رفتن به مطلب
mojtabapordel

کامپوننت مدیریت آگهی ها ( Ads Manager 2.6)، آخرین نسخه، فارسی

پست های پیشنهاد شده

سلام

آخرین نسخه کامپوننت مدیریت آگهی ها Ads Manager رو که محصول http://www.joomprod.com/ هست، بصورت کاملا فارسی شده (زبان و استایل) تقدیم می کنم.

این نسخه، نسخه 2.6 هست که من چند وقت پیش فارسی کرده بودم، اما بعد متوجه شدم که چندتا باگ داره، از جمله اینکه ادیتور متن کامپوننت درست عمل نمی کرد و به هیج وجه نمی شد متنی رو با فرمت خاص (مثلا bold)، نوشت. بنابراین با سازنده افزونه مکاتبه کردم و موضوع رو بهش گفتم. اون هم باگ ها رو برطرف کرد و آخرین نسخه بدون مشکل رو برام فرستاد که همین نسخه است.

کار افزونه هم که مشخصه چیه! یه سیستم بسیار قوی و کامل برای راه اندازی سایت تبلیغاتی. مثل سایت هایی که الان تو اینترنت به وفور دیده میشن و میتونین توشون آگهی رایگان یا پولی ثبت کنین.

نکته جالبی که تو این کامپوننت به چشم می خوره (و من تو افزونه های مشابه دیگه ندیدم)، اینه که میشه توش فیلدهای سفارشی ساخت. یعنی برای فرم دریافت مشخصات کالا، میشه فیلدهایی رو علاوه بر فیلدهای پیش فرض خود کامپوننت ایجاد کرد. در واقع این بخش از کامپوننت یه جور فرمسازه واسه خودش!

مثلا شما می خواین برای مجموعه گوشی موبایل یه جور فرم به کاربر نمایش داده بشه، برای مجموعه کامپیوتر، یه فرم دیگه، و الی آخر. تو فرم مجموعه گوشی موبایل، اطلاعاتی مثل مدل گوشی، امکانات گوشی و ...، دریافت بشه، و تو فرم مجموعه کامپیوتر، اطلاعاتی مثل پردازنده، رم، گرافیک و ... . با ایجاد فیلدهای سفارشی، میشه انواع فرم ها رو برای مجموعه های مختلف نمایش داد.

همراه کامپونننت، سه تا ماژول هم هست که میتونین ازشون استفاده کنین برای کامل شدن سیستم تبلیغاتیتون.

1) ماژول menu که درواقع منوی اصلی سیستم هست و لیستی از دسته بندی های کالاها رو در یک ساختار درختی، نمایش میده به همراه لینک هایی به قسمت های مختلف کامپوننت (مثل منوی اصلی خود جوملا).

2) ماژول ads که درواقع 3تا کار میکنه. آخرین آگهی های ثبت شده در سایت رو نشون میده (میتونین تعیین کنین که چندتا آگهی رو نمایش بده). در حالت دوم، پربازدیدترین آگهی ها رو نمایش میده و در حالت سوم هم آگهی ها رو بصورت تصادفی نمایش میده. در واقع میتونین این ماژول رو در سه موقعیت مختلف با اسم های متفاوت نمایش بدین و تو هر موقعیت ازش یه کاری رو بخواین!

3) ماژول search هم که برای جستجوی آگهی بکار میره.

دانلود نسخه اصلی افزونه از لینک زیر:

http://joomprod.com/index.php?option=com_docman&task=cat_view&gid=13&Itemid=29

دانلود نسخه فارسی:

http://mppic.persiangig.com/other/adsmanager2.6_UNZIP%20FIRST.rar

دانلود نسخه فارسي از سرور جومينا

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13032242721.zip

دمو افزونه از سايت سازنده

http://psdemo.joomprod.com

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود جناب پردل!

من با اجازتون لينك دانلود از سرور جومينا را قرار ميدهم.انشاالله كه هميشه شاهد افزونه هاي ترجمه شده شما باشيم.

لینک به ارسال

درود جناب پوردل!

من با اجازتون لينك دانلود از سرور جومينا را قرار ميدهم.انشاالله كه هميشه شاهد افزونه هاي ترجمه شده شما باشيم.

ممنونم جناب گنجی.

ابتدا باید عرض کنم نام خانوادگی من، پردل هست نه پوردل!

