رفتن به مطلب
pegahmht

مشکل در قالب ریسپانسیو

پست های پیشنهاد شده

سلام روز بخیر

من یه قالب دارم که ریسپانسیوه و متاسفانه قابلیت زوم شدن نداره مثلا در صفحه نمایش 7 اینچی زوم نمیشه ولی در صفحه نمایش گوشی زوم میشه

باید چی کار کنم که هم ریسپانسیو باشه و هم قابلیت زوم شدن هم داشته باشه و اگر امکان پذیر نیست میتونم از طریق مدیریت قالب ریسپانسیو شو غیر فعال کنم؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام روز بخیر

من یه قالب دارم که ریسپانسیوه و متاسفانه قابلیت زوم شدن نداره مثلا در صفحه نمایش 7 اینچی زوم نمیشه ولی در صفحه نمایش گوشی زوم میشه

باید چی کار کنم که هم ریسپانسیو باشه و هم قابلیت زوم شدن هم داشته باشه و اگر امکان پذیر نیست میتونم از طریق مدیریت قالب ریسپانسیو شو غیر فعال کنم؟؟

خودت میگی رسپانس هستش؟؟؟؟؟؟؟ پس نباید مشکلی داشته باشه... به نظرم ایراد از مرورگر گوشیته... با یه چیز دیگه هم امتحان کن

لینک به ارسال

اگر نشد بگو دوباره بهم...

نه ببینید این کد و <meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1.0, maximum-scale=1.0, user-scalable=no" />

تو کدوم فایل پی اچ پی باید پیدا کنم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...