رفتن به مطلب
sam17

ذخیره شدن چندین سایز از یک عکس در هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام اساتید

من تو سایتم از k2 استفاده میکنم الان متوجه شدم فضای هاستم پر شده، بررسی کردم دیدم بیشتر حجم مربوط به پوشه cache در k2 هست که از هر عکس سایت 5-6 تا با اندازه های مختلف ذخیره کرده.

چیگار کنم که این مشکل حل بشه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
8 ساعت قبل, sam17 گفت:

سلام اساتید

من تو سایتم از k2 استفاده میکنم الان متوجه شدم فضای هاستم پر شده، بررسی کردم دیدم بیشتر حجم مربوط به پوشه cache در k2 هست که از هر عکس سایت 5-6 تا با اندازه های مختلف ذخیره کرده.

چیگار کنم که این مشکل حل بشه؟

درود

k2 این کار رو برای بهینه سازی تصاویر انجام میده. فکر کنم توی تنظیمات گزینه به نام تولید ریز تصاویر یا شبیه به این داشته باشه که اگر داشت میتونید خاموشش کنید...

یاحق

لینک به ارسال
16 ساعت قبل, RezaDindar گفت:

درود

k2 این کار رو برای بهینه سازی تصاویر انجام میده. فکر کنم توی تنظیمات گزینه به نام تولید ریز تصاویر یا شبیه به این داشته باشه که اگر داشت میتونید خاموشش کنید...

یاحق

ممنون بله ولی من نیازی به این عکس ها با سایزهای مختلف ندارم. نزدیک 400 مگ حجم به خودشون اختصاص دادن. من تو تنطیماتش نتونستم چنین چیزی رو پیدا کنم.

دوستانی که با k2 کار کردند یعنی به این مشکل بر نخوردند؟ لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...