احتمالا میدونین که من قبلا همیشه تو انجمن جومفا فعالیت می کردم، اما الان که اون انجمن خوابیده! (یا به قول اون دوستمون که می گفت جومفا رفته گل بچینه!)، به ناچار!!! تو این انجمن اومدم. (شوخی بود، جدی نگیرین!). انشاالله اون انجمن راه بیفته، تو هردو فعالیت می کنم.

در ضمن، من یه پیغام خصوصی به شما داده بودم (در مورد تاپیک مربوط به تیم ترجمه). ملاحظه نفرمودین اون پیغام رو؟

لینک به ارسال

شرمنده من ارسال ها رو ويرايش و نام اصلي شما را قرار خواهم داد.من براي شما ايميلي ارسال كردم چون پيام خصوصي غيرفعال بود.

:thankyou:

لینک به ارسال

شرمنده من ارسال ها رو ويرايش و نام اصلي شما را قرار خواهم داد.من براي شما ايميلي ارسال كردم چون پيام خصوصي غيرفعال بود.

:thankyou:

ببخشین، من یادم نبود که تو انجمن پارس جوم بهتون پیغام دادم، فکر کردم اینجا بوده! (ماشاالله از بس پرکارین و همه جا حضور دارین).

الان pm رو خوندم. ممنون.

دوستان

چندتا اصلاحیه برای فایل زبان فارسی این کامپوننت.

فایل مورد نظر در این مسیر قرار دارد:

\language\fa-IR\fa-IR.com_adsmanager.ini

1) خط 20

کل عبارت این خط رو پاک کنید و عبارت زیر رو اضافه کنین (برای نمایش ریال به جای دلار):

ADSMANAGER_DEVICE=" %s ریال"

2) خط 51

کل عبارت این خط رو پاک کنید و عبارت زیر رو اضافه کنین (برای نمایش ریال در فرم ثبت آگهی)

ADSMANAGER_FORM_AD_PRICE="قیمت (ریال)"

3) عبارت زیر رو هم در آخر فایل زبان اضافه کنین. این عبارت تو فایل زبان اصلی نیست، در حالی که باید باشه. وقتی که کاربر، عکسی رو که حجمش بیش از حد مجازه، آپلود می کنه، عبارت زیر براش نمایش داده میشه:

ADSMANAGER_IMAGETOOBIG="حجم تصویر انتخابی بیش از حد مجاز بود. تصویری آپلود نشد"

چون خودم دارم روی این کامپوننت کار می کنم، اگه بازهم اصلاحیه ای بود، تو همین تاپیک اعلام میکنم.

لینک به ارسال

در قسمت نمایش منو باید کدوم گزینه رو انتخاب کرد؟

=com_adsmanager&url[view]=edit&menutype=joomfamenu]Write Ad

[*]

=com_adsmanager&url[view]=profile&menutype=joomfamenu]Profile

[*]

=com_adsmanager&url[view]=rules&menutype=joomfamenu]Rules

[*]

=com_adsmanager&url[view]=search&menutype=joomfamenu]Advanced Search

من نیاز دارم به این کامپوننت.لطفا بگین چه جوری نمایش بدم تا مثل سایتای تبلیغاتی بالا بیاد

لینک به ارسال

در قسمت نمایش منو باید کدوم گزینه رو انتخاب کرد؟

=com_adsmanager&url[view]=edit&menutype=joomfamenu]Write Ad

[*]

=com_adsmanager&url[view]=profile&menutype=joomfamenu]Profile

[*]

=com_adsmanager&url[view]=rules&menutype=joomfamenu]Rules

[*]

=com_adsmanager&url[view]=search&menutype=joomfamenu]Advanced Search

من نیاز دارم به این کامپوننت.لطفا بگین چه جوری نمایش بدم تا مثل سایتای تبلیغاتی بالا بیاد

اگر می خواین به صفحه اول کامپوننت لینک بدین، باید نوع گزینه منو رو مدیریت آگهی ها --> Home انتخاب کنین.

[*]در ضمن برای نمایش لینک به قسمت های مختلف کامپوننت می تونین ماژول menu خود افزونه رو نصب و استفاده کنین.

دوستان، باید بگم اون فایلی که آپلود کرده بودم، فایل زبانش مشکلات زیاد داشت (چند تا گاف بزرگ!). همونطور که گفتم همزمان خودم دارم این کامپوننت رو روی یک سایت کار می کنم، متاسفانه فراموش کرده بودم بعضی از عبارات رو که مربوط به این سایت خاص هست، از فایل زبان حذف کنم و عبارات اصلی رو جایگزین کنم.

