رفتن به مطلب
chavosh

مشکل تعریف سطح کیفیت عکس در css یا html

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

یکی از راه های کم کردن حجم عکس پایین آوردن کیفیت (quality) عکس میباشد من از thumbnail خود جوملا استفاده میکنم ولی متاسفانه عکس های کوچک شده با بالاترین سطح کیفیت نمایش داده میشود و این مسئله باعث بالا رفتن حجم عکس کوچک شده میباشد ممنون مشوم دوستانی که به برنامه نویسی آشنایی دارن راهنمایی کنند. باسپاس

آدرس سایت   http://www.mehrazonline.com

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

یادم میاد یه سری پلاگین هایی بود که بصورت کلی همه عکس ها را thumbnail درست می کرد

البته حالت کلی بهترین راه اینه که خودتون قبل از اینکه بیایید آپلود کنید حجمش رو کم کنید

لینک به ارسال

درود بر شما

یادم میاد یه سری پلاگین هایی بود که بصورت کلی همه عکس ها را thumbnail درست می کرد

البته حالت کلی بهترین راه اینه که خودتون قبل از اینکه بیایید آپلود کنید حجمش رو کم کنید

با سلام

با سپاس از توجه شما جناب میری

من قبل از اینکه عکس را در سایت قرار بدهم حجم عکس ها رو کم میکنم . عکس های داخل خود مطلب مشکل نداره مشکل زمانی پیش میاد که از قسمت (تصاویر و لینک ها)تصاویر رو در سایت قرار میدهم و تصاویر بندانگشتی (thumbnail)که برای صفحه اول میسازه باینکه سایز عکس کوچک تر از تصاویر اصلی میباشد ولی حجمش بیشتره.

از نظر تئوری باید در مسیر (thumbnail) ساختن  کد تعریف شده باشد به نام کیفیت (quality)که دارای عددی از 1تا 100 میباشد  (1Lowتا 10)  (10Meduomتا30) ( 20High تا60)(60Veri High تا80)(80Maximumتا100) حالا اگر کد مربوط به کیفیت را از روی Maximum برداشته شود روی Meduom یا Low قرار گیرد مشکل حل میشود .ممنون میشوم دوسستانی که با برنامه نویسی آشنایی دارند راهنمایی کنند.

لینک به ارسال

درود بر شما

"تصاویر و لینک ها"

متوجه نشدم دقیقا کجا را می فرمایید ؟

با سلام

درقسمتـ  محتواــــــــــ مطالب جدید ــــــــــــــــــ تصاویر و لینک ها عکس رو قرار میدهم نمود ظاهری در صفحه اول سایت

آدرس سایت http://www.mehrazonline.com

لینک به ارسال

باسلام

دوستانی که با برنامه cssآشنایی دارند آیا کلاسی جهت تعیین کیفیت (quality)عکس وجود دارد؟

باسپاس

لینک به ارسال

با سلام

دوستانی که با برنامه نویسی آشنایی دارند آیا در مسیر تصاویر بند انگشتی ساختن (thumbnail) پارامتری برای کیفیت عکس تعریف میکنید؟

لینک به ارسال

با سلام

قسمتی که ذکر کردید چنین قابلیتی رو که میخواهید نداره

اینکه فرمودید :

باینکه سایز عکس کوچک تر از تصاویر اصلی میباشد ولی حجمش بیشتره

دلیلش اینه که در واقع همون تصویر اصلی داره نمایش داده میشه منتهی بصورت مجازی تغییر سایز روی اون اعمال شده نه بصورت واقعی

مثل اینکه شما تصویری رو داخل ادیتورتون وارد میکنید و همونجا با درگ کردن و یا ... تغییر سایز میدید

بهترین راه حل همون هست که آقای میری بهش اشاره کردند و میبایست بندانگشتی جدید ایجاد کنید و سپس آپلود کنید و ...

البته شاید الحاقاتی هم باشه که اینکار رو بصورت خودکار براتون انجام بدهند که من اطلاعی ندارم

لینک به ارسال

با سلام

باسپاس از توجه شما جناب صفر علی

من پلاگین plg_jdvtumbsکه به حق پلاگین خوبی میباشد رو امتحان کردم ولی باز هم حجم تصاویر بندانگشتی بالا میباشد.

ممنون میشوم راهنمایی کنید که به طور مستقیم خود عکس آپلود شده رو بیارم.

برای مثال

در حال حاضر ازاین آدرس فراخوانی میشود  src="/media/jact/medium/images/mehraz/news/94/560/PhotoL-3-1.jpg"

میخوام تغییر کند به این آدرس   src="/images/mehraz/news/94/560/PhotoL-3-1.jpg"

ممنون میشوم دوستان راهنمایی فرمایید کدام کد در کدام یوشه باید اصلاح شود؟

لینک به ارسال

سلام و سپاس

اگر کارتون با پلاگین و افزونه های جوملا راه نیفتاد ...

فک کنم برای این کار بهتره  از کد های php استفاده کنید هم قدرت بیشتری داره هم پایدارتره:D

لینک به ارسال
7 ساعت قبل, ابوذر مرادی گفت:

سلام و سپاس

اگر کارتون با پلاگین و افزونه های جوملا راه نیفتاد ...

فک کنم برای این کار بهتره  از کد های php استفاده کنید هم قدرت بیشتری داره هم پایدارتره:D

درود

اگر به تاریخ تاپیک توجه کنید مربوط به چند ماه قبل میباشد، لطفا از بالا آوردن تاپیک های قدیمی خود داری کنید. چون نتیجه ای در بر نخواهد داشت.

یاحق

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

عذر خواهی می کنم ببخشید:(

ویرایش شده توسط ابوذر مرادی

لینک به ارسال
19 minutes قبل , ابوذر مرادی گفت:

عذر خواهی می کنم ببخشید:(

درود

ظاهرا با دقت نخوندی برادر گفتم دیگه تاپیک رو بالا نیارید :rolleyes: همین که این کار رو نمی کردین حکم عذر خواهی و حتی بالاتر از اون رو داشت، و اینکه من کاره ای نیستم، خدا ببخشه.

تاپیک قفل شد.

یاحق

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...