رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

درود بر شما

همه ی اساتید جوملا میدونن که برای اینکه شناسه مطلب رو از لینک ها پاک کنید بهترین روش اون استفاده از کامپوننت های سئو هست

اما استفاده از ان کاموننت ها به مرور برای سایت مشکل ساز می شوند. برای همین توصیه میشه که از سئوی خود جوملا استفاده کنید که خیلی بهتره (البته این برای زمانی هست که نحوه کار با کامپوننت های سئو بدرستی انجام نشه)

بنده روشی رو بهتون معرفی می کنم که بسیار ساده می تونید این مورد رو بدون استفاده از این کامپوننت درست کنید

بنده مطمئنم همه استادید این روش ساده رو بلدند اما بنده گفتم شاید شخصی باشه که از این روش اطلاع نداشته باشه . بنده برای همون یه نفر آموزش میدم :)

خب برای اولین قدم وارد مسیر زیر شوید

components/com_content/

و فایل router.php را با یک ویرایشگر متنی باز کنید

در حدود خط 38 کد زیر قرار داره

$advanced = $params->get('sef_advanced_link', 0);

شما کد زیر رو با کد بالا جایگزین کنید

$advanced = $params->get('sef_advanced_link', 1);

مانند کد کد بالا در حدود خط 290 هم قرار داره که باید عملیات بالا روی ان تیکه کد هم اعمال بشه

در حدود خط 226 خط زیر وجود دارد :

->where($db->quoteName('alias') . ' = ' . $db->quote($db->quote($segment)));

اگر دقیقا این خط وجود داشت ,  خط زیر رو با خط با جایگزین کنید :

->where($db->quoteName('alias') . ' = ' . $db->quote($segment));

کار تمام است

فقط بیاد داشته باشید که بعد از هر بار آپدیت جوملا باید این موارد از ابتدا انجام شود

امیدوارم به کارتون بیاد

ارادت

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
بر ۱۳۹۴/۹/۱۴ ه‍.ش. at 09:18 , محمدحسین میری گفت:

درود بر شما

همه ی اساتید جوملا میدونن که برای اینکه شناسه مطلب رو از لینک ها پاک کنید بهترین روش اون استفاده از کامپوننت های سئو هست

اما استفاده از ان کاموننت ها به مرور برای سایت مشکل ساز می شوند. برای همین توصیه میشه که از سئوی خود جوملا استفاده کنید که خیلی بهتره (البته این برای زمانی هست که نحوه کار با کامپوننت های سئو بدرستی انجام نشه)

بنده روشی رو بهتون معرفی می کنم که بسیار ساده می تونید این مورد رو بدون استفاده از این کامپوننت درست کنید

بنده مطمئنم همه استادید این روش ساده رو بلدند اما بنده گفتم شاید شخصی باشه که از این روش اطلاع نداشته باشه . بنده برای همون یه نفر آموزش میدم :)

خب برای اولین قدم وارد مسیر زیر شوید

components/com_content/

و فایل router.php را با یک ویرایشگر متنی باز کنید

در حدود خط 38 کد زیر قرار داره

$advanced = $params->get('sef_advanced_link', 0);

شما کد زیر رو با کد بالا جایگزین کنید

$advanced = $params->get('sef_advanced_link', 1);

مانند کد کد بالا در حدود خط 290 هم قرار داره که باید عملیات بالا روی ان تیکه کد هم اعمال بشه

در حدود خط 226 خط زیر وجود دارد :

->where($db->quoteName('alias') . ' = ' . $db->quote($db->quote($segment)));

اگر دقیقا این خط وجود داشت ,  خط زیر رو با خط با جایگزین کنید :

->where($db->quoteName('alias') . ' = ' . $db->quote($segment));

کار تمام است

فقط بیاد داشته باشید که بعد از هر بار آپدیت جوملا باید این موارد از ابتدا انجام شود

امیدوارم به کارتون بیاد

ارادت

درود

آموزش بسیاری کاربردی بود استاد، اما تا جایی که من شنیدم حذف ای دی ها به سرور فشار میاره، و استاد تهرانی هم میگن اگر باشن بهتره :huh: ولی یه sh404sef که روی سایت نصب بشه خودش دیفالت اینا رو بر میداره :D حالا من الان شک داره که ای دی باشه بهتره یا نباشه؟؟؟

ممنون، یاحق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...