به هر حال، فایل رو دوباره آپلود کردم. فایل اصلاح شده رو تو پست اول، می تونین از لینک اول (لینک persiangig)، دریافت کنین.

از جناب گنجی عزیز هم می خوام لطف کنن و لینک مربوط به سرور جومینا رو اصلاح کنن.

برای اطمینان، لینک رو اینجا هم قرار میدم:

http://mppic.persiangig.com/other/adsmanager2.6_UNZIP%20FIRST.rar

دریافت فایل زبان اصلاح شده:

http://mppic.persiangig.com/other/fa-IR.com_adsmanager.ini

لینک به ارسال

آقا مجتبی عزیز چرا تصاویر رو نمیشه نشون داد؟نوشته no image . مشکل از کجاست؟

امکان تایید آگهی برای نمایش توسط مدیر وجود داره ؟از کجا باید اعمال بشه؟یعنی اول مدیر تایید کنه و بعد نمایش داده بشه

ممنون

لینک به ارسال

آقا مجتبی عزیز چرا تصاویر رو نمیشه نشون داد؟نوشته no image . مشکل از کجاست؟

امکان تایید آگهی برای نمایش توسط مدیر وجود داره ؟از کجا باید اعمال بشه؟یعنی اول مدیر تایید کنه و بعد نمایش داده بشه

ممنون

در مورد تصاویر، دقیقا نمی دونم مشکل از چی می تونه باشه. برای من درست نشون میده. قالب سایت رو عوض کنین ببینین درست نمیشه (واسه من با یک قالب مشکل داشت و درست نشون نمی داد. اما رو بقیه قالب ها درست نشون میده). تنظیمات تصویر رو تو پیکربندی کامپوننت، بررسی کنید. اندازه حجم تصویر رو رعایت کردین؟

در مورد تایید آگهی، آره این امکان هست که مدیر تایید کنه. تو پیکربندی کامپوننت، تب عمومی، انتشار خودکار رو بر روی خیر تنظیم کنین.

در ضمن، پکیج جدیدی که آپلود کردم رو گرفتین یا همون قبلیه است؟

اینطور که من تو سایتتون دیدم، هنوز همون قبلیه است، اون فایل زبانش مشکل داشت. الان عنوان صفحه آگهی های سایتتون رو ببینید، متوجه میشین. یا پکیج جدید رو دانلود کنین و نصب کنین (تو پست قبلی لینکشو گذاشتم)، یا فایل زبان رو که تو پست قبلی گذاشتم، بگیرین و جایگزین کنین.

لینک به ارسال

سلام

دوستان کسی می تونه کمک کنه تقویم این کامپوننت خورشیدی بشه؟

الان تاریخ ثبت آگهی ها رو به میلادی نشون میده. چجوری میشه تغییرش داد تا تاریخ رو خورشیدی نشون بده؟

لینک به ارسال

با سلام

من این افزونه را دانلود کردم و نصب کردم در فیلد ها یک فیلد اضافه کردم بنام موبایل اما اونو بصورت؟؟؟؟؟ نشان میدهد

لطفا بفرمائید چه کنم

ممنون و متشکر

لینک به ارسال

با سلام

من این افزونه را دانلود کردم و نصب کردم در فیلد ها یک فیلد اضافه کردم بنام موبایل اما اونو بصورت؟؟؟؟؟ نشان میدهد

لطفا بفرمائید چه کنم

ممنون و متشکر

جداول دیتابیس رو چک کنید ببینید utf8 هست یا نه؟

لینک به ارسال

سلام

تو این پست یه سورپرایز دارم!

نحوه افزودن کد کپچا به کامپوننت مدیریت آگهی ها Ads Manager.

دوستانی که از این کامپوننت استفاده کردن، میدونن که تو فرم ارسال آگهی، امکان قرار دادن کد امنیتی از داخل کامپوننت وجود نداره، و این خیلی میتونه خطرناک باشه. بخصوص که اگه ارسال آگهی رو برای همه افراد آزاد بذارین و کاربران بدون ثبت نام، بتونن آگهی ارسال کنن.

