رفتن به مطلب
sb2max

مشگل در استفاده از کامپونیت Akeeba - تکراری نیست ... لطفا کمک کنید ... لطفا

پست های پیشنهاد شده

سلام. من قبلا از جوملا 2.5 زیاد استفاده کرده ام و حال بعد از مدتی تصمیم گرفتم از جوملا 3 استفاده کنم ، حال جوملای 3.4.8 رو رویه لوکال نصب کردم و جوملای خوبی هست ، ولی حال با نصب کامپونیت Akeeba Backup Professional 4.4.3 مشگل پیدا کرده ام ، من موقعی که از منوی اصلی کنترل پنل می خوام بک آپ بگیریم این ارورو می ده : AEAbstractDump :: Database Error: Unknown system variable 'OPTION' SQL=SET OPTION SQL_BIG_SELECTS=1

و روی خود بک آپ در کامپونیت می زنم خطا دسترسی ممنوع 403

حال با گشتن بسیار در مورد این ارور به نتیجه ای نرسیدم ، لطفا یک بزرگواری منو خوب راهنمای کنه ، چون اگه این مرحله رو رد کنم تمام مشکلاتم حل هست ... منتظر کمتون هستم ....... sb2max@gmail.com

:rose::(

تصاویر ارورها :

oonv_1.jpgxvq4_2.jpgj9v0_3.jpg

سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

برنامه بک آپ رو برروزرسانی کن.

قدیمی مشکل زیاده.

آخرین ورژن

4.5.1

جدید رو نصب کن

ویرایش شده توسط mcpdvc

لینک به ارسال

سلام. من قبلا از جوملا 2.5 زیاد استفاده کرده ام و حال بعد از مدتی تصمیم گرفتم از جوملا 3 استفاده کنم ، حال جوملای 3.4.8 رو رویه لوکال نصب کردم و جوملای خوبی هست ، ولی حال با نصب کامپونیت Akeeba Backup Professional 4.4.3 مشگل پیدا کرده ام ، من موقعی که از منوی اصلی کنترل پنل می خوام بک آپ بگیریم این ارورو می ده : AEAbstractDump :: Database Error: Unknown system variable 'OPTION' SQL=SET OPTION SQL_BIG_SELECTS=1

و روی خود بک آپ در کامپونیت می زنم خطا دسترسی ممنوع 403

حال با گشتن بسیار در مورد این ارور به نتیجه ای نرسیدم ، لطفا یک بزرگواری منو خوب راهنمای کنه ، چون اگه این مرحله رو رد کنم تمام مشکلاتم حل هست ... منتظر کمتون هستم ....... sb2max@gmail.com

:rose: :(

تصاویر ارورها :

oonv_1.jpgxvq4_2.jpgمشگل رو خودم حل کردم ... در تصویر مشخص هست ، دوستان که کد بلدا راحت می تونن....سپاس

سپاس

b21c27f25f22acc31.jpg

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...