رفتن به مطلب
moon

بک آپ

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

فایل اصلی جوملا از کامپیوترم حذف شده، بک آپ سایتم را از دایرکت ادمین دانلود کردم .ولی نمیدونم کدام فایلها مال هسته است .(من اون پوشه ای که در پوشه www  است را میخام) ولی خیلی فایلهای زیادی  در بک آپ دیده میشه .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
24 minutes قبل , moon گفت:

سلام دوستان

فایل اصلی جوملا از کامپیوترم حذف شده، بک آپ سایتم را از دایرکت ادمین دانلود کردم .ولی نمیدونم کدام فایلها مال هسته است .(من اون پوشه ای که در پوشه www  است را میخام) ولی خیلی فایلهای زیادی  در بک آپ دیده میشه .

دو پوشه backup , domains  هست . در domain را که دنبال میکنم پوشه public-html  را میبینم .

آیا هسته من این فایل است؟

من مسیر log , tmp را جهت امنیت عوض کردم ولی الان در بک آپ نیست.این یعنی چی؟آیا باید دوباره مسیرشان را عوض کنم؟

لینک به ارسال

شما پوشه public_html رو دانلود کنید ، پایگاه داده رو هم دانلود کنید ، اطلاعات فایل configuration رو به اطلاعات localhost تغییر بدید و نصبش کنید.

بعد دو پوشه log و tmp رو بسازید و از فایل configuration آدرسشونو درست کنید.

لینک به ارسال
بر ۱۳۹۵/۱۰/۳ ه‍.ش. at 14:34 , رضاقاسمی گفت:

شما پوشه public_html رو دانلود کنید ، پایگاه داده رو هم دانلود کنید ، اطلاعات فایل configuration رو به اطلاعات localhost تغییر بدید و نصبش کنید.

بعد دو پوشه log و tmp رو بسازید و از فایل configuration آدرسشونو درست کنید.

میشه لطف کنید واضحتر توضیح دهید.با تشکر از شما

وقتی روی confugration  میزنم قابل خواندن نیست و باید با چی آنرا باز کنم که بتونم کارهای بالا را انجام دهم؟(آیا میشه در دایرکت ادمین مسیر tmp , log  را عوض کرد و مشکلاتم حل بشه؟)

لینک به ارسال

ببینید شما ابتدا بکاپ خود سایت رو در لوکال هاست قرار میدهید.

سپس پشتیبانی از پایگاه داده خود تهیه کرده یک پایگاه داده در لوکال هاست میسازید و پشتیبانی که گرفتید را ایمپورت میکنید.

بعد اطلاعات دیتابیسی که ساختید رو باید در فایل configuration وارد کنید.

بعد اطلاعات tmp و log جدید رو وارد کنید.

واضح تر از این نمیتونم توضیح بدم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...