رفتن به مطلب
چهارسوق

پلاگین های پرداخت جومینا

پست های پیشنهاد شده

این پلاگین ملت به بانک نمیره که بخواهیم به تومانش کنم صفحه سفید میادگذارش خطاهم روشن بود اما خطایی نشون ندادمشکل از کجاست

سلام

منهم همین مشکل رو با بانک ملت دارم . به بانک ارجاع داده نمیشه ولی سیستم من در حالتی که خطا رو رو حداکثر قرار میدم  پیغام زیر رومیده.

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/..................../public_html/components/com_jshopping/payments/pm_mellat/pm_mellat.php on line 189

ظاهرا کسی نتونسته مشکا رو حل کنه، فقط جای تعجب داره که این افزونه چک شده و بعد منتشر؟؟؟؟؟

فکر میکنید میتونیم بگیم مشکل از تنظیمات سروره؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

منهم همین مشکل رو با بانک ملت دارم . به بانک ارجاع داده نمیشه ولی سیستم من در حالتی که خطا رو رو حداکثر قرار میدم  پیغام زیر رومیده.

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/..................../public_html/components/com_jshopping/payments/pm_mellat/pm_mellat.php on line 189

ظاهرا کسی نتونسته مشکا رو حل کنه، فقط جای تعجب داره که این افزونه چک شده و بعد منتشر؟؟؟؟؟

فکر میکنید میتونیم بگیم مشکل از تنظیمات سروره؟

درود بر شما

بله چک شده بعد منتشر شده

فقط همین خطا رو میده ؟

امکان داره ای پی سرور برای بانک ست نباشه یا اطلاعات رو اشتباه وارد کرده باشید یا ...

لینک به ارسال

سلام آقای میری
من هم مشکل تومان نبودن دارم.

در صورتیکه در فایل pm_mellat.php گفتیم مبلغ به تومان هست ولی وقتی به صفحه بانک میرم مبلغ به ریال است.

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

لینک به ارسال

درود بر شما

بله چک شده بعد منتشر شده

فقط همین خطا رو میده ؟

امکان داره ای پی سرور برای بانک ست نباشه یا اطلاعات رو اشتباه وارد کرده باشید یا ...

جناب میری سلام

من در سایت روی جومشاپینگ و جوملا 2.5 کار میکنم ، مشکلی با درگاه و پرداختها ندارم. میخواستم به جوملا 3 ارتقاء بدم که با این مشکل مواجه شدم. یک زیر دامنه ایجاد کردم و افزونه جومشاپینگ، پرداخت بانک ملت و جوملا سه ( هرسه ارز جومینا) رو نصب کردم و با مشکلی که گفتم روبرو هستم-ضمنا افزونه پرداخت جامع بانک ملت جومینا بر روی همین زیر دامنه نصبه و کار میکنه- پس مشکل از درگاه بانک و یا سرور نیست- خواهشمندم بررسی و اعلام نظر فرمایید.

ممنون میشم کمکم کنید.

با سپاس مجدد.

لینک به ارسال

جناب میری سلام

من در سایت روی جومشاپینگ و جوملا 2.5 کار میکنم ، مشکلی با درگاه و پرداختها ندارم. میخواستم به جوملا 3 ارتقاء بدم که با این مشکل مواجه شدم. یک زیر دامنه ایجاد کردم و افزونه جومشاپینگ، پرداخت بانک ملت و جوملا سه ( هرسه ارز جومینا) رو نصب کردم و با مشکلی که گفتم روبرو هستم-ضمنا افزونه پرداخت جامع بانک ملت جومینا بر روی همین زیر دامنه نصبه و کار میکنه- پس مشکل از درگاه بانک و یا سرور نیست- خواهشمندم بررسی و اعلام نظر فرمایید.

ممنون میشم کمکم کنید.

با سپاس مجدد.

