رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سالام عرض خسته نباشید خدمت دوستان من از ویرچومارت استفاده میکنم و تو بخش نظرات کمی مشکل دارم مشکلمم این هست که کاربر حتما باید عضو سایت بشه تا بتونه نظر بده و من میخوام هر کی هر چی دلش خواست بدونه این که عضو بشه در مورد محصول نظر بده تو تنظیمات خود ویرچومارت فقط دو تا حالت داره یا اصلا نتونه نظر بده یا باید حتما عضو باشه و گزینه سومی که هر کی خواست نظر بده نیست نمیدونم شایدم ویرچومارت من خرابه اما چطور میشه این مشکل رو حل کرد

سوال دومم اینجاست که اگه راه کاری نداره پس باید برم سراغ گزینه دوم که اونم فکر میکنم jcomment  باشه اونم نصب کردم ولی نمیدونم چطور میتونم برای ویچوارت فعال و هماهنگش کنم توی مجموعه هاش هم خبری از ویر چومارت نیست که فعال کنم وفقط دو مورد سایت هستو sh404sef لطفا کمک کنید

ویرایش شده توسط khashayar.nezami@yahoo.com

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سالام عرض خسته نباشید خدمت دوستان من از ویرچومارت استفاده میکنم و تو بخش نظرات کمی مشکل دارم مشکلمم این هست که کاربر حتما باید عضو سایت بشه تا بتونه نظر بده و من میخوام هر کی هر چی دلش خواست بدونه این که عضو بشه در مورد محصول نظر بده تو تنظیمات خود ویرچومارت فقط دو تا حالت داره یا اصلا نتونه نظر بده یا باید حتما عضو باشه و گزینه سومی که هر کی خواست نظر بده نیست نمیدونم شایدم ویرچومارت من خرابه اما چطور میشه این مشکل رو حل کرد

سوال دومم اینجاست که اگه راه کاری نداره پس باید برم سراغ گزینه دوم که اونم فکر میکنم jcomment  باشه اونم نصب کردم ولی نمیدونم چطور میتونم برای ویچوارت فعال و هماهنگش کنم توی مجموعه هاش هم خبری از ویر چومارت نیست که فعال کنم وفقط دو مورد سایت هستو sh404sef لطفا کمک کنید

komento رو هم نصب کردم به نظر بهتر از قبلیا میاد البته نسخه مجانیش یکپارچه سازی نمیشه با ویرچومارت و حتما باید نسخه پرو باشه ولی پروشم نتونستم هم گام سازی کنم نه با کی2 نه با ویرچومارت کسی اطلاعی داره چه تنظیماتی باید اعمال کنم؟

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

komento رو هم نصب کردم به نظر بهتر از قبلیا میاد البته نسخه مجانیش یکپارچه سازی نمیشه با ویرچومارت و حتما باید نسخه پرو باشه ولی پروشم نتونستم هم گام سازی کنم با ویرچومارت کسی اطلاعی داره چه تنظیماتی باید اعمال کنم؟

تا اونجایی که  من فهمیدم توی بخش انتخاب مجموعه ها این ارور میاد Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/bamiroco/public_html/components/com_komento/komento_plugins/com_virtuemart.php on line 98 و مجموعه ای برای انتخواب نیست داخل کامنتو مشکل از کجاست

ویرایش شده توسط khashayar.nezami@yahoo.com

لینک به ارسال

تا اونجایی که  من فهمیدم توی بخش انتخاب مجموعه ها این ارور میاد Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/bamiroco/public_html/components/com_komento/komento_plugins/com_virtuemart.php on line 98 و مجموعه ای برای انتخواب نیست داخل کامنتو مشکل از کجاست

اصلا گور بابای کمنتو و ج کامنت بابا یکی بگه این نظرات خود ویرچومارت چجوری واسه عموم باز میشه

لینک به ارسال
2 ساعت قبل, venuslaser گفت:

منم مشکل دارم یکی کمک کنه

درود

قابلیت ارسال نظر فقط برای خریداران وجود داره، و کاریشم نمیشه کرد!

یاحق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...