جالبه که تو فروم رسمی این کامپوننت هم (http://forum.joomprod.com/viewforum.php?f=1&sid=61c1c4d32f56212d3fdbe0fdf98ed9d4) راه حل درست و حسابی برای افزودن کد کپچا مطرح نشده، خود نویسنده کامپوننت میگه فعلا امکانش نیست براش کپچا بذاریم، انشالله نسخه های بعدی! یکی دو نفر از کاربران اون فروم هم راه حل کد Recaptcha رو مطرح کرده بودن که البته به نتیجه نرسیده بود. (البته اگه الان اون فروم رو جستجو کنین، راه حل من رو پیدا می کنین اونجا!)

بگذریم!

کاری که باید بکنین اینه که پلاگین osolcaptcha رو نصب کنین. لینک پلاگین رو در انتهای پست، میذارم. این پلاگین، به فرم های هسته جوملا مثل فرم تماس، فرم ثبت نام، فرم لاگین و ... کد امنیتی کپچا رو اضافه می کنه. اما امکان جالبی که داره اینه که یه کد بهتون میده که با اون کد میتونین کد امنیتی رو به سایر فرم ها هم اضافه کنین. فقط کافیه اون کد رو بین کدهای html فرم مورد نظرتون بذارین.

(من همه افزونه های کپچای رایگان رو که تو سایت افزونه های جوملا (انگلیسی) هست، تست کردم. یکی دو تا افزونه دیگه هم یه همچین امکانی رو میدن. اما یا درست کار نمی کنن، یا کار باهاشون خیلی سخته. مثلا یه افزونه ای بود که دو تا کد میداد. یکی رو باید تو html فرم میذاشتی، یکی دیگه رو هم تو سورس صفحه ای که فرم به اون submit میشه! که پیدا کردن اون صفحه تو کامپوننت های مختلف اصلا کار ساده ای نیست!)

بعد از نصب پلاگین و فعال کردنش (به تنظیمات پلاگین کاری نداریم، اگه خواستین از کد کپچا تو فرم های هسته جوملا استفاده کنین، می تونین این تنظیمات رو فعال کنین)، باید بریم سراغ فایل:

your_domain\components\com_adsmanager\views\edit\tmpl\default.php

و کد زیر رو :

<?php

global $mainframe;
//set the argument below to true if you need to show vertically( 3 cells one below the other)
$mainframe->triggerEvent('onShowOSOLCaptcha', array(false));
?>

بعد از خط 380 اضافه کنیم.

البته برای اینکه استایل فرم بهم نخوره، بهتره فرم رو توی خونه های جدول بذارین. یعنی بجای کدهای بالا، کدهای زیر رو بعد از خط 380 قرار بدین:

لطفا کد امنيتي را وارد کنيد

<?php

global $mainframe;
//set the argument below to true if you need to show vertically( 3 cells one below the other)
$mainframe->triggerEvent('onShowOSOLCaptcha', array(false));
?> 

با این کار، کد کپچا قبل از دکمه ارسال، اضافه میشه.

لینک دانلود پلاگین:

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13034077701.zip

این هم لینک دانلود کامپوننت (برای اینکه به پست های قبلی مراجعه نکنین):

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13034080711.zip

لینک به ارسال

اقا مجتبی نی دونم چیکار کنم تا تا این عکساش نمایش داده بشه؟اندازه عکس ها هم درسته.لطفا راهنمایی کنین.یه ذره درباره اندازه های عکس ها توضیح بدین اگه امکانش هست

لینک به ارسال

دوست عزیز

فقط حجم عکسا باید از حد مجاز تجاوز نکنه. همین! حجم مجاز عکس ها هم تو تنظیمات پیکربندی کامپوننت قابل تغییره.

شما کامپوننت رو از این پست آخر که لینک دادم دانلود و نصب کنین، ببینین درست کار می کنه یا نه؟

در ضمن، شما رو لوکال کار می کنین یا سرور؟

کامپوننت رو روی جوملاهای دیگه تست کنین.

اگه رو هاسته، لینک بدین تا یه بررسی بکنم

لینک به ارسال

سلام

همونطور که گفتم، باگ هایی که تو این افزونه برطرف میشه و همچنین اصلاحات احتمالی افزونه رو تو همین تاپیک قرار میدم

اما باگی که وجود داره اینه که وقتی تو مدیریت کامپوننت، تب ستون ها، میخواین ستونی رو حذف کنین، اون ستون حذف میشه، اما پس از حذف، کاربر به صفحه قبلی Redirect نمیشه و یک صفحه Fatal Error براش ظاهر میشه. البته هیچ اتفاقی در عملکرد کامپوننت رخ نمیده و همونطور که گفتم، ستون هم با موفقیت حذف میشه. اگه تو اون صفحه Error، دکمه Back مرورگر رو بزنین و به صفحه قبل برگردین و یک Refresh بکنین، میبینین که ستون با موفقیت حذف شده.

