رفتن به مطلب
imansham

مشکل بهم ریختن لینک های سایت و عدم نمایش ادامه مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام. من نمیدونم سایتم چرا لینکاش هیچکدوم بالا نمیاد بجز صفحه اصلی.

ادامه مطلب ها ، لینک های منو ها و عکس ها ... روی هرکدوم که کلیک میکنم یک صفحه ارور باز میشه.

ضمنا کش جوملا رو هم پاک کردم و ... اما درست نشد. آدرس سایتم : nhbpars.com   باید چکار کنم ؟ یه راه حل پیشنهاد بدید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

احتمالا سئو سایت رو فعال کردید ولی فایل htaccess.txt رو به htaccess. تغییر نام ندادید

دقت کنید نقطه باید پشت حرف h باشه

لینک به ارسال

درود بر شما

احتمالا سئو سایت رو فعال کردید ولی فایل htaccess.txt رو به htaccess. تغییر نام ندادید

دقت کنید نقطه باید پشت حرف h باشه

من سایتمو بررسی کردم. وقتی قالبشو عوض میکنم درست میشه ! هرچی هست مربوط به قالبه. ولی وقتی مجدد قالب فعلی رو نصب میکنم باز اینجوری میشه. یعنی قالبو کامل پاک میکنم. یه قالب دیگه میزارم درسته ولی این قالبو که نصب میکنم اینجوری میشه. درصورتی که قبلا درست بود . یه دفه اینجوری شد... البته بگم افزونه فوکا دانلود رو که نصب کردم ، نمیدونم چرا آدرس بعضی از صفحاتم بهم خورد ... وقتی پاکش کردم سایتم بدتر شد و الان اینجوری شده حالا نمیدونم فوکا آیا ربطی به این قضیه داشته یا نه. htaccess رو هم تغییر دادم ولی درست نشد.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود بر شما

شما فرمودید :

" ادامه مطلب ها ، لینک های منو ها و عکس ها ... روی هرکدوم که کلیک میکنم یک صفحه ارور باز میشه. "

خواهشمندم بفرمایید چه اروری ؟ تا زمانی که ما ندانیم وب سایت چه اروری می دهد تشخیص کاری دشوار خواهد بود و همه پاسخ ها دوستان بر پایه ی حدس و گمان خواهد بود

ویرایش شده توسط تیرداد

لینک به ارسال

درود بر شما

شما فرمودید :

" ادامه مطلب ها ، لینک های منو ها و عکس ها ... روی هرکدوم که کلیک میکنم یک صفحه ارور باز میشه. "

خواهشمندم بفرمایید چه اروری ؟ تا زمانی که ما ندانیم وب سایت چه اروری می دهد تشخیص کاری دشوار خواهد بود و همه پاسخ ها دوستان بر پایه ی حدس و گمان خواهد بود

من آدرس سایت رو دادم. با وارد شدن بهش بهتر متوجه میشید.   یک صفحه میاد که روش انگلیسی نوشته و یک عدد 500 هم نوشته.   nhbpars.com آدرسشه.

لینک به ارسال

من آدرس سایت رو دادم. با وارد شدن بهش بهتر متوجه میشید.   یک صفحه میاد که روش انگلیسی نوشته و یک عدد 500 هم نوشته.   nhbpars.com آدرسشه.

ببینید منظورم اینه که برای لینک هایی که قراره یک مطلب رو کامل نمایش بدن این اتفاق میوفته . صفحه اصلی سایتم درسته. ولی مثلا وسط سایت یک سری مطلب هست که وقتی ادامه مطلب میزنی یک صفحه میاره که ارور داده و 500 نوششته. یا از توی منوی بالای سایت قسمت محصولات روی ارمغان توس که میزنید همینجوری میشه.

کلا سایتم با نمایش لینک هایی که به نمایش یک مطلب کامل ختم میشن مشکل پیدا کرده...

آدرس زیر رو ملاحظه کنید :

http://nhbpars.com/index.php/products/armaghane-toos-software

لینک به ارسال

ببینید منظورم اینه که برای لینک هایی که قراره یک مطلب رو کامل نمایش بدن این اتفاق میوفته . صفحه اصلی سایتم درسته. ولی مثلا وسط سایت یک سری مطلب هست که وقتی ادامه مطلب میزنی یک صفحه میاره که ارور داده و 500 نوششته. یا از توی منوی بالای سایت قسمت محصولات روی ارمغان توس که میزنید همینجوری میشه.

کلا سایتم با نمایش لینک هایی که به نمایش یک مطلب کامل ختم میشن مشکل پیدا کرده...

آدرس زیر رو ملاحظه کنید :

http://nhbpars.com/index.php/products/armaghane-toos-software

اوکی

فکر می کنم متوجه شدم مشکل کار کجاست. ولی بررسی ها مختلفی باید انجام بدهم تا دقیقا به شما بگویم مشکل از کجاست باید به فایل ها دسترسی داشته باشم . ولی با توجه به تجربه ای که دارم فکر می کنم مشکل در بخش layout قالب باشد . حالا اگر این قالب دارای پلاگین سیستمی برای کنترل layout مطالب سایت باشد یه طور درست می شود و اگر نباشد جور دیگری .

ممکن هم هست نظرم اشتباه باشد.

باید به فایل های سایت دسترسی داشته باشم .

متاسفانه من دیگر در این فروم مدیر نیستم و نمی توانم یوزر و پسورد سایت را از شما بگیرم . با مدیران انجمن هماهنگ کنید

لینک به ارسال

درودبر شما

بنده الان ادرسی که دادید رو تست کردم ولی مشکلی ندیدم !

فکر می کنم قالب رو تغییر دادن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...