رفتن به مطلب
astanedoost

تغییر صفحه اول سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان؛ وقت بخیر

صفحه اول و خانه یک سایت، مثل همه سایت ها چند ماژول و غیره داره؛  حالا میخام وقتی وارد سایت میشیم، یک ماژول دستی مخصوص نمایش داده بشه (شبیه اون که میگه زبان خودتان را انتخاب کنید و چند زبان نمایش میده) و صفحه اول قبلی رو انتقال بدم به صفحه دیگه ای: www.sait.com/home

حالا پیشنهاد می کنید من یک صفحه (منو) جدید ایجاد و ماژول جدید رو داخل اون نمایش بدم و این صفحه جدید رو به عنوان منوی خانه قرار بدم؟ (یعنی فقط منوی خانه رو عوض کنم)

یا اینکه ماژول جدید رو در صفحه اول و اصلی سایت نمایش بدم و ماژول های قبلی، که صفحه اصلی سایت رو تشکلی می دن، رو به صفحه و منو ای جدید منتقل کنم؟

از نظر سئو و غیره میخوام ببینم مشکلی پیش نمیاد؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

فرقی نداره

ولی این بهتره

یا اینکه ماژول جدید رو در صفحه اول و اصلی سایت نمایش بدم و ماژول های قبلی، که صفحه اصلی سایت رو تشکلی می دن، رو به صفحه و منو ای جدید منتقل کنم؟

لینک به ارسال

با سلام

منم در سایت زیر همین کار و کردم ولی از یک صفحه html برای اینترو استفاده کردم.

وب سایت یوتاب

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون دوستان از راهنمایی هاتون

این صفحه html استفاده کردن چطور؟ این همه برای سایتی که مدت هاست فعاله ضرری نداره؟

یه صفحه رو باید برنامه نویس طراحی کنه و داخل فایل قالب بذارمش؟

ویرایش شده توسط astanedoost

لینک به ارسال

ممنون دوستان از راهنمایی هاتون

این صفحه html استفاده کردن چطور؟ این همه برای سایتی که مدت هاست فعاله ضرری نداره؟

یه صفحه رو باید برنامه نویس طراحی کنه و داخل فایل قالب بذارمش؟

برای ضرر داشتن یا نداشتن بهتره که دوستانی که تجربه بیشتری تو زمینه سئو دارن نظر بدن

اما در خصوص استفاده اگر خودتون به Html و CSS آشنایی داری که کافیه یک صفحه Html ایجاد کنی و با نام index.html در روت هاست قرار بدی به دلیل اینکه html نسبت به php ارجحیت داره ابتدا صفحه Html نمایش داده میشه بعد از اونجا لینک بده به سایت اصلی

اگر جایی رو اشتباه کردم دوستان بگن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...