اما برای رفع این باگ وظاهر نشدن اون صفحه Error، این کار رو باید بکنید:

تو فایل:

your_domain\administrator\components\com_adsmanager\controllers\columns.php

تو خط های 94 و 112، باید عبارت

$app

رو با عبارت

$mainframe

جایگزین کنین.

با این کار، پس از حذف ستون، کاربر به درستی به صفحه قبل هدایت میشه

یکی دوتا باگ دیگه هم پیدا کردم که به محض برطرف شدن از طرف سازنده افزونه، همین جا اعلام میکنم

لینک به ارسال

سلام

همونطور که گفتم، باگ هایی که تو این افزونه برطرف میشه و همچنین اصلاحات احتمالی افزونه رو تو همین تاپیک قرار میدم

اما باگی که وجود داره اینه که وقتی تو مدیریت کامپوننت، تب ستون ها، میخواین ستونی رو حذف کنین، اون ستون حذف میشه، اما پس از حذف، کاربر به صفحه قبلی Redirect نمیشه و یک صفحه Fatal Error براش ظاهر میشه. البته هیچ اتفاقی در عملکرد کامپوننت رخ نمیده و همونطور که گفتم، ستون هم با موفقیت حذف میشه. اگه تو اون صفحه Error، دکمه Back مرورگر رو بزنین و به صفحه قبل برگردین و یک Refresh بکنین، میبینین که ستون با موفقیت حذف شده.

اما برای رفع این باگ وظاهر نشدن اون صفحه Error، این کار رو باید بکنید:

تو فایل:

your_domain\administrator\components\com_adsmanager\controllers\columns.php

تو خط های 94 و 112، باید عبارت $app رو با عبارت $mainframe، جایگزین کنین.

با این کار، پس از حذف ستون، کاربر به درستی به صفحه قبل هدایت میشه

یکی دوتا باگ دیگه هم پیدا کردم که به محض برطرف شدن از طرف سازنده افزونه، همین جا اعلام میکنم

با سلام و تشکر از شما بابت زحمت فارسی سازی این کامپوننت :thankyou:

لینک به ارسال

شما که زحمت فارسی کردن این کامپوننت رو کشیدین ممکنه این یکی رو هم فارسی کنید!

تقریبا هر دو شبیح به هم هستند . ملاحظه بفرمایید اما فکر میکنم یک مقدار کامل تر هستش.

لینک به ارسال

شما که زحمت فارسی کردن این کامپوننت رو کشیدین ممکنه این یکی رو هم فارسی کنید!

تقریبا هر دو شبیح به هم هستند . ملاحظه بفرمایید اما فکر میکنم یک مقدار کامل تر هستش.

سلام

من قبل از اینکه این کامپوننت رو فارسی کنم، تمام کامپوننت های مدیریت تبلیغات رو (البته اونایی که رایگان بودن)، تست کردم و به این نتیجه رسیدم که این کامپوننت از همه کامل تره. بزرگترین مزیتش هم اینه که امکان ساخت فیلدهای سفارشی رو برای فرم ارسال آگهی میده. همچنین ماژول های خوبی برای نمایش آگهی ها داره. البته یکی دوتا باگ داره که انشاالله برطرف میشه.

این کامپوننت هم که شما معرفی کردین رو تست کردم. یادمه یه مشکلی داشت. ولی دقیقا یادم نیست چه مشکلی. ولی هرچی بود که ارزش ترجمه کردن نداشت (فکر کنم اصلا اجرا نمیشد!)

یکی دوتا سیستم مدیریت تبلیغات دیگه هم هست که خیلی خوبه. انشالله فرصت کنم، اون ها رو شروع می کنم.

لینک به ارسال

اگر امکان سفارشی کردن داشته باشه که خیلی عالی میشه . ممکنه راجع به نحوه سفارسی سازی راهنمایی بفرمایید.

لینک به ارسال

دوست عزیز، کامپوننت رو نصب کنین، یه کم که باهاش کار کنین، متوجه میشین. کارایی ساده ای داره.

تو تب فیلدها، می تونین یه سری فیلدهای جدید بسازین و تعیین کنین که اون فیلدها تو چه گروه هایی از تبلیغات نمایش داده بشه.

