رفتن به مطلب
farhad6169

چک کردن سئوی سایت

پست های پیشنهاد شده

خوب فقط مطالب نیست شاید ماژولتون یا حتی قالبتون دارای alt نیست

چطور می تونم این موضوع  رو چک کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ماژول خبری ارس جوملا که استفاده کردم alt را خالی در نظر می گیرد.چطور می تونم درستش کنم؟

لینک به ارسال

http://s3.picofile.com/file/8217493392/mod_arasnews_www_arasjoomla_ir_1.zip.html

آقای قاسمی عزیز یه مشکل دیگه هم با این کاژول دارم در پست جداگانه گذاشتم جواب نگرفتم اگر صلاح دونستید جواب بدید

زمانی که روی عکس مطلب کلیک می کنید از طریق کامپوننت مطلب را نمایش میدهد چطور رفع کنم این مشکل و

با تشکر

لینک به ارسال

در این ماژول هیچکدام از این دو مشکل رو مشاهده نکردم

الان تو این سایت سه ماژول وسط صفحه از همین ماژول هستند نگاه کنید لطفا

یادتونه

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان یه سوال برای من پیش اومده

در صحبت دوستان از تگ h1 صحبت شده که باید یک بار در صفحه اجرا شود حال من تو سایتم بیش از 50مطلب دارم که سایز تگ عنوان اونها h1 حالا اونها  یک تگ حساب میشود یا 50تگ 

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت دوستان یه سوال برای من پیش اومده

در صحبت دوستان از تگ h1 صحبت شده که باید یک بار در صفحه اجرا شود حال من تو سایتم بیش از 50مطلب دارم که سایز تگ عنوان اونها h1 حالا اونها  یک تگ حساب میشود یا 50تگ 

سلام

ببینید شما باید تو هر صفحه از یک تگ H1 نهایت از دوتا تگ H1 استفاده کنید.

حالا شما شاید 50 تا مطلب دارید که این 50 تا مطلب همه شون تگهای H1 دارند، ولی هر 50 تا رو در یک صفحه که نشون ندادید، اگر در هر صفحه یک مطلب با تگ H1 باشه خیلی هم خوبه ولی اگر مثلا 5 تا از این مطالب رو در یک صفحه نشون بدی در واقع در یک صفحه 5 تا تگ H1 استفاده کردی و این بده.

امیدوارم متوجه شده باشید

یا حق

ویرایش شده توسط فرهاد سليماني

لینک به ارسال

سلام

ببینید شما باید تو هر صفحه از یک تگ H1 نهایت از دوتا تگ H1 استفاده کنید.

حالا شما شاید 50 تا مطلب دارید که این 50 تا مطلب همه شون تگهای H1 دارند، ولی هر 50 تا رو در یک صفحه که نشون ندادید، اگر در هر صفحه یک مطلب با تگ H1 باشه خیلی هم خوبه ولی اگر مثلا 5 تا از این مطالب رو در یک صفحه نشون بدی در واقع در یک صفحه 5 تا تگ H1 استفاده کردی و این بده.

امیدوارم متوجه شده باشید

یا حق

من در هرمطلبم یک تگ H1 و یک تگ H2 دارم. و مطالب قبلی را هم دارم اصلاح می کنم. یکی از مشکلاتم الان اینه که ماژول خبری ارس جوملا برای تصاویر alt در نظر نمی گیره در صفحه اصلی در حالی که همه تصاویر در مطالبم دارای alt هستند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...