رفتن به مطلب
mojtabapordel

کامپوننت مدیریت آگهی ها ( Ads Manager 2.6)، آخرین نسخه، فارسی

پست های پیشنهاد شده

در پایین صفحات (صفحه اصلی ، آگهی های من ، همه آگهی ها ) منوی وجود داره که بازدید کننده رو به صفحات (

ثبت آگهی جدید | همه آگهی ها | پروفایل من | آگهی های من | قوانین ) هدایت میکنه. چطور ممکنه حذف بشن؟

سلام

برای ویرایش صفحات مختلف این کامپوننت یک قاعده کلی وجود داره که خدمتتون عرض میکنم.

برای اینکه بدونین برای هر صفحه کدوم فایل رو باید ویرایش کنین، کافیه به آدرس اون صفحه یک نگاهی بندازین.

مثلا آدرس صفحه اول این کامپوننت به این شکله:

index.php?option=com_adsmanager&view=front&Itemid=1

به عبارت view=front دقت کنید. حال اگه برین تو مسیر:

your_domain\components\com_adsmanager

یک پوشه views اونجا میبینین. تو این پوشه، پوشه های دیگه هست مثل edit، front، list، login و ... .

تو هرکدوم از این پوشه ها، فایل های مربوط به صفحات مختلف این کامپوننت وجود داره.

مثلا برای ویرایش صفحه اول کامپوننت، کافیه وارد پوشه front بشیم و بعد هم وارد پوشه tmpl که فایل های مربوط به قالب بندی اون صفحه رو در خودش داره. تو این پوشه، فایل default.php رو اگه ویرایش کنین، صفحه اول کامپوننت ویرایش میشه.

به همین ترتیب، برای ویرایش سایر صفحات کامپوننت، با نگاه کردن به آدرس اون صفحه، می تونین فایل مربوطه رو پیدا کنین.

حالا برای حذف اون لینک هایی که شما مد نظرتونه از صفحات مختلف کامپوننت، به روش زیر عمل می کنیم:

1) صفحه اصلی کامپوننت:

وارد مسیر

your_domain\components\com_adsmanager\views\front\tmpl

شده و فایل default.php رو باز می کنیم. تو خط 11 تابعی تعریف شده برای نمایش لینک های "ثبت آگهی جدید | همه آگهی ها | پروفایل من | آگهی های من | قوانین" تو صفحه اول. کافیه اون خط رو به صورت توضیح در بیاریم:

یعنی:

<?php $this->general->showGeneralLink() ?>

تبدیل بشه به:

2) برای حذف لینک ها از صفحات "آگهی های من" و "همه آگهی ها"، باید وارد مسیر زیر بشیم:

your_domain\components\com_adsmanager\views\list\tmpl

و فایل default.php رو ویرایش کنیم.

تابع مورد نظر، تو خط 97 واقع شده که اون رو تبدیل به توضیح می کنیم:

3) برای حذف لینک ها از صفحه قوانین، وارد مسیر زیر میشیم:

your_domain\components\com_adsmanager\views\rules\tmpl

و فایل default.php رو ویرایش می کنیم:

تو خط 2 :

//$this->general->showGeneralLink();

با این روش، لینک های مورد نظر از صفحات مختلف کامپوننت برداشته میشه.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بسیار بسیار ممنون از محبتتون . ممکنه درباره نحوه تغییر تاریخ میلادی به شمسی هم راهنمایی بفرمایید.:thankyou:

لینک به ارسال

بسیار بسیار ممنون از محبتتون . ممکنه درباره نحوه تغییر تاریخ میلادی به شمسی هم راهنمایی بفرمایید.:thankyou:

متاسفانه اين مورد رو بلد نيستم!

لینک به ارسال

یک سوال دیگه . وقتی کاربران یک آگهی ارسال میکنند نه هنگام ارسال آگهی و نه هنگام تایید شدن اون برای اونها ایمیل برای اطلاع رسانی ارسال نمیشه. راهی برای رفع این مورد وجود داره؟

لینک به ارسال

من با این پکیج دوتا مشکل دارم:

1) کامپوننت وقتی روی لوکال نصب میشه موقع نصب ایراد نداره ولی وقتی یک دکمه از منو به کامپوننت اختصاص میدم Fatal error میده. از طرفی هم موقع نصب روی سرور اصلا نصب نمیشه و میگه فایل XML نصب پیدا نشد.

2) مشکل دوم اینه که وقتی ماژول های پک رو در حالت انتشار قرار میدم باز هم error میده.خطای زیر یک نمومه از error هاست.

Warning: require_once(/home/tabligha/public_html/administrator/components/com_adsmanager/models/category.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/tabligha/public_html/modules/mod_adsmanager_menu/mod_adsmanager_menu.php on line 5

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/tabligha/public_html/administrator/components/com_adsmanager/models/category.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/tabligha/public_html/modules/mod_adsmanager_menu/mod_adsmanager_menu.php on line 5

لینک به ارسال

1) کامپوننت وقتی روی لوکال نصب میشه موقع نصب ایراد نداره ولی وقتی یک دکمه از منو به کامپوننت اختصاص میدم Fatal error میده. از طرفی هم موقع نصب روی سرور اصلا نصب نمیشه و میگه فایل XML نصب پیدا نشد.

2) مشکل دوم اینه که وقتی ماژول های پک رو در حالت انتشار قرار میدم باز هم error میده.خطای زیر یک نمومه از error هاست.

Warning: require_once(/home/tabligha/public_html/administrator/components/com_adsmanager/models/category.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/tabligha/public_html/modules/mod_adsmanager_menu/mod_adsmanager_menu.php on line 5

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/tabligha/public_html/administrator/components/com_adsmanager/models/category.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/tabligha/public_html/modules/mod_adsmanager_menu/mod_adsmanager_menu.php on line 5

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

افزونه مشکلی ندارد! مجدد دانلود کنید و بعد از اطمینان از دانلود کامل اقدام به نصب کنید...

این مقاله رو هم مطالعه کنید:

http://www.joomina.ir/%DA%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B4-%D9%87%D8%A7/%D8%AE%D8%B7%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D8%A7%D8%A8%D8%AC%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-xml-%D8%B1%D8%A7-%D9%86%D9%85%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF-%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%A8%D8%AF

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

افزونه مشکلی ندارد! مجدد دانلود کنید و بعد از اطمینان از دانلود کامل اقدام به نصب کنید...

این مقاله رو هم مطالعه کنید:

http://www.joomina.ir/%DA%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B4-%D9%87%D8%A7/%D8%AE%D8%B7%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D8%A7%D8%A8%D8%AC%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-xml-%D8%B1%D8%A7-%D9%86%D9%85%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF-%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%A8%D8%AF

موفق باشید

دوست عزیز اولا با تشکر از خوش آمد گویی

ثانیا من این پکیج رو بصورت zip دانلود کردم اگر اشکالی داشت فایل zip باز نمی شد.

بعدم متاسفانه هیچ کدام از توصیه های مقاله برای من صدق نمی کرد.

لطفا من را راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

دوست عزیز

سلام

دسترسی پوشه و فایل:

home/tabligha/public_html/administrator/components/com_adsmanager/models/category.php

رو روی 777 بذارین. ببینین خطا برطرف میشه یا نه؟

چون تو فایل مورد اشاره تو خط 5 این رو نوشته:

require_once(JPATH_BASE.'/administrator/components/com_adsmanager/models/category.php');

احتمالا اگه دسترسی پوشه و فایلی رو که گفتم 777 کنی، درست میشه. اگه درست شد، بعدش دوباره به حالت اول برگردون پرمیشن رو. نباید دیگه مشکلی پیش بیاد

لینک به ارسال

سلام این رو حتما تست می کنم.

راجع به نصب نشدن روی سرور چه کار کنم؟؟؟؟

روی لوکال نصب میشه ولی سرور نه!!!!

لینک به ارسال

با هردو.

رو سرور کلا نصب نمیشه فایل XML رو پیدا نمیکنه رو لوکال نصب میشه ولی همون fatal error میده

لینک به ارسال

خوب این که اصلا منطقی نیست. وقتی رو لوکال نصب میشه، پس یعنی فایل xml وجود داره.

اگر تمایل دارید، اطلاعات سایتتون رو بدید تا بررسی کنم.

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز کامپوننت رو براتون نصب کردم.

فقط یه سوال: چرا جوملا 1.5.6 ؟!!!! اون هم نسخه انگلیسی

اول گفتم شاید مشکل از تنظیمات FTP باشه. تنظیمات FTP رو ست کردم. اما درست نشد. بعد دیدم جوملاتون خیلی قدیمیه. آپگریدش کردم به نسخه 1.5.23. مشکل حل شد.

واقعا می خواستین سایتتون رو با نسخه 1.5.6 راه اندازی کنین یا این فقط تست بود؟!

لینک به ارسال

خیلی متشکرم.

نه این فقط تسته پس مشکل از این بود؟؟؟ فکر نمی کردم این باشه

یه سوال ماژولها رو هم نصب کردید؟؟؟

لینک به ارسال

خیلی متشکرم.

نه این فقط تسته پس مشکل از این بود؟؟؟ فکر نمی کردم این باشه

یه سوال ماژولها رو هم نصب کردید؟؟؟

سلام

مگه سایت رو ندید؟!

هر سه ماژول نصبه

لینک به ارسال

همین الآن دیدم.

واقعا ممنون یه سوال شما تقریبا طبق گفته خودتون با اکثر نرم افزارهای ADS کار کردید به نظر شما کدام به این سایت نزدیکه؟؟؟

http://bartarinha.com/

لینک به ارسال

اون سایت جوملا نیست.

تو افزونه های مدیریت آگهی، موردی که شبیه به اون باشه ندیدم. البته شاید تو افزونه های تجاری پیدا بشه.

لینک به ارسال

آقا مجتبی خواهشا به من کمک کنید چون دیگه نمیدونم مشکلم چیه

مشکل من ایناست :

همون اول کار که یه اخطار بالای صفحه هست

در ضمن عکس رو هم که اصلا نشون نمیده

من خیلی باها ور رفتم ولی نشد ، لطفا کمک کنید .

این لینک :

http://radinsport.ir/%D8%A2%DA%AF%D9%87%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%B2.html

اگه امکانش هست خودتون برام چک کنید

الان مشکل اخطار رو حل کردم ولی هنوز عکس ها هنوز مشکل عدم نمایش دارند ، در قسمت عکس های مجموعه و عکس های آگهی جدید هیچ عکس جدیدی نمایش داده نمیشه چیکار کنم؟

لینک به ارسال

فکر کنم یکبار درست کردم ولی حالا الان یکبار دیگه دقیقا بگین کدوم پوشه ها رو باید 777 کنم؟

اندازه ها هم مشکلی ندارند . میشه خودتون برام چک کنین؟

لینک به ارسال

فکر کنم یکبار درست کردم ولی حالا الان یکبار دیگه دقیقا بگین کدوم پوشه ها رو باید 777 کنم؟

سلام

اطلاعات سایت و هاستتون رو برام پخ کنین تا بررسی کنم

لینک به ارسال

سلام

تو مسیر public_html/images/com_adsmanager یه سری پوشه هست که باید 777 بشه. الان سایتتون دیگه مشکلی نداره.

لینک به ارسال

اقا مجتبی ممنون از راهنمایی های جامع شما

من دوتا سوال داشتم

1.وقتی تاریخ انقضای یه اگهی به پایان می رسه برای اگهی دهنده یه ایمیل اطلاع رسانی خودکار فرستاده میشه که فرستنده اسم سایت رو می نویسه و سابجکت هم اسم کامپوننت رو مینویسه . چه جوری میشه این دو تا رو تغییر داد؟

2.در صفحه اصلی اگه بخوایم مجموعه ها بالای آگهی ها نمایش داده بشن باید چیکار کنیم؟

لینک به ارسال

اقا مجتبی ممنون از راهنمایی های جامع شما

من دوتا سوال داشتم

1.وقتی تاریخ انقضای یه اگهی به پایان می رسه برای اگهی دهنده یه ایمیل اطلاع رسانی خودکار فرستاده میشه که فرستنده اسم سایت رو می نویسه و سابجکت هم اسم کامپوننت رو مینویسه . چه جوری میشه این دو تا رو تغییر داد؟

2.در صفحه اصلی اگه بخوایم مجموعه ها بالای آگهی ها نمایش داده بشن باید چیکار کنیم؟

سلام

1) دقیقا عناوینی که مینویسه رو بگید تا تو کامپوننت سرچ کنم.

2) دقیق تر توضیح بدین لطفا

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...