رفتن به مطلب
emad_f1372

مشکل در فروشگاه ساز j2store

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان
من یک فروشگاه با j2storeطراحی کرده بودم خدود یک سال پیش همه چیزش درست کار می کرد تا اینکه یهفته قیلطر شد بعد از رفع قیلطر بعضی از بخش ها کار نمی کنه به عنوان مثال زمانی که یه محصول رو اضافه می کنیم تو سبد خرید اضافه نمیشه و قتی رفرش می کنیم محصول اضافه میشه یا اینکه موقع تسویه حساب وقتی می خواهیم وارد بشیم وارد نمی شه وقتی رفرش م یکنیم وارد میشه و وقتی که می خواهیم ادامه تسویه حساب رو انجام بدیم دکمه ادامه کار نمی کنه..... لطفا کمکم کنید ... هرچی فکر می کنم نیم دونم مشکل کجاست..

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام ...

این ها البته نظر منه فقط:

کش سیستم خود رو پاک کنید...

سرعت بارگزاری سایت رو از سایت ((((((برای شروع کار به سایت selfseo رفته در قسمت Your domain آدرس سایت خود را وارد کنید " شما میتوانید سرعت سایت خود را با سایت های دیگر مقایسه کنید برای اینکار کافی است در هر خط نام یک سایت را وارد کنید")))))))   ببین که احتمالا هم مشکلت همین باشه و اصلاح کن.

افزونه رو بکاپ بگیر و دستی حذف کن ونصب مجدد البته در نهایت..

باز دوستان هستن... ;)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...