

سلام و با تشکر از پاسخ شما و جناب دیندار...

مشکل بر طرف شد. خیلی آسان ! ( البته حدود هفت ساعت از وقتم رو گرفت تا گزینه ی مربوطه رو پیدا کردم)

چگونه ؟!

فقط کافیه در تنظیمات آن منویی که در وب سایت به این افزونه اختصاص داده شده. گزینه ی سنت را روی خیر بگذاریم. بعد دو صفر برداشته خواهد. 

چون من تعداد ارقام اعشاری هم تغییر دادم اما باز هیچ تغییری نکرد.

فقط کافیه گزینه ی سنت در تنظیمات منوی مورد نظری که به این افزونه در سایت اختصاص میدهیم  را روی خیر بگذاریم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...