رفتن به مطلب
rashidd

مشکل ماژول دی جی کلاسیفید

پست های پیشنهاد شده

با سلام من از افزونه دی جی کلاسیفید استفاده می کنم حالا می خوام از ما ژول dj-classified_item استفاده کنم تنها مشکلی که دارم اینه که تمام آگهی ها رو زیر هم نشون می ده می خوام این ماژول طوری باشه فرضا 10 آگهی نمایش بده و بعد صفحه بندی داشته باشه و به صفحه بعدی بره لطفا راهنمایی کنید چه کدی و کجا باید وارد کنم

مدتی هست جواب سوال ها رو نمی دید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام من از افزونه دی جی کلاسیفید استفاده می کنم حالا می خوام از ما ژول dj-classified_item استفاده کنم تنها مشکلی که دارم اینه که تمام آگهی ها رو زیر هم نشون می ده می خوام این ماژول طوری باشه فرضا 10 آگهی نمایش بده و بعد صفحه بندی داشته باشه و به صفحه بعدی بره لطفا راهنمایی کنید چه کدی و کجا باید وارد کنم

مدتی هست جواب سوال ها رو نمی دید

تا اونجا که من می دونم با اون ماژول نمیشه همچین کاری کرد/واسه همینه کسی جواب نمیده

لینک به ارسال

می دونم به صورت پیشفرض نمی شه اما باید برنامه نویسی بشه بلا خره یکی باید بلد باشد توی کد هاش تغییرات ایجاد کنه می خوام ببینم کجای کدهاش باید تغیرات ایجاد کرد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...