رفتن به مطلب
hamedata

مشکل در پلاگین پرداخت ملت هیکاشاپ

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من نسخه بیزنس هیکاشاپ رو از جومینا دانلود کردم و بعدش پلاگین پرداخت ملتشو، هر دوشو نصب کردم و پلاگین رو فعال کردم و در پرداخت های هیکا هم اضافه کردم ولی گزینش نمیاد تو صفحه چک آوت!!! ولی مثلا پلاگین پرداخت در محل یا همون دلیوری بدون مشکل نمایش داده میشه ....

چه کار کنم؟

Capture.JPG

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
22 ساعت قبل, hamedata گفت:

با سلام

من نسخه بیزنس هیکاشاپ رو از جومینا دانلود کردم و بعدش پلاگین پرداخت ملتشو، هر دوشو نصب کردم و پلاگین رو فعال کردم و در پرداخت های هیکا هم اضافه کردم ولی گزینش نمیاد تو صفحه چک آوت!!! ولی مثلا پلاگین پرداخت در محل یا همون دلیوری بدون مشکل نمایش داده میشه ....

چه کار کنم؟

Capture.JPG

درود

مهندس پلاگین قطعا بعد از برسی های فراوان منتشر شده و دارای کارکر 100%یه بهتره تنظیماتتون رو برسی کنید...

یاحق

لینک به ارسال

بله حرفتون رو قبول دارم، ولی واقعا دیگه نمی دونم کجا رو چک کنم! تا اونجایی که به فکرم می رسید انجام دادم...

لینک به ارسال
42 minutes قبل , hamedata گفت:

بله حرفتون رو قبول دارم، ولی واقعا دیگه نمی دونم کجا رو چک کنم! تا اونجایی که به فکرم می رسید انجام دادم...

درود

والا من زیاد با هیکا کار نکردم بیشتر تخصصم ویرچومارت هست، اما اول میتونید از این ویدئو استفاده کنید: https://www.youtube.com/watch?v=k0HDcIuJXHw

ویا منتظر پاسخ سایر دوستان باشید یا با ایمیل زیر در ارتباط باشید: miri.joomina@gmail.com

یاحق

لینک به ارسال

تشکر از پاسخگوییتون، فیلم رو نگاه کردم منم همین کار رو کردم ولی نمایش نمیده، لطفا اگه کسی می تونه کمک کنه، در صورت نیاز پنل بدم ....

لینک به ارسال
6 minutes قبل , hamedata گفت:

تشکر از پاسخگوییتون، فیلم رو نگاه کردم منم همین کار رو کردم ولی نمایش نمیده، لطفا اگه کسی می تونه کمک کنه، در صورت نیاز پنل بدم ....

درود

پس با ایمیل زیر در ارتباط باشید: miri.joomina@gmail.com و علت رو از آقای میری جویا بشید چون ایشون افزونه رو نوشتن...

یاحق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...