رفتن به مطلب
kabook

راهنمایی در مورد فروش فایل جومینا

پست های پیشنهاد شده

با سلام 

یک مشکلی که با این افزونه دارم  تغییر اسم فایل و ساختن اسم تکتا برای  محصول میباشد 

در عمل گذینه بسیار مهم و خوبیه ولی عیبی که داره اینه که زمانی که  یه کاربر  10 تا فایل خریداری میکنه 

و اونها رو دانلود میکنه  با اسامی عجیب و غریبی مواجه میشه که هیچ  شباهتی به اسم فایل نداره 

مثلا فایل test.pdf   تبدیل میشه به jkdfhksdgfjksdfksfsgdufgksdgs45sd3sdgshfguiysiufsduif.pdf

حتی وحشتناک تر 

خب این همه امنیت  یکمی زیاده 

چطور امکان داره که هنگام ساختن کد تکتا فایل تبدیل بشه به چنین اسمی          test-5432.pdf   یا   test-jdhg.pdf

حتما اسم فایل اول یا آخر  نام یکتا باشه  و آدرس کوتاهتر بشه 

اگه آقای تهرانی که زحمت این کامپوننت رو کشیدن پاسخ بدن ممنون میشم 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
4 ساعت قبل, رضاقاسمی گفت:

اطلاعات سایت رو پیام خصوصی کنید انجام میدم (هاست و مدیریت هردو)

مشخصات را براتون  خصوصی فرستادم 

لطفا اگر تغییرات انجام شده خیلی پیچیده و خاص نیست توی همین  پست هم روشش رو بزارید تا در آینده  دوستانی که نیاز دارند استفاده کنند 

لینک به ارسال
بر 12/12/2016 at 12:24 , رضاقاسمی گفت:

اطلاعات سایت رو پیام خصوصی کنید انجام میدم (هاست و مدیریت هردو)

آقای مهندس دو روز گذشت اگه امکان نداره انجام بدید مشکلی نداره لطفا اعلام کنید 

چون باید سایت را به دامین و هاست جدید منتقل کنم .

ببخشید قصد اسپم نداشتم 

لینک به ارسال

با سلام

انجام شد.

برای حل مشکل این فایل پیوست را در آدرس زیر جایگزین فرمائید.

/components/com_joominaflileselling/views/download/tmpl/default.php

موفق باشید.

default.php

لینک به ارسال

خواهش میکنم ولی این مورد به هیچ عنوان حل نمیشه تو نسخ آینده چون مشکل امنیتی داره

همچنین پست قبلی صرفا جنبه اسپم داشت چون جز تشکر مطلب خاصی نداشت و برای تشکر نیز دکمه پسندیدن قرار داده شده است.

لینک به ارسال
بر 17/12/2016 at 20:02 , رضاقاسمی گفت:

خواهش میکنم ولی این مورد به هیچ عنوان حل نمیشه تو نسخ آینده چون مشکل امنیتی داره

همچنین پست قبلی صرفا جنبه اسپم داشت چون جز تشکر مطلب خاصی نداشت و برای تشکر نیز دکمه پسندیدن قرار داده شده است.

سلام ببخشید که مجدد این پست را  اپدیت کردم چون یک مشکلی به وجود اومده که مربوط به همین تغییرات  انجام گرفته در کامپوننت هست 

اول ضمن تشکر از لطفی که کردید و تغییرات را انجام داید 

ولی مشکلی که به وجود اومده اینه که فایلی که کاربر میخره و براش لینکش ایمیل میشه و توی قسمت "فایلهای خریداری شدهثبت " ثبت شده 

هر بار که کاربر روی لینکش کلیک میکنه  یک فایل جدید با یک شناسه یکتا مجدد میسازه توی پوشه تمپ 

دیشب یه فایل 350مگا بایتی را یه کاربر گویا باهاش مشکل داشته و حدود 300 مرتبه روی لینکش کلیک کرده بود که عملا اگه سرور  من اختصاصی نبود و فضای کافی نداشتم همون دیشب موتور سایت پیاده شده بود 

جناب قاسمی اگر امکان داره این مورد مهم را هم بررسی کنید 

(در ضمن من با کامپوننت اصلی تست کردم این مشکل وجود نداره )

لینک به ارسال

نمیدونم تا حالا برای کدام یک از دوستان پیش اومده باشه

با یکی از افزونه های جوملا مشکل داشته باشند و اون افزونه خارجی باشه و مشکلشون رو توی فروم اونها مطرح کرده باشند و مشکلشون حل نشده باشه 

فرومهایی مثل  یکی از برنامه های  jce  Editor  یا  افزونه های فوکا  -هیکاشاپ منظورم فقط افزونه های رایگانشون هست  (که بدون امتیاز هم دانلود میکنی کسب امتیاز نوعی واحد پرداخت هست که عملا اعلام میکنه این افزونه رایگان نیست و شما بابت دانلودش  باید امتیاز بخری یا بابت سودی که به گروه میرسونی یا بازدید هر روزت از سایت امتیاز کسب کنی )

افزونه ای که من در مورد به مشکل برخوردم و  اینجا مطرح کردم برنامه نویسی شده توسط جومیناست 

آقای تهرانی پشتیبانی کنید افزونه ای را که نوشتید 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...