رفتن به مطلب
lifeless

مشکل عجیب موقع بالا اومدن وب سایت!!

پست های پیشنهاد شده

سلام اساتید

بنده یه هاست اشتراکی دارم که 2-3 تا سایت جوملایی رو روی این هاست بالا آوردم. چندی پیش به یکباره سایت های جوملایی از کار افتادن و بعد از بررسی دیدم که ورژن پی اچ پی هاست به 5.4 تغییر پیدا کردن (تا اونجایی که یادمه قبلا ورژنش 5.3 بود) . بعدش تیکت زدم به شرکتی که ازش هاست رو خریداری کردم و گفتم که ورژن پی اچ پی رو محض تست دانگرید کنن به 5.3 . متاسفانه با این کار هم مشکلم رفع نشد و هنوز سایت ها بالا نمیان. من هیچ ماژول یا کامپوننت خاصی واسه این سایت ها نصب نکرده بودم! نمیدونم چه بلایی سرشون اومده. ممنون میشم اگه کمکم کنید تا مشکلم رفع شه. در ضمن اگه مشکلم رو کسی حل کنه یه مژدگانی تقدیمش میشه :)

اروری که باهاش مواجه هستم:

Fatal error: Cannot redeclare sdec() (previously declared in /home/silverde/public_html/web/libraries/joomla/session/session.php:111) in /home/silverde/public_html/web/libraries/joomla/session/session.php on line 152

آدرس دامین :

www.silverdesigners.ir/web

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام اساتید

بنده یه هاست اشتراکی دارم که 2-3 تا سایت جوملایی رو روی این هاست بالا آوردم. چندی پیش به یکباره سایت های جوملایی از کار افتادن و بعد از بررسی دیدم که ورژن پی اچ پی هاست به 5.4 تغییر پیدا کردن (تا اونجایی که یادمه قبلا ورژنش 5.3 بود) . بعدش تیکت زدم به شرکتی که ازش هاست رو خریداری کردم و گفتم که ورژن پی اچ پی رو محض تست دانگرید کنن به 5.3 . متاسفانه با این کار هم مشکلم رفع نشد و هنوز سایت ها بالا نمیان. من هیچ ماژول یا کامپوننت خاصی واسه این سایت ها نصب نکرده بودم! نمیدونم چه بلایی سرشون اومده. ممنون میشم اگه کمکم کنید تا مشکلم رفع شه. در ضمن اگه مشکلم رو کسی حل کنه یه مژدگانی تقدیمش میشه :)

Fatal error: Cannot redeclare sdec() (previously declared in /home/silverde/public_html/web/libraries/joomla/session/session.php:111) in /home/silverde/public_html/web/libraries/joomla/session/session.php on line 152

آدرس دامین :

کسی نمیخواد جواب بده؟

لینک به ارسال

باسلام

به این صورت که نمیشه ، این ارور داره میگه فایل session رو به خوبی نمیتونه اجرا کنه

دسترسی ادمین و هاست رو به یکی از مدیران ارسال کنید همراه با توضیح مشکل تا بشه برطرف کرد

یاعلی

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام اساتید

آدرس دامین :

درود بر شما

1- نخست بفرمایید که در همه سایت ها این پیام خطا را دارید یا خیر.

2- آیا هیچ تغییری در فایل ها نداده اید ؟

3- ببینید پیام خطا می گوید که شما فانکشن sdec() رو در خط 111 تعریف کردید و مجدد دوباره در خط 152 این فانکشن define شده .

4- خواهشمندم از این فایل یک کپی بگیرید و نگهداری کنید . سپس همین فایل را از پوشه یک جوملای خام بردارید و با این فایل جایگزین کنید .

5- خواهشمندم این فایل را جایی آپلود کنید و اینجا لینک بگذارید تا بررسی کنیم

ویرایش شده توسط تیرداد

لینک به ارسال

درود بر شما

1- نخست بفرمایید که در همه سایت ها این پیام خطا را دارید یا خیر.

2- آیا هیچ تغییری در فایل ها نداده اید ؟

3- ببینید پیام خطا می گوید که شما فانکشن sdec() رو در خط 111 تعریف کردید و مجدد دوباره در خط 152 این فانکشن define شده .

4- خواهشمندم از این فایل یک کپی بگیرید و نگهداری کنید . سپس همین فایل را از پوشه یک جوملای خام بردارید و با این فایل جایگزین کنید .

5- خواهشمندم این فایل را جایی آپلود کنید و اینجا لینک بگذارید تا بررسی کنیم

سلام عرض شد

بله ، همه سایت ها با این مشکل مواجه شدن و بنده هیچ تغییری در فایل ها نداده بودم :(

لینک به ارسال

سلام عرض شد

بله ، همه سایت ها با این مشکل مواجه شدن و بنده هیچ تغییری در فایل ها نداده بودم :(

یه بار فایل جوملا اصلی رو کپی کنید توی پوشه تست کنید

لینک به ارسال

سلام عرض شد

مورد 4 و 5 را انجام دهید نتیجه را اطلاع بدهید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...