رفتن به مطلب
salamander

مشکل با پلاگین پرداخت کامپوننت JoomShopping

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان 

من افزونه رو نصب کردم اما عمل نکرد

با ارور زیر مواجه میشم

آأرس مرورگر components/com_jshopping/payments/pm_payline/request.php

ارور :The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at webmaster@deri.ir to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید بزرگوار کامپوننت پرداخت بانک ملت برای جوم شاپینگ جوملا سه

پس از نصب و هنگامی که باید به بانک لینک شود پیغام

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/.........../public_html/......../components/com_jshopping/payments/pm_mellat/pm_mellat.php on line 189

می دهد. لازم به ذکراست قالب، جومشاپینگ و کانمپوننت پرداخت را از جومینا دریافت نموده ام.

ضمنا اساتید در صورت امکان راهنمایی لازم را جهت انتقال محصولات جومشاپینگ ( جومینا) از جوملا 2.5 به جوملا 3 را مبذول فرمایید.

با تشکر.

لینک به ارسال

لینک پلاگین در سایت جومینا رو بدید

جناب مهندس قاسمی سلام

چندروزیست که درگیر افزونه پرداخت بانک ملت برای جومشاپینگ می باشم

مشخصات سایت و افزونه ها

- جوملا 3 جومینا

- جومشاپینگ جوملا 3 جومینا

- افزونه پرداخت بانک ملت جومشاپینگ ( از جومینا)

قبلا با جوملا 2.5.28 کاتر می کردم و مشکلی با افزونه ها نداشتم - حال سایت جدیدی را در حال طراحی هستم تا به جوملا 3 انتقال دهم . چند مشکال وجود دارد.

1- در اتصال به درگاه بانک ملت صفحه متوقف می شود؟؟؟ (قبلا ارور میداد که در پیام قبلی ارسال کردم- بعد از نصب مجدد سایت، پلاگین و کامپوننت، پیغام هم نمی ده)

2- ؟آیا امکان انتقال محصولات از جوملا 2.5 به جوملا 3 وجود دارد یا خیر؟/

خواهشمندم راهنمایی بفرمایید.

با سپاس - ارادتمند - مجیدی

لینک به ارسال

درگاه بانک ملت توسط استاد میری نوشته شده است و باید ایشان پاسخگو باشند.

در صورتی که در درگاه بانک ملی و جهان پی جومشاپینگ مشکلی داشته باشید بنده در خدمتم.

لینک به ارسال

درگاه بانک ملت توسط استاد میری نوشته شده است و باید ایشان پاسخگو باشند.

در صورتی که در درگاه بانک ملی و جهان پی جومشاپینگ مشکلی داشته باشید بنده در خدمتم.

سلام مجدد

دوستان کسی به استاد میری دسترسی نداره؟؟

با وجود اینکه میدونیم جناب میری سرش شلوغه ولی اگرکسی میتونه به استاد اعلام کنه که تو انجمن منتظریم تا اگر فرصت کرد یه بررسی انجام بده، تا انشاءاله مشکل زودتر حل بشه. 

ممنون میشم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...