بازهم ببخشید ، سئول رو جواب ندادم

بله همانگونه که در پیام قبل نوشتم هنگامی که تنظیمات خطا بر روی پیش فرض قرار داده هیچ پیغامی نمیده ولی وقتی تنظیمات خطا روی حداکثر قرار میگیره پیقام خطا دقیقا همان مطلبی که نوشتم.

لینک به ارسال

بازهم ببخشید ، سئول رو جواب ندادم

بله همانگونه که در پیام قبل نوشتم هنگامی که تنظیمات خطا بر روی پیش فرض قرار داده هیچ پیغامی نمیده ولی وقتی تنظیمات خطا روی حداکثر قرار میگیره پیقام خطا دقیقا همان مطلبی که نوشتم.

درود بر شما

این خطا اصلا خطری نداره

خطای اصلی باید چیز دیگری باشد

شما به مدیریت هاست تون مشورت کنید که چرا هیچ خطایی نمیدهد !!؟؟

لینک به ارسال

سلام آقای میری

در صورتیکه در فایل pm_mellat.php گفتیم مبلغ به تومان هست ولی وقتی به صفحه بانک میرم مبلغ به ریال است.

لینک به ارسال

باید به صورت دستی درفایل براتون تومان کنند پیش فرض ریال حالا باید اول پدریش ثابت بشه چون به درگاه نمیره که بخواهیم روی تومان ریال صحبت کنیم من دیدم چندین نفراین مشکل نرفتن به بانک دارن

لینک به ارسال

سلام آقای میری

سلام

مشکل ما در مرحله اول ارجاع به بانکه- شما به صفحه بانک ارجاع داده می شید؟ یعنی مشکلی با درگاه بانک ندارید؟؟

وقتی نمیشه وارد صفحه بانک بشی، چه فرقی داره تومان باشه یا ریال؟

شاد و پیروز باشید.

لینک به ارسال

درود بر شما

این خطا اصلا خطری نداره

خطای اصلی باید چیز دیگری باشد

شما به مدیریت هاست تون مشورت کنید که چرا هیچ خطایی نمیدهد !!؟؟

بازهم سلام و عرض ارادت

جناب میری مشکل من با نمایش دادن و یا ندادن پیغام خطا نیست. مشکل با ارجاع به بانکه

برادر اصلا به صفحه بانک وارد نمیشه!!

ضمناً ( وقتی در وضعیت حداکثر قرار میگیره) در برخی صفحات برای افزونه های دیگه خطاهایی رو نشون میده که من باهاشون مشکلی ندارم. و مخل کارکرد جوملا نیست.

شاد و پیروز باشید

لینک به ارسال

سلام

مشکل ما در مرحله اول ارجاع به بانکه- شما به صفحه بانک ارجاع داده می شید؟ یعنی مشکلی با درگاه بانک ندارید؟؟

وقتی نمیشه وارد صفحه بانک بشی، چه فرقی داره تومان باشه یا ریال؟

شاد و پیروز باشید.

سلام

من به صفحه بانک میرم فقط توی ریال و تومان مشکل دارم.

لینک به ارسال

باید به صورت دستی درفایل براتون تومان کنند پیش فرض ریال حالا باید اول پدریش ثابت بشه چون به درگاه نمیره که بخواهیم روی تومان ریال صحبت کنیم من دیدم چندین نفراین مشکل نرفتن به بانک دارن

چجوری باید تغییر بدم؟

هر کاری کردم نشد!!!!

من انجایی که تو فایل  pm_mellat.php درخواست قیمت میکنه رو هم ضربدر 10 کردم ولی تغییری نکرد

لینک به ارسال

سلام

من به صفحه بانک میرم فقط توی ریال و تومان مشکل دارم.

ممنون از پاسخ دهی شما.

