رفتن به مطلب
diako533

نیازبه افزونه ای برای جوملا 3

پست های پیشنهاد شده

افزونه ای مثل این سایت میخوام باکس باکس باشه و اخرین مطالب رو بتونم تو سایتم نشون بدم . 

http://www.zoomit.ir/

دوست عزیز منظور از باکس باکس چیه؟

اگه منظورت ماژولها کنار سمت راست و چپ هستش. باید محبوب ترین و بالاترین و کامنت ها تعریف کنید تا بیاد.

یا اینکه مثل همون میخواد این مال خودت قالب سایت تعریف شده.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منظور از باکس باکس  اینه که شما به پایین منو ها نگاه کنید همون صفحهخ اول چپ و راستش رو نمیخوام پایین منو میخوام برای سایتم blog.kudiar.com  مثل همین زومیت پایینش به این شکل قرار بدم خیلی گشتم که از این ماژول ها پیدا کنم وقته کافی هم برای نوشتن ماژول و کامپوننت نداریم خواستم بدونم همچین افزونه ای هست یا خیر

لینک به ارسال

دوست عزیز این ماژول نیست طراحی قالبش به این صورته اگه می خوای من همچین قالبی دارم بدم بت

لینک به ارسال

دوست عزیز این ماژول نیست طراحی قالبش به این صورته اگه می خوای من همچین قالبی دارم بدم بت

نه ممنون قالب که زیاد دارم چون میخوام رو همین قالب نصب بشه بهش نیاز دارم اسم کامپوننت یا ماژول رو داشته باشم کفایت میکنه پیدا میکنم

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود بر شما

دوست خوبم اگر اسم قالب رو می خواهید باید عرض کنم که اسمش JA Agro هست و توسط شرکت Joomlart طراحی شده .

به علت تحریم لینک باز نمیشه . با روشهایی که خودتون بلدید تحریم رو دور بزنید  <_<

http://www.joomlart.com/demo/#ja_argo

البته قالب تجاری هست .

ویرایش شده توسط تیرداد

لینک به ارسال

منظور از باکس باکس  اینه که شما به پایین منو ها نگاه کنید همون صفحهخ اول چپ و راستش رو نمیخوام پایین منو میخوام برای سایتم blog.kudiar.com  مثل همین زومیت پایینش به این شکل قرار بدم خیلی گشتم که از این ماژول ها پیدا کنم وقته کافی هم برای نوشتن ماژول و کامپوننت نداریم خواستم بدونم همچین افزونه ای هست یا خیر

دوست عزیز از کدوم برنامه استفاده میکنید؟ منظورم از مطالب خود جوملا استفاده میکنید یا کی 2؟

اگر از کی 2 استفاده میکنید میتونید از این ماژول استفاده کنید : RAXO All-mode PRO نسخه تجاری هستش.

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...