رفتن به مطلب
mhd1358

مشکل در افزونه sj_vm_dealsl در ویرچومارت و صفحه سفید سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام
فروشگاه مکس شاپ که از کامپوننت ویرچومارت استفاده می کند در لوکال نصب و بدون هیچ مشکلی استفاده کردم . ولی هنگامی که در سرور آپلود و نصب می کنم (حتی بسته نصبی ارجینال) ، پس از نصب صفحه سفید می آید و وقتی مشاهده ارورها رو فعال کردم ، ارور زیر رو نشون می ده ، لطفا راهنمایی کنید . بسیار ممنون
Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/user/domains/mysite.com/public_html/username/modules/mod_sj_vm_deals/core/helper.php on line 48

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عجیبه که بسته بخاطر خطای parse error در لوکال نصب میشه و در سایت نصب نمیشه

اگر افزونه رایگانه ، دانلود کنید و نصب کنید باید مشکل حل بشه.

در غیر اینصورت ، در صورت امکان دسترسی به هاست رو ارسال کنید بررسی کنم

لینک به ارسال

با سلام

دلائل مختلفی می تواند داشته باشد

لطفا ابتدا نسخه php سرور را بررسی نمایید

چنانچه هاست اشتراکی دارید به مدیر سرور اعلام بفرمایید

موفق باشید

لینک به ارسال
13 ساعت قبل, mhd1358 گفت:

با سلام
فروشگاه مکس شاپ که از کامپوننت ویرچومارت استفاده می کند در لوکال نصب و بدون هیچ مشکلی استفاده کردم . ولی هنگامی که در سرور آپلود و نصب می کنم (حتی بسته نصبی ارجینال) ، پس از نصب صفحه سفید می آید و وقتی مشاهده ارورها رو فعال کردم ، ارور زیر رو نشون می ده ، لطفا راهنمایی کنید . بسیار ممنون
Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/user/domains/mysite.com/public_html/username/modules/mod_sj_vm_deals/core/helper.php on line 48

درود

توی قالب مکس شاپ همچین مشکلی ندیدم من و توی دو تا سایت هم از همین قالب استفاده کردم. افزونه مورد نظر رو لینک دانلودش رو براتون به صورت پیام خصوصی ارسال میکنم جایگزین کنید.

یا حق

لینک به ارسال

با سلام و سپاس از توجهتون ، مشکل با نسخه php بود ، ظاهرا در نسخه 5.3 بعضی از توابع جدید که از علامت "[" استفاده می کنند قابل اجرا نیست . پس از بروز رسانی به نسخه 5.4 مشکل برطرف گردید . موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...