ولی من با جومشاپینگ جومینا در جوملا 2.5 و افزونه بانکیش مشکل نداشتم. حالا که جوملا 3 و جومشاپینگ جوملا3 و افزونه جدید بانکیش رو نصب کردم اثلا وارد بانک نمیشه. سرور هم میگه مشکل از سایتتونه و از طرف سرور مشکلی نداریم. اگر کسی مشکل رو تونست حل کنه لطف کنه راه حلشو بگه تا بقیه دوستان هم مشکلشون رو رفع کنند.

با سپاس مجدد

لینک به ارسال

سلام بر اساتید بزرگوار

جومشاپینگ برای جوملا سه را به همراه قالب جومینا و کامپوننت پرداخت بانکملت را از سایت خوب شما دریافت نموده و نصب کردم

بعد از تنظیمات و هنگام خریداری محصول کاربر به بانک ارجاع نمیشه! قبلا در جوملا 2.5 مشکلی نداشتم - پیغام سیستم اینه

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/amlakema/public_html/satar/components/com_jshopping/payments/pm_mellat/pm_mellat.php on line 189

اساتید خواهشمندم راهنمایی فرمایید

شما باید افزونه بانک ملت رو جدا و از نو نصب کنید.وسلام

لینک به ارسال

شما باید افزونه بانک ملت رو جدا و از نو نصب کنید.وسلام

سلام مجدد

ممنون از پاسخگویی بزرگواران در انجمن

راستش چندین بار افزونه هارو پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی جواب نداد.

با این وجود چشم یکبار دیگه این کارو انجام میدم.

موفق و شاد باشید.

لینک به ارسال

سلام این پلاگین های پرداخت جومینا راچگونه باید کاری کرد که محصولات به تومان باشه موقع پرداخت ریال حساب کنه

با سلام ... اگر در افزونه دقت کنید قسمت اعشار وجود دارد که چند تا صفر هست شما آنرا به یک صفر باید تغییر دهید

لینک به ارسال

با سلام ... اگر در افزونه دقت کنید قسمت اعشار وجود دارد که چند تا صفر هست شما آنرا به یک صفر باید تغییر دهید

نمیخاااااااااااااااااااااااااااااااد حذف و نصب کنی . به چیزی که گفتم عمل کنید لطفا..

موفق باشید

لینک به ارسال

دقیقا از کجا؟

شرمنده درست متوجه نشدم از کجای افزونه باید تغییر داد

لینک به ارسال

سلام این پلاگین های پرداخت جومینا راچگونه باید کاری کرد که محصولات به تومان باشه موقع پرداخت ریال حساب کنه

سلام...

جومشاپینگ نه رضا جان این جدیده تقریبا...

نسخه ی 3 مشکل حل شده

لینک به ارسال

سلام

دوستان من داخل یک پست جدا مشکل مشابهی رو مطرح کردم اما متاسفانه کسی پاسخی نداشت با عرض معذرت اینجا مجدد می نویسم

من پلاکین پرداخت ملت برای جومشاپینگ جوملا 3 رو از سایت جومینا دانلود و نصب کردم اما متاسفانه تب پیکربندی بدون محتوا و خالی نمایش داده میشه زبان سایت را هم تغییر دادم اما مشکلم حل نشد! جوملا و جومشاپینگ را هم از سایت های سازنده دانلود کردم قبلاً

لینک به ارسال

سلام

دوستان من داخل یک پست جدا مشکل مشابهی رو مطرح کردم اما متاسفانه کسی پاسخی نداشت با عرض معذرت اینجا مجدد می نویسم

من پلاکین پرداخت ملت برای جومشاپینگ جوملا 3 رو از سایت جومینا دانلود و نصب کردم اما متاسفانه تب پیکربندی بدون محتوا و خالی نمایش داده میشه زبان سایت را هم تغییر دادم اما مشکلم حل نشد! جوملا و جومشاپینگ را هم از سایت های سازنده دانلود کردم قبلاً

دوستان من هم با این افزونه مشکل دارم. بعد از نصب و تنظیمات به بانک ارجاع داده نمی شود. چندین روز هم پیگیری کردم ولی متاسفانه کسی پاسخی ندارد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...