رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من تو نصب قالب هایی که حجمشون کم نیست مشکل دارم :

جوملا 2.5، xamp

اینم ارورش

Warning: POST Content-Length of 15834467 bytes exceeds the limit of 8388608 bytes in Unknown on line 0

لطفا بگین دقیقا باید چکار کنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

این خطا مربوط به نحوه پیکربندی شبیه سازتون میشه

ابتدا اگر زمپ رو اجرا کردید ، آن را ببندید

سپس برید به محلی که زمپ رو نصب کردید و از پوشه php فایل php.ini رو باز کنید (البته اگر مسیرش رو درست حدس زده باشم)

حالا به دنبال عبارت زیر بگردید

upload_max_filesize

و یه مقداری به دلخواه خودتون تعیین کنید مثلا 200M

اینبار به دنبال عبارت زیر بگردید

post_max_size

و یک مقدار دلخواهی تعیین کنید که قدری از مقدار قبلی بیشتر باشه مثلا 250M

حالا میتونید زمپ رو اجرا کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

جوملا 2.5، xamp

اینم ارورش

Warning: POST Content-Length of 15834467 bytes exceeds the limit of 8388608 bytes in Unknown on line 0

خب مشخصه این ارور . سرور و پشتیبان را برای رفع مشکلی درمیان بگذارید ولی همینجوری .چون بهتره از ftp استفاده کنی . فکر کنم قالبهای با حجم بالا روی سرور پشتیبانیت ضعیفه

لینک به ارسال

جوملا 2.5، xamp

اینم ارورش

به نظر من نوع آپلود مشکل داره ... کجا نصب میکنید؟؟ سرور؟؟؟ اگر هاست! ftp

لینک به ارسال

سلام دوستان من با xamppکار میکنم و الان در اخرین مرحله نصب جوملا گیر کردم و نصب نمیشه و برا ساعت ها صبر میکنم ولی باز همن طور میمونه البته پایگاه با جداول در phpmyadminدرست میشه. لطفا کمک کنید بشدت نیاز دارم.... -_-این پیغام هم در phpmyadmin هست

dot.gif Your configuration file contains settings (root with no password) that correspond to the default MySQL privileged account. Your MySQL server is running with this default, is open to intrusion, and you really should fix this security hole by setting a password for user 'root

لینک به ارسال

سلام دوستان من با xamppکار میکنم و الان در اخرین مرحله نصب جوملا گیر کردم و نصب نمیشه(ax1) و برا ساعت ها صبر میکنم ولی باز همین طور میمونه البته پایگاه با جداول در phpmyadminدرست میشه(ax2). لطفا کمک کنید بشدت نیاز دارم.... -_-این پیغام هم در phpmyadmin هست128a9569b806.png2ed812220b07.png

لینک به ارسال
بر 10/21/2015 at 00:56 , eaboalfazl گفت:

خب مشخصه این ارور . سرور و پشتیبان را برای رفع مشکلی درمیان بگذارید ولی همینجوری .چون بهتره از ftp استفاده کنی . فکر کنم قالبهای با حجم بالا روی سرور پشتیبانیت ضعیفه

بله درسته دقیقا من هم همین مشکل را داشتم و از طرف پشتیبان تماس گرفتم و اون محدودیت را بصورت موقت برداشتن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...