رفتن به مطلب
psr

داشتن دو استایل مختلف برای قالب بصورت همزمان

پست های پیشنهاد شده

ا سلام خدمت کلیه دوستان
بنده یک قالب رو پیدا کردم و اون رو روی جوملا 3 نصب کردم. این قالب دارای استایل های مختلف می باشد (6 استایل با 6 رنگ متفاوت).
موضوع از این قراره که من میخوام سایت رو با دو استایل منتشر کنم (سفید و مشکی)، یعنی میخوام سایت با استایل سفید بصورت پیش فرض باز بشه ولی کاربر بتواند استایل رو به مشکی تغییر دهد به این صورت که منوی صفحه نخست دو زیرمنو داشته باشد، یکی سفید ودیگری مشکی. خب این اتفاق همین الان هم داره میفته تنها مشکلی که دارم اینه که لوگوی سایت مشکی قرمز هستش و تو استایل سفید مشکلی وجود نداره ولی تو استایل مشکی لوگوی مشکی قرمز محو و دفرمه میشود.
من دو رنگ مختلف لوگو رو تهیه کردم یعنی مشکی قرمز و سفید قرمز.
میخواستم از دوستان خواهش کنم یه راهکاری پیشنهاد بدهند که زمان تغییر استایل به مشکی، لوگوی سفید قرمز فراخوانی شود.
درضمن من تمام تلاشم رو کردم که با روشی غیر از برنامه نویسی این کار رو انجام دهم ولی ظاهراً باید کد نویسی انجام بشه درسته؟
اگر نیاز به برنامه نویسی هستش لطفاً محبت کنید قطعه کد مورد نیاز رو بگذارید و محل قرارگیری اون رو هم اعلام کنید.

در ضمن یه نکته اینکه قالب Yootheme Lykka هستش
با تشکر فراوان

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام از آدرس زیر در templates/yoo_lykka/styles/.../css/theme.css دو استایل مد نظر تون و در خط 11251 ویرایش کنید
یعنی یکبار به استایل مشکی برید و رنگی که میخواید و وارد کنید
یکبار هم به استایل سفید
اگر ادرس سایت خودتون و میزاشتید بهتر میشد راهنمایی کرد، این چیزی بود که از دمو دست گیرم شد

لینک به ارسال

سلام rivalboy عزیز

میخواستم الان فایل theme.css رو آپلود کنم که سیستم اجازه این حجم آپلود رو نمی داد.

ببینید بحث رنگ نیست، یعنی نمیخوام که در تنظیمات CSS رنگ لوگو رو تغییر بدم بلکه میخوام در استایل سفید لوگوی logoblack.png و در استایل مشکی لوگوی logowhite.png نمایش داده شود.(فراخوانی شود)

یعنی دو لوگوی جدا برای دو استایل متفاوت.

ممنون میشم تو این زمینه راهنمایی بفرمائید.

با تشکر

لینک به ارسال

تا جایی که میدونم باز هم باید همین روش و بری، یعنی داخل هر فایل سی اس اس مربوط به رنگ قالبت، این دو تا را فراخوانی کنی، شما باید بگردی داخل css هاتون استایل مربوط به بخش لوگو رو پیدا کنی، و این دو تا فایل و به صورت جدا گانه فراخوانی کنی در هر استایل.

دقیق ترش و باید اساتید راهنمایی کنن

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

اگه داری بصورت تصویر میذاری نه بکگراند

میتونی اینکاری که میگم بکنی:

کد قسمتی که قالب داره logo رو قرار میده پیدا کنی و بررسی کنی الان کدوم استایل لود شده و لوگو رو مناسب رو قرار بدی

یه شرط این شکلیه که باید بسته به نوع قالبت قرار بدی :

if($style1)
{
	$logosrc = image1;
}
else
{
	$logosrc = image2;
}

ویرایش شده توسط majidariamanesh

لینک به ارسال
3 ساعت قبل, majidariamanesh گفت:

اگه داری بصورت تصویر میذاری نه بکگراند

میتونی اینکاری که میگم بکنی:

کد قسمتی که قالب داره logo رو قرار میده پیدا کنی و بررسی کنی الان کدوم استایل لود شده و لوگو رو مناسب رو قرار بدی

یه شرط این شکلیه که باید بسته به نوع قالبت قرار بدی :

if($style1)
{
	$logosrc = image1;
}
else
{
	$logosrc = image2;
}

سلام آقای آریا منش

من لینک دانلود فایل theme.css استایل مشکی قالب رو به عنوان نمونه قرار میدم. تمام فایل ها رو به دقت بررسی کردم ولی هیچ جایی ندیدم که دستور فراخوانی فایل لوگو وجود داشته باشه که بخوام از کدی شما زحمت کشیدین استفاده کنم. اصلاً قالب قالب خاصی هستش و یه مقدار با قالب های رایج متفاوته. اگه لطف کنید یه بررسی کنید فایل theme.css رو.

