رفتن به مطلب
alikarimi8

درخواست اطلاعات اوليه در مورد ايجاد فروشگاه اينترنتي

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت اساتيد.

اطلاعات اوليه اي ميخواستم ازتون در مورد ايجاد يك فروشگاه به غير از كامپوننت و....

كه البته بيشتر در مورد پرداخت و ارسال كالا ميباشد.ميخواستم ببينم استفاده از زرين پال فقط براي واريز پول به حساب من ميباشد؟يعني ارسال كالا بر عهده ي خودم است؟

سايتهايي كه از طريق پست كالا را ارسال ميكنند چگونه است؟بايد با پست قرارداد بست؟يا واسطي مثل زرين پال اين كار را انجام ميدهد؟

با تشكر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

زرین پل برای تراکنش بانکی هست

باید از واسط استفاده کنی

مانند ایران مارکت سنتر که فکر می کنم بهترین هست

موفق باشید

لینک به ارسال

زین پال یک واسطه برای پرداخت پول مشتریان به حساب شماست و بابت اون از قیمت کالای شما کارمزد کسر میکنه

البته خود شما میتونید در صورت داشتن شرایط (برای هر بانک فرق میکنه) مستقیما با بانک قرارداد ببندید و پول به حسابتون واریز بشه. این کامپوننت ها و پلاگین های و ماژول ها برای همین کار ساخته میشن.(اینکار از طریق شبکه بانکی شتاب انجام میشه)

در مورد ارسال کالا شما دو تا گزینه دارین:

1- اگر مشتری پول رو موقع سفارش به حساب شما واریز کنه (شتاب ، فیش بانکی و ..) : نیازی به قرار داد با شرکت های واسطه نیست

2- اما اگر میخواهید مشتری پول سفارش رو در منزل خودش و هنگام تحویل کالا بده : باید با یکی از شرکتهایی که با پست قرارداد دارن ، قرارداد ببندبد.(پست مستقیم با اشخاص قرارداد نمیبنده). که البته اونها هم علاوه بر هزینه های پستی یک حق اشتراک اولیه بین 100 تا 200 هزار تومان میگیرن و از هر فروش هم بین 3.5 تا 5 درصد کارمزد میگیرن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...