رفتن به مطلب
natanaiel

عدم نمایش لینک مجموعه در اطلاعات مطالب صفحه اصلی

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب

موقعی که در تنظیمات مطالب نمایش مجموعه را بر روی نمایش تنظیم می کنم در صفحه اصلی و در مطالب هیچ چیزی نمایش نمی دهد که مثلا این مطلب در کدام مجموعه است.

ولی وقتی که نمایش مجموعه اصلی را فعال می کنم همانطور که بهتر می دانید مجموعه اصلی را نمایش می دهد ... و در این حالت اگر مطلبی در مجموعه ای باشد که خودش یک مجموعه اصلی باشد نام و لینک آن نیز در صفحه اصلی و در مطالب نمایش داده نمی شود !

در لینک صفحه اصلی در منوی سایت نیز این گزینه ها که گفتم بر روی استفاده از تنظیمات عمومی است و قاعدتا نباید مشکلی باشد ...

لطفا راهنمایی بفرمایید که آیا کد های مربوط به این گزینه ها در کجا و کدام فایل های قالب هستند که اگر تعریف نشده باشد تغییرشان دهم .

پیشاپیش تشکر می کنم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوب این بخش تنظیمات کلیه

وقتی به همچین مشکلی میخورید باید برید سراغ رو قسمت دیگه

یکی مدیریت منو ها و یکی مطلب مورد نظر

اول برید تو مدیریت منو ها منوی صفحه اصلی رو باز کنید

بعد تو تب دوم یا سوم گزینه مربوطه رو پیدا کنید

سه حالت داره یا روی بلی هست یا روی خیر هست یا روی استفاده از تنظیمات سراسری هست

اگه استفاده از تنظیمات سراسری بود یا روی خیر بود بزاریدش روی بلی و چک کنید.

ولی اگر روی بلی بود یا وقتی گذاشتید روی بلی بازم نمایش نداد، از مدیریت منو ها خارج بشید و برید توی مدیریت مطالب

مطلبی که توی صفحه اصلی نمایش میده رو باز کنید

باز هم توی یکی از تب ها همون تنظیمات وجود داره بازم گزینه مربوطه رو پیدا کنید و بزاریدش روی بلی

یاعلی.

لینک به ارسال

ممننون بابت رسیدگی تون ، طبق دستور شما انجام دادم متاسفانه نشد و بعد این راه رو هم انجام دادم : توی تنظیمات مطالب و مدیریت منو همه لینک ها رو گذاشتم روی استفاده از تنظیمات عمومی و در تنظیمات کلی نمایش مجموعه را بلی و نمایش قرار دادم ... اما باز هم نمایش نداد .

توجه داشته باشید که روی قالب پیشفرض تست کردم به خوبی نمایش میده...

حدسم به احتمال خیلی زیاد درسته و توی فایل های قالب این قابلیت تعریف نشده ... لطفا بفرمایید چه کدی رو در قالب و کجا قرار بدم ... واقعا ممنونم :rolleyes:

لینک به ارسال
8 ساعت قبل, natanaiel گفت:

ممننون بابت رسیدگی تون ، طبق دستور شما انجام دادم متاسفانه نشد و بعد این راه رو هم انجام دادم : توی تنظیمات مطالب و مدیریت منو همه لینک ها رو گذاشتم روی استفاده از تنظیمات عمومی و در تنظیمات کلی نمایش مجموعه را بلی و نمایش قرار دادم ... اما باز هم نمایش نداد .

توجه داشته باشید که روی قالب پیشفرض تست کردم به خوبی نمایش میده...

حدسم به احتمال خیلی زیاد درسته و توی فایل های قالب این قابلیت تعریف نشده ... لطفا بفرمایید چه کدی رو در قالب و کجا قرار بدم ... واقعا ممنونم :rolleyes:

درود

به تعریف شدن نیازی نداره، به احتمال زیاد طراح قالب این بخش رو با: display:none;  مخفی کرده... اگر سایت آنلاین هست لینک سایت رو قرار بدین...

یاحق

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

متشکرم. با انسپکت خیلی اون موقیعیت ها رو چک کردم ندیدم جایی از  display:none; استفاده شده باشه. ولی مسلما تست شما خیلی بهتره :)

متاسفانه روی لوکال هست .

فایل هایی که در پوشه html قالب در پوشه com_content هستن رو براتون آپ می کنم ... می دونم درخواست زیادیه ولی لطفا این فایل ها رو نگاه کنید ببینید که مشکل ندارن ؟؟

com_content.zip

ویرایش شده توسط natanaiel

لینک به ارسال
1 ساعت پیش, natanaiel گفت:

متشکرم. با انسپکت خیلی اون موقیعیت ها رو چک کردم ندیدم جایی از  display:none; استفاده شده باشه. ولی مسلما تست شما خیلی بهتره :)

متاسفانه روی لوکال هست .

فایل هایی که در پوشه html قالب در پوشه com_content هستن رو براتون آپ می کنم ... می دونم درخواست زیادیه ولی لطفا این فایل ها رو نگاه کنید ببینید که مشکل ندارن ؟؟

com_content.zip

درود

این فایل اورراید ویوی مطالب هست و خب مشکلی هم وجود نداره داخلش، بهتره سایت رو آنلاین کنید تا بهتر بشه راهنمایی کرد...

یاحق

لینک به ارسال

سپاسگزارم ... به چشم تا یه مدت دیگه سایت آنلاین میشه و حتما مزاحم می شم .تشکر می کنم بابت رسیدگی سریعتون

جومینا همیشه تک بوده و هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...