رفتن به مطلب
  • 0
sajadzangene

مشکل با فروشگاه j2store جومینا

سوال

سلام من قبلا روی جوملام از نسخه غیرتجاری این افزونه استفاده می کردم، الان که افزونه تجاری رو از جومینا گرفتم نصب کردم اما همون تنظیمات روی افزونه هست و اصلا فونتشم شبیه قبلیه. من حتی تمام پوشه های قبلی رو از هاست هم پاک کردم اما انگار نه انگار. راستی موقع حذف در قسمت مدیریت خطای عدم حذف افزونه رو هم زد ولی در کل پاک شد و چیزی نداشت دیگه. نمیدونم واقعا گیج شدم راه دیگه ای برای پاک کردنش هست که من بلد نیستم. لطفا اساتید بزرگوار راهنمایی کنند. بسیار ممنونم 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 0

آقا لطفا یکی راهنمایی کنه چرا این صفحه رو نشون میده هنگام انتخاب گزینه j2store. اصلا گزینه سبد خرید به مطلب اضافه نمیشه. وقتی نصبش میکنم همون تنظیمات قبلی که روی افزونه قبل بوده رو میاره و دیگه صفحه نصب فروشگاه رو نمیاره. توروخدا کمکم کنید 

site.png

لینک به ارسال
  • 0

میشه دقیقا بفرمایید این جداول در کجا هستند. من پوشه های باقیمانده با نام j2store رو همه پاک کردم 

لینک به ارسال
  • 0

سلام. من همه جداول را پاک کردم دوباره نصب کردم اما هنوز مشکل داره. اصلا دکمه سبد خرید نشان داده نمیشه. دقیقا مث قبل

لینک به ارسال
  • 0
4 minutes قبل , sajadzangene گفت:

سلام. من همه جداول را پاک کردم دوباره نصب کردم اما هنوز مشکل داره. اصلا دکمه سبد خرید نشان داده نمیشه. دقیقا مث قبل

ادرس سایتم fastzaban.com قالب هم بیگ بیزینس سایت shape5

لینک به ارسال
  • 0

قالب رو عوض کنید ببینید نمایش داده میشود یا خیر

اگر نمایش یافت مشکل از قالب میباشد.

یاعلی.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...