http://uplod.ir/alr11198wljd/theme.zip.htm

لینک به ارسال
18 ساعت قبل, psr گفت:

سلام آقای آریا منش

من لینک دانلود فایل theme.css استایل مشکی قالب رو به عنوان نمونه قرار میدم. تمام فایل ها رو به دقت بررسی کردم ولی هیچ جایی ندیدم که دستور فراخوانی فایل لوگو وجود داشته باشه که بخوام از کدی شما زحمت کشیدین استفاده کنم. اصلاً قالب قالب خاصی هستش و یه مقدار با قالب های رایج متفاوته. اگه لطف کنید یه بررسی کنید فایل theme.css رو.

http://uplod.ir/alr11198wljd/theme.zip.htm

اصولا باید تو فایلهای php باشه که از param می گیرند و به صورت تگ img نشون میدند

لینک به ارسال
9 ساعت قبل, majidariamanesh گفت:

اصولا باید تو فایلهای php باشه که از param می گیرند و به صورت تگ img نشون میدند

میشه یه مقدار مسئله رو توضیح بدین. من الان باید دقیقاً از کجا شروع کنم؟

کلی فایل های PHP هستش. اولاً نام فایل چی میتونه باشه ومسیرش کجاست؟ و دوم اینکه تو اون فایل دنبال چی باید بگردم دقیقاً؟؟؟

لینک به ارسال
12 ساعت قبل, psr گفت:

میشه یه مقدار مسئله رو توضیح بدین. من الان باید دقیقاً از کجا شروع کنم؟

کلی فایل های PHP هستش. اولاً نام فایل چی میتونه باشه ومسیرش کجاست؟ و دوم اینکه تو اون فایل دنبال چی باید بگردم دقیقاً؟؟؟

ببینید فرمورک های قالب اکثرا میان هر قسمت از سایت رو یه فایل میکنند واسه ویرایش راحت تر

شما کلاس div لوگو رو با مرورگر پیدا کنین ، بعد بیاین تو کل کدها بگردین ببینین کجاست

لینک به ارسال
16 ساعت قبل, majidariamanesh گفت:

ببینید فرمورک های قالب اکثرا میان هر قسمت از سایت رو یه فایل میکنند واسه ویرایش راحت تر

شما کلاس div لوگو رو با مرورگر پیدا کنین ، بعد بیاین تو کل کدها بگردین ببینین کجاست

من معذرت میخوام منظورتون از اینکه با مرورگر پیدا کنین اینه که وب سایت رو باز کنم و کلید F12 رو بفشارم .... وبعد از اینکه کلاس div لوگو رو پیدا کردم، احتمالاً باید با عبارتی مواجه بشم به اینصورت :

http://website/.../media/logo/logo.png که فایل لوگو فراخوانی میشود. درسته؟؟؟

فراخوانی قالب به صورت مستقیم (همونطور که در بالا عرض کردم) هست یا بصورت غیر مستقیم با متغیر فراخوانی میشود؟؟؟

منو ببخشید که اینقدر دارم اذیت میکنم.

اگه میشه یه مقدار توضیح بدین.

لینک به ارسال
3 minutes قبل , psr گفت:

من معذرت میخوام منظورتون از اینکه با مرورگر پیدا کنین اینه که وب سایت رو باز کنم و کلید F12 رو بفشارم .... وبعد از اینکه کلاس div لوگو رو پیدا کردم، احتمالاً باید با عبارتی مواجه بشم به اینصورت :

http://website/.../media/logo/logo.png که فایل لوگو فراخوانی میشود. درسته؟؟؟

فراخوانی قالب به صورت مستقیم (همونطور که در بالا عرض کردم) هست یا بصورت غیر مستقیم با متغیر فراخوانی میشود؟؟؟

منو ببخشید که اینقدر دارم اذیت میکنم.

اگه میشه یه مقدار توضیح بدین.

درود

1.از ارسال پست های پی در پی جدا خود داری کنید!

2.جومینا آپلودسنتر داره :| jmdownload.ir

3.میتونید یه کپی از قالب بگیرید بعد یه منو بسازید به نام استایل 2 و قالب کپی شده رو به اون منو اختصاص بدین و توی تنظیمات قالب کپی شده لوگو رو متفاوت قرار بدین مثل قالب های اسمارت ادانز اما نه اگر میخواید از پی اچ پی اقدام کنید باید id و یا class رو بیابید و شرط بذارید که توصیه نمیشه...

درپناه حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...