مثلا شما یه لیست پایین افتادنی درست می کنین با گزینه های "عکاسی و فیلمبرداری". بعد تعیین می کنین که این فیلد در گروه دوربین نمایش داده بشه. حالا کاربر که می خواد یه آگهی در گروه دوربین درج کنه، از این لیست میتونه تعیین کنه که دوربین عکاسی هست یا فیلمبرداری. همینطور فیلدهای مختلف رو میتونین بسازین برای گروه های مختلف تبلیغات.

یه مثال دیگه:

مثلا کاربری می خواد تو مجموعه لپتاپ، یه آگهی درج کنه (مثلا می خواد لپتاپشو به فروش بذاره). خوب می تونین تعیین کنین که وقتی کاربر مجموعه لپتاپ رو انتخاب مب کنه، فیلدهایی مثل رم، گرافیک، هارد، CPU و ... براش نمایش داده بشه تا بتونه تو اون ها مشخصات لپتاپ خودشو وارد کنه.

لینک به ارسال

سلام

یک نکته ای ، من قبلا از جولای 1.5 استفاده میکردم و ایم کامپوننت در بخش کاربری کاملا فارسی نمایش داده میشد. اما امروز جای دیگه ای وقتی از جومینای 1.6 این ساین استفاده کردم و ادس منیجر رو نصب کردم ، بخش میدیرت کاملا فارسی هستش اما بخش کاربری کاملا انگلیسی نمایش داده میشه . چکار باید انجام بدم تا مشکل رفع بشه؟:huh::1:

متشکرم

یک سوال دیگه .

در پایین صفحات (صفحه اصلی ، آگهی های من ، همه آگهی ها ) منوی وجود داره که بازدید کننده رو به صفحات (

ثبت آگهی جدید | همه آگهی ها | پروفایل من | آگهی های من | قوانین ) هدایت میکنه. چطور ممکنه حذف بشن؟

لینک به ارسال

کسی نمیتونه درباره این مورد به من کمک کنه؟

در پایین صفحات (صفحه اصلی ، آگهی های من ، همه آگهی ها ) منوی وجود داره که بازدید کننده رو به صفحات

( ثبت آگهی جدید | همه آگهی ها | پروفایل من | آگهی های من | قوانین )

هدایت میکنه. چطور ممکنه حذف بشن؟ اگر لطف بفرمایید و نام فایلهای که بایستی درش تغیراتی ایجاد کنید رو هم بگید خودم بقیه کارها رو انجام میدم.

من هر چقدر در فایلهای کامپوننت گشتم و به نتیجه ای نرسیدم و نا امید شدم:exclamation:

لینک به ارسال

کسی نمیتونه درباره این مورد به من کمک کنه؟

در پایین صفحات (صفحه اصلی ، آگهی های من ، همه آگهی ها ) منوی وجود داره که بازدید کننده رو به صفحات

( ثبت آگهی جدید | همه آگهی ها | پروفایل من | آگهی های من | قوانین )

هدایت میکنه. چطور ممکنه حذف بشن؟ اگر لطف بفرمایید و نام فایلهای که بایستی درش تغیراتی ایجاد کنید رو هم بگید خودم بقیه کارها رو انجام میدم.

من هر چقدر در فایلهای کامپوننت گشتم و به نتیجه ای نرسیدم و نا امید شدم:exclamation:

سلام دوست عزیز

ببخشین که نتونستم زود پاسخ بدم.

اگه لطف کنین و یکم بهم فرصت بدین، در مورد سوالتون یه بررسی انجام خواهم داد. فعلا سرم خیلی شلوغه.

سعی می کنم امشب بررسی کنم. اگه به جوابی نرسیدم، از خود سازنده افزونه می پرسم.

انشالله تا فردا شب جواب میدم.

فعلا دارم رو آخرین نسخه افزونه کار میکنم (نسخه 2.6.1). سازنده افزونه ظاهرا چندتا باگ رو تو این نسخه برطرف کرده.

بازهم عذر می خوام بابت تاخیر

موفق باشین

لینک به ارسال

اختیار دارین شما لطف میکنین . آیا با آپگرید شدن کامپوننت باید تنظیماتی که تا بحال انجام دادیم رو دوباره انجام بدیم یا تنظیمات اتوماتیک جایگزین میشن؟

شرمنده ام از این همه سوال . حالا که زحمت میکشین لطف کنید و نحوه تبدیل تاریخ میلادی به هجری شمسی رو بیان بفرمایید

:64 (21):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...