رفتن به مطلب
modir_yar

تغییر در کد

پست های پیشنهاد شده

سلام

وقتی از یه کامپوننت استفاده می کنم در کد های اون یه کلاسی به نام hidden اضافه میشه مثل تصویر زیر:

pic1.png

و وقتی از یه کامپوننت دیگه ای استفاده می کنم این کلاس حذف میشه مثل تصویر زیر:

pic2.png

کد php اون هم پیوست شده:

pic3.png

من میخام که وقتی از کامپوننت دوم استفاده می کنم این کلاس hidden اعمال بشه دوستان راهنمایی کنن که چگونه می تونم این کار رو انجام بدم

در ضمن جوملای من 3.6.2 و قالبی که برای هر دو کامپوننت استفاده می کنم یکی هستش و در لوکال کار می کنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
8 ساعت قبل, modir_yar گفت:

سلام

وقتی از یه کامپوننت استفاده می کنم در کد های اون یه کلاسی به نام hidden اضافه میشه مثل تصویر زیر:

pic1.png

و وقتی از یه کامپوننت دیگه ای استفاده می کنم این کلاس حذف میشه مثل تصویر زیر:

pic2.png

کد php اون هم پیوست شده:

pic3.png

من میخام که وقتی از کامپوننت دوم استفاده می کنم این کلاس hidden اعمال بشه دوستان راهنمایی کنن که چگونه می تونم این کار رو انجام بدم

در ضمن جوملای من 3.6.2 و قالبی که برای هر دو کامپوننت استفاده می کنم یکی هستش و در لوکال کار می کنم

درود

اصلا متوجه منظورتون نشدم! اما اگر میخواهید کلا این کلاس hidden اضافه بشه، کافیه داخل class، hidden رو بهش بچسبونید...

یاحق

لینک به ارسال

من یک بار از کامپوننت k2 استفاده کردم و در تمام صفحات در موقعیت left از ماژول ورود سایت استفاده کردم وقتی وارد مطلب k2 میشم این موقعیت left از کلاس hidden استفاده می کنه و مخفی میشه و صفحه مطلب به صورت زیر در میاد

pic6.png

حال در همون قالب از کامپوننت فروش فابل جومینا استفاده کردم و ماژول ورود به سایت در  موقعیت left هم فعال هستش و وقتی وارد صفحه مطلب میشم صفحه به صورت زیر در میاد

pic5.png

من میخام که این موقعیت left در هنگامی که از کامپوننت فروش فایل جومینا استفاده می کنم مخفی بشه و صفحه مطلب مثل تصویر اول در بیاد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...