رفتن به مطلب
sarabahal65

کامپوننت ارجاع

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

ی سایت قدیمی دستم افتاده باید روی سئوش کار کنم , مدل ادرس دهی صفحاتش خیلی قدیمی بود من از خود سئو جوملا استفاده کردم و بروزش کردم فقط الان مشکلم سر ریدارکت کردن ادرس های قدیم ب جدید هست, خیلی از ادرس ها رو با کامپوننت ارجاع ریدارکت کردم ولی هرروز ک میرم توی گوگل وبمستر متاسفانه یه سری ادرس ها نشون میده ک اصلا من اون ها رو پیدا نمیکنم که بگم ریدایرکت بشه روی چ صفحه ای, باید کلا این صفحاتی رو ک پیدا نمیکنه کد وضعیت ارجاع رو چی بزنم؟

سوال دومم هم اینه ک کامپوننت دیگه ای نیست ک بشه راحت تر ریدایرکت کرد چون میخوام از کامپوننت های سئو استفاده کنم ک باز این قضیه باعث میشه ادرس ها تغییر کنه , نیاز به کامپوننتی دارم ک راحت تر این همه ادرس رو ریدایرکت کنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
7 ساعت قبل, sarabahal65 گفت:

سلام دوستان

ی سایت قدیمی دستم افتاده باید روی سئوش کار کنم , مدل ادرس دهی صفحاتش خیلی قدیمی بود من از خود سئو جوملا استفاده کردم و بروزش کردم فقط الان مشکلم سر ریدارکت کردن ادرس های قدیم ب جدید هست, خیلی از ادرس ها رو با کامپوننت ارجاع ریدارکت کردم ولی هرروز ک میرم توی گوگل وبمستر متاسفانه یه سری ادرس ها نشون میده ک اصلا من اون ها رو پیدا نمیکنم که بگم ریدایرکت بشه روی چ صفحه ای, باید کلا این صفحاتی رو ک پیدا نمیکنه کد وضعیت ارجاع رو چی بزنم؟

سوال دومم هم اینه ک کامپوننت دیگه ای نیست ک بشه راحت تر ریدایرکت کرد چون میخوام از کامپوننت های سئو استفاده کنم ک باز این قضیه باعث میشه ادرس ها تغییر کنه , نیاز به کامپوننتی دارم ک راحت تر این همه ادرس رو ریدایرکت کنم

درود

میتونید صفحه ی ارور 404رو یا دستی یا با افزونه هایی که هست ریدایرکت کنید به صفحه ی اصلی. سرچ کنید...

یاحق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...