رفتن به مطلب
sir boy

نمایش پیغام "پیام شما با موفقیت ارسال شد"در صفحه تماس با ما با سلام خدمت تمام دوستان میخوام تو صفه تماس با ما بعد از کلیک روی دکمه

پست های پیشنهاد شده

نمایش پیغام "پیام شما با موفقیت ارسال شد"در صفحه تماس با ما

با سلام خدمت تمام دوستان
میخوام تو صفه تماس با ما بعد از کلیک روی دکمه ارسال پیغامی رو نمایش بده به کاربر که "پیغام شما با موفقیت ارسال شد " نمیدونم چه کدی رو کجا باید قرار بدم از دوستان کسی هست بتونه کمک کنه؟

بهداشت دهان و دندان - تماس با ما

اصلا اون تو قسمت action ادرس یه صفحه html رو داده اگر اون صفحه php رو پیدا کنم خودم میتونم پیغام رو نمایش بدم نمیدونم چطوریه به یه صفحه html دیگه ارسال میکنه با جای ارسال به php...

لطفا یکی بیاد ما رو روشن کنه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

ببینید اونجایی که نوشته contact.html یک صفحه html نیست

بلکه ادرس همان صفحه است که مجدد کاربر را به همین صفحه ارسال می کند

حال اینکه پیغام خطا را نمی توانید ببینید چند حال دارد

اول بفرمایید در جاهای دیگر مثلا در ثبت نام یا در لاگین می توانید پیغام هایی که جوملا می دهد را مشاهده کنید ؟ یا فقط پیغام های صفحه تماس با ما است ؟

لینک به ارسال

نمایش پیغام "پیام شما با موفقیت ارسال شد"در صفحه تماس با ما

با سلام خدمت تمام دوستان

میخوام تو صفه تماس با ما بعد از کلیک روی دکمه ارسال پیغامی رو نمایش بده به کاربر که "پیغام شما با موفقیت ارسال شد " نمیدونم چه کدی رو کجا باید قرار بدم از دوستان کسی هست بتونه کمک کنه؟

بهداشت دهان و دندان - تماس با ما

اصلا اون تو قسمت action ادرس یه صفحه html رو داده اگر اون صفحه php رو پیدا کنم خودم میتونم پیغام رو نمایش بدم نمیدونم چطوریه به یه صفحه html دیگه ارسال میکنه با جای ارسال به php...

لطفا یکی بیاد ما رو روشن کنه

دقیقا اقا محمد حسین فرمودن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...