رفتن به مطلب
peyman00

چند زبانه سازی جوملا3

پست های پیشنهاد شده

سلام ببخشید من میخواستم یه سایت چند زبانه طراحی کنم فقط فارسی و انگلیسی نباشه زبان ژاپنی و هندی رو هم میخوام داشته باشم ولی یه مشکلی هست مرحله نهایی که کارم تموم میشه فقط پرچم فارسی و انگلیسی را نشون میده اثری از پرچم ژاپنی و هندی نیست ممنون میشم کمکم کنید؟؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

آیا در قسمت زبان محتوا زبان های مورد نیاز را افزوده اید ؟

به بخش تنظیمات بروید در بخش محتوا content باید زبان های دیگر را هم کارگذاری کنید.

لینک به ارسال

بله تمام مراحل را مو به مو انجام میدم ولی نشون نمیده انگلیسی و فارسی پرچمش در قسمت کاربری سایت هست ولی پرچم ژاپن و هند را نشون نمیده در قسمت بخش محتوای زبان هم اضافه کردم و منوهاشم درست کردم ولی نشون نمیده؟

لینک به ارسال

پلاگین های زبان رو فعال کن.زبان رو با تگ درست اضافه کن.منوهای زبان دار با پرچم را بساز

کل مراحل همینه

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

بله درسته همه ی این مراحل را انجام میدم ولی جواب نمیده اگه خودتون هم یه تست بزنید متوجه میشید هیچ زبان و پرچم اون کشوری را نشون میده به جز انگلیسی و فارسی نمیدونم واقعا گیج کننده اس مشکل کار کجاست؟

ویرایش شده توسط peyman00

لینک به ارسال
بر ۱۳۹۴/۱۱/۱۱ ه‍.ش. at 14:32 , peyman00 گفت:

بله درسته همه ی این مراحل را انجام میدم ولی جواب نمیده اگه خودتون هم یه تست بزنید متوجه میشید هیچ زبان و پرچم اون کشوری را نشون میده به جز انگلیسی و فارسی نمیدونم واقعا گیج کننده اس مشکل کار کجاست؟

درود

بعد از افزودن زبان های محتوا در منوی زبان ها، باید کپی ای از قالب خود در بخش قالب ها ایجاد نمایید و در تنظیمات قالب زبان آن را بر روی مثلا ژاپنی قرار دهید.

و سپس مطالب و منوهای مورد نظر را نیز متناسب با زبان های سایت ایجاد کنید، آموزش ساخت وب سایت چند زبانه با جوملا در وب سایت جومینا در منوی آموزش ها موجود میباشد.

یا حق

do.php?imgf=2d2ea24bb1dd1.png

do.php?imgf=e26270dc07342.png

لینک به ارسال

لطفا از بالا آوردن تاپیک های قدیمی خودداری فرمائید زیرا باعث شلوغی تالار شده و مشکل دیگر کاربران با تاخیر برطرف میگردد ، همچنین عموما بی پاسخ میمانند.

بسته شد.

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...