رفتن به مطلب
morteza_sa

مشکل در پیدا کردن موقعیت اسلاید شو در قالبی که خودم طراحی کردم

پست های پیشنهاد شده

باسلام خدمت همه دوستان

من یک قالبی رو توسط نرم افزار Template Toaster طراحی کردم حالا که در جوملا میخوام موقعیت اسلاید شو رو پیدا کنم نمیتونم. این موارد رو هم امتحان کردم (1=tp?) و پیش نمایش قالب ولی تو هیچکدوم موقعیتش رو نشون نمیده. اگه راهنماییم کنین ممنون می شم.

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

برای اینکه بتونی ?tp=1  بزنی باید حالت پیش نمایش قالب روی بلی باشد که این گزینه توی افزئنه ها -> مدیریت قالب - > و انتخبها باید فعال کنی 
»وفق باشی

لینک به ارسال

ممنون از پاسختون ولی عرض کردم موقعیت جاهای دیگه قالب رو نشون میده ولی قسمت اسلاید شو رو نشون نمیده

لینک به ارسال

خوب دوست ممکن موقعیت زیر اسلاید شو باشه و شما نمی تونید ان رو ببنید
یکم سعی کن می بینی مثلا اسلاید شو رو disable  کن بعد موقعیتو ببین
یا با firebug از روی کلاس ماژول ش موقعیتش رو تشخیص بده زیاد سخت نیست 
موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

میتوانید فایل xml قالبتون رو هم بررسی کنید

اونجا معمولا لیست کامل اسامی موقعیتها در تگهای position ذکر میشه

لینک به ارسال

با سلام

میتوانید فایل xml قالبتون رو هم بررسی کنید

اونجا معمولا لیست کامل اسامی موقعیتها در تگهای position ذکر میشه

ممنون که جواب سوالم رو دادید ولی هرکاری میکنم نمیتونم موقعیتش رو پیدا کنم.ببینید من این قالب رو با نرم افزار طراحی کردم تو خود نرم افزار هم وقتی Module Position رو می زنم برای این قسمت و قسمت محتوای متن موقعیتی درنظر نمیگیره. یه سوال دیگه هم اینکه من وقتی منوی اصلی رو تو موقعیت منو تعریف میکنم مثلا قسمت اول که منوی اصلی هستش علاوه بر خود منو در زیر قسمت منوی اصلی هم صفحه اصلی نوشته میشه. این رو نمیشه حذفش کرد؟؟ ببخشید شاید سوالاتم یکم مبتدیانه باشه وی خب چون تازه کار هستم به بزرگی خودتون ببخشید.قسمت دوم سوالم رو تو عکس زیر مشخص کردم.

بازم ممنون از جوابهاتون

لینک به ارسال

با سلام

خواهش میکنم . خب اون قسمت محتوای متن که بهش اشاره کردید مربوط به جایگاه نمایش کامپوننتها میشه نه ماژولها و طبیعیه که شما برای اون قسمت موقعیتی رو ملاحظه نمیکنید

در اون قسمت فقط میتونید مطالب و خروجی کامپوننتها رو نشون بدید و اصطلاحا به این قسمت ، کانتنت ( Content ) گفته میشه

در مورد مشکل منوتون هم ، اگر درست متوجه شده باشم ، کافیست که در تنظیمات ماژول منوی موردنظرتون ، نمایش زیرمنوها رو غیرفعال کنید

اگر با جوملا آشنایی چندانی ندارید ، توصیه میکنم کتاب آموزش جوملا 2.5 رو از سایت جومینا دانلود و مطالعه کنید

لینک به ارسال

با سلام

خواهش میکنم . خب اون قسمت محتوای متن که بهش اشاره کردید مربوط به جایگاه نمایش کامپوننتها میشه نه ماژولها و طبیعیه که شما برای اون قسمت موقعیتی رو ملاحظه نمیکنید

در اون قسمت فقط میتونید مطالب و خروجی کامپوننتها رو نشون بدید و اصطلاحا به این قسمت ، کانتنت ( Content ) گفته میشه

در مورد مشکل منوتون هم ، اگر درست متوجه شده باشم ، کافیست که در تنظیمات ماژول منوی موردنظرتون ، نمایش زیرمنوها رو غیرفعال کنید

اگر با جوملا آشنایی چندانی ندارید ، توصیه میکنم کتاب آموزش جوملا 2.5 رو از سایت جومینا دانلود و مطالعه کنید

قسمت دوم سوالم رو تو تصویر پیوست شده مشخص کردم. نمیخوام این گزینه در جایی که دورش خط کشیدم ظاهر بشه.

ممنون از اینکه زود پاسخ میدید. کتاب رو هم دانلود کردم بسیار عالی هستش.

post-47206-0-82931700-1451660477_thumb.j

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...