رفتن به مطلب
zagros

مشکل عدم انتشار مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

یه مشکل عجیب در سایت من پیش اومده، که فقط هم روی هاست وجود داره و لوکال این مشکلو ندارم.

و مشکل اینه که مطالبی که عدم انتشار زدم، در سایت نمایش داده میشن و ظاهر سایتو میریزن به هم. ضمنا من از قالب "فارس نیوز" استفاده میکنم

خواهشا اگر میتونید راهنمای کنید

سپاسگذارم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
10 ساعت قبل, zagros گفت:

با سلام

یه مشکل عجیب در سایت من پیش اومده، که فقط هم روی هاست وجود داره و لوکال این مشکلو ندارم.

و مشکل اینه که مطالبی که عدم انتشار زدم، در سایت نمایش داده میشن و ظاهر سایتو میریزن به هم. ضمنا من از قالب "فارس نیوز" استفاده میکنم

خواهشا اگر میتونید راهنمای کنید

سپاسگذارم

درود

یعنی غیرفعال میکنید ولی بازم نمایش داده میشه؟؟؟ همچین چیزی امکان نداره مگر اینکه بخاطر تعداد زیاد مطالب دارید اشتباهی یه چیز دیگه رو غیرفعال میکنید...

یاحق

لینک به ارسال

با سلام

خیر من اشتباه نکردم، البته من یه موردو ذکر نکردم اینکه ، توی این سایت فقط اعضا میتونن مطالبو ببینن، اگر کسی درحالت عادی وارد سایت بشه مشکلی نیست، ولی وقتی کاربر وارد سایت شد، تمامی مطالبی که عدم انتشار خورده نمایش داده میشه!!! خیلی افتضاحه این مشکل، سطوح دسترسی را به هرنوعی که تغییر بدم بازم نغییر نمیکنه :angry:

لینک به ارسال

تنها کاربرانی مطالب منتشر نشده را میبینند که دسترسی ادمین داشته باشند پیش فرض ثبت نامی را روی چی گذاشته اید ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...