رفتن به مطلب
gilangraphic

مشکل با فروش فایل جومینا

پست های پیشنهاد شده

سلام من فروش فایل جومینا رو نصب کردم همه تنظیمات انجام شد/تمام مشکلاتشو برطرف کردم و شروع کردم به گذاشتن فایل تا اینکه امروز یک کاربر یک فایل خرید و زنگ زد و گفت فایل دانلود نمیشه خودم رفتم تستی یه فایل خریدم / لینک دانلود رو نشون می ده ولی وقتی روش کلیک می کنی موقع دانلود / چه با دانلود منیجر و چه بی دانلود منیجر جای فایل اصلی یک فایلی به نام joominaupload دانلود میشه / از توی ایمیل چک کردم / لینکی که برام ایمیل شده بود با دانلود منیجر که همین فایل joominaupload دانلود شد ولی با فایرفاکس تونستم فایل اصلی رو دانلود کنم / چطور می تونم این مشکل و حل کنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام منم همین مشکل رو دارم و با دانلود منیجر هر کسی بخواد دانلود کنه نمیتونه و باخطای مشابه مواجه می شه

لینک به ارسال
بر ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ ه‍.ش. at 13:53 , gilangraphic گفت:

سلام من فروش فایل جومینا رو نصب کردم همه تنظیمات انجام شد/تمام مشکلاتشو برطرف کردم و شروع کردم به گذاشتن فایل تا اینکه امروز یک کاربر یک فایل خرید و زنگ زد و گفت فایل دانلود نمیشه خودم رفتم تستی یه فایل خریدم / لینک دانلود رو نشون می ده ولی وقتی روش کلیک می کنی موقع دانلود / چه با دانلود منیجر و چه بی دانلود منیجر جای فایل اصلی یک فایلی به نام joominaupload دانلود میشه / از توی ایمیل چک کردم / لینکی که برام ایمیل شده بود با دانلود منیجر که همین فایل joominaupload دانلود شد ولی با فایرفاکس تونستم فایل اصلی رو دانلود کنم / چطور می تونم این مشکل و حل کنم

با سلام
آدرس سایت ، مشخصات هاست و مشخصات سایت را در سامانه http://sos110.ir/crm
تیکت کنید

لینک به ارسال

با سلام خدمت استادتهرانی عزیز / اون مشکل قدیمی بود که الان حل شد در حال حاضر این مشکل و با جومینا فایل دارم.

بنده هم دقیقا همین مشکل و دارم وقتی که فایل هدیه تو جومینا فایل میزارم وقتی که کاربر روی خرید کلیک می کنه نه لینکی نشون میده و نه ایمیل می کنه

حالا مشخصات و برای این مشکل ارسال می کنم / خیلی ممنون.

اینم دموی مشکل:

http://gilanagraphic.ir/مارکت/آموزش-طراحی-سایت-و-کدنویسی.html

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...