رفتن به مطلب
iman iman

درخواست راهنمایی از متخصصان محترم جومینای عزیز؛ نظر دهید ....

پست های پیشنهاد شده

با سلام

در انتخاب روش و انخاب افزونه مناسب کارم به مشکل برخوردم نوع شغل بنده ایجاب می کند برای هر یک از کاربران ثبت نام شده در جوملا یک محیط کاربری جداگانه داشته باشم و بتوانم درون قسمت کاربری هر کاربر مطالب اختصاصی فقط برای آن کاربر خاص ارسال کنم که سایر کاربران نه عنوان مطلب را ببیننند نه محتویات مطلب را و هر کاربر وقتی با نام کاربری و رمز عبور وارد قسمت خودش شد بتواند مطلب های ارسالی برای خودش را فقط در آن قسمت ببیند و قسمت مهمش این است که درون آن مطلب نیز امکان خرید آنلاین فایل داشته باشد یعنی فایلی که مخصوص خود او آماده شده را اول پرداخت آنلاین کرده و سپس دانلود نماید.

( مطلب اختصاصی فقط در صفحه کاربر باشد و امکان خرید فایل از درون آن مطلب  ).

برای این سناریو چه روش ها و چه افزونه هایی را پیشنهاد می کنید؟

.

ویرایش شده توسط خادم القرآن

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

اول : عنوان تاپیک تون مناسب نیست - لطفا قوانین رو رعایت کنید

---

جومینا قبلا یک افزونه برای ارسال پیغام خصوصی به کاربران دیگر منتشر کرده بود

اما فکر نکنم روی جوملا 3 جواب بده تو جوملا جهانی می تونید بگردید

مثلا عنوان send private message joomla 3 را جستجو کنید

برای مورد بعدی بنده با فروشگاه ساز ها کار کردم ولی ندیدم بشه یه محصول رو به یک کاربر اختصاص داد

بازم برای این مورد صبر کنید تا جواب دوستان دیگه رو بشنوید

لینک به ارسال

سلام مجدد دارم و تشکر می کنم. بابت عنوان عذر می خواهم از این قانون خبر نداشتم.

ممنون می شوم پیشنهادتون را در مورد جوملا 2.5 هم بفرمایید که اگر لازم باشد از جوملا 2.5 برای کارم استفاده کنم. در کل تعصبی به نسخه جوملا ندارم مهم انجام سناریو است..

نظر خودم نمی دانم تا چه حد جواب می دهد و مناسب باشد.  اینکه از افزونه k2 استفاده کنم و هر کاربر را به یک کنو متصل کرده و در نهایت هر مطلب اگر بشود فقط در یک حساب کاربری قرار دهم و برای فروش فایل نیز از افزونه فروش فایل مخصوص k2  استفاده کنم.

همچنان منتظر نظر سایر اساتید محترم هستم. پیشنهاد شما چیه؟

./

لینک به ارسال

خودم تا حالا به لطف خدا موفق شدم با انتصاب یک حساب کاربری، یک گروه کاربری، و  یک سطح دسترسی  مخصوص به هر کاربر در مدیریت جوملا مثلاً مطلبی که فقط برای آقای الف نوشته شده را فقط برای آقای الف به نمایش بگذارم و اگر آقای ب وارد حساب کاربریش شود فقط مطلب ب را می بیند.

( هر مطلب در سطح دسترسی مخصوص آن فرد و به صورت ویژه شده منتشر شود ) که نیمه اول مشکل حل شد

اما ماند نیمه دوم مشکل که انتخاب یک افزونه فروش فایل که در مطلب  مورد نظر اضافه شود و یک دکمه پرداخت اضافه کند و پس از پرداخت هم دکمه دانلود را نمایش دهد. همین کفایت می کند

برای این کار کدام افزونه فروش فایل مناسب تر  است؟ جوملا 2.5 یا 3 فرقی ندارد

تشکر.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...