رفتن به مطلب
ehsan6889

مشکل در ریستور سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام یه همه دوستان

بطور اتفاقی فایل های کانفیگوریشن و ایندکس سایتم پاک شد

بعد از درخواست بک آپ از شرکت هاست و ریستور کردن، قالب فقط به شکل اولیه نمایش داده میشه و اطلاعاتی و محتواهایی ک توش وارد کرده بودم هیچی نشون نمیده

حتی کامپوننتهایی که روش نصب کرده بودم رو هم توی مدیریت نشون نمیده در حالیکه توی سی پنل که میرم تمام فولدره کامپوننتهام موجوده اما توی پنل مدیریت فقط قالب اولیس که نصب کردم

ممنون میشم کمک کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام یه همه دوستان

بعد از درخواست بک آپ از شرکت هاست و ریستور کردن، قالب فقط به شکل اولیه نمایش داده میشه و اطلاعاتی و محتواهایی ک توش وارد کرده بودم هیچی نشون نمیده

حتی کامپوننتهایی که روش نصب کرده بودم رو هم توی مدیریت نشون نمیده در حالیکه توی سی پنل که میرم تمام فولدره کامپوننتهام موجوده اما توی پنل مدیریت فقط قالب اولیس که نصب کردم

ممنون میشم کمک کنید

سوال: مگه بکاپ هاست سه لایه نبود؟ و خودشون برنگردوندن؟

در ضمن این طوری که فهمیدم شما دیتابیستون جداولش کامل نیست.

لینک به ارسال

سلام یه همه دوستان

ممنون میشم کمک کنید

سلام/دوست عزیز شرکتی که می فرمایید احتملا ماهی یک یا دوبار بکاپ میگیره/این اجتمال وجود داره بکاپی رو که در اختیار داشته مال مثلا دوهفته پیش بوده/وقتی بکاپ دو هفته پیش و برا شما رستور کرده طبیعتا مطالبی که در این دوهفته بر روی سایت گذاشتید و افزونه هایی که نصب کردید دیگر نخواهد بود.حالا این دوهفته شاید بیشتر باشه شایدم کمتر شما با مدیر سرورت هماهنگ کن

لینک به ارسال

سوال: مگه بکاپ هاست سه لایه نبود؟ و خودشون برنگردوندن؟

در ضمن این طوری که فهمیدم شما دیتابیستون جداولش کامل نیست.

خوددشون برگردوندن

جداولش کامل نیس باید چکارکنم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...