رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

ومپ سرور نسخه wampserver3.0.4 رو روی سیستمم ( ویندوز 7 ) نصب کردم ولی بعد از نصب چنین اروری نشون داده میشه و اجرا نمیشه...

The program can't start because VCRUNTIME140.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem.

نسخه wampserver2.2e رو هم نصب کردم باز هم اجرا نمیشه..در قسمت آپاچی سرویس هم  پرت 80 رو تست کردم که این گزارش رو میده

Your port 80 is actually used by:

Server: Microsoft-HTTPAPI/2.0

میدونم که مشکل به خاطر اینه که پورت 80 توسط Microsoft-HTTPAPI اشغال شده اما نمیدونم چجوری این مشکل رو برطرف کنم..

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که چطور میتونم برطرفش کنم...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
3 minutes قبل , RFx3 گفت:

با سلام

ومپ سرور نسخه wampserver3.0.4 رو روی سیستمم ( ویندوز 7 ) نصب کردم ولی بعد از نصب چنین اروری نشون داده میشه و اجرا نمیشه...

The program can't start because VCRUNTIME140.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem.

نسخه wampserver2.2e رو هم نصب کردم باز هم اجرا نمیشه..در قسمت آپاچی سرویس هم  پرت 80 رو تست کردم که این گزارش رو میده

Your port 80 is actually used by:

Server: Microsoft-HTTPAPI/2.0

میدونم که مشکل به خاطر اینه که پورت 80 توسط Microsoft-HTTPAPI اشغال شده اما نمیدونم چجوری این مشکل رو برطرف کنم..

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که چطور میتونم برطرفش کنم...

درود

راه انداختن ومپ 3روی ویندوز 7تقریبا غیرممکنه ولی روی ویندوز 10 با پچ 3Dll درست میشه، بهترین نسخه ومپ 2.5هستش که پیشنهاد میشه، برای پورت 80هم یا باید اون نرم افزار رو ببندید یا باید پورت ومپ رو عوض کنید که خب یکم سخته، توی انجمن های دیگه بهش پرداخته شده سرچ کنید